Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Poka¿ wyniki od 11 do 20 z 38

W±tek: Trwa³o¶æ i jako¶æ wykonania podzespo³ów w F01/02 - dyskusja

  1. #11
    Zaawansowany U¿ytkownik Awatar Grey21
    Do³±czy³
    Jul 2013
    Posty
    265
    BMW
    Szara Dama e32 735i
    Sk±d
    Szczytno
    Dobrze gada wódki mu daæ ! Ja swoj± e32 nie bojê siê do dojszland dzi¶ jechaæ a z opowiesci o e-fkach ...
    Hmmm chyba 7er idzie na psy

  2. #12
    Do¶wiadczony U¿ytkownik Awatar Aldik
    Do³±czy³
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Sk±d
    Katowice
    Noo kiepsko siê robi z tymi autami - chorujê na Fkê ale przera¿a mnie to co czytam. Chyba najlepsza opcja to 730d (który ma jeszcze "stary" silnik), te¿ nie jest najlepsza ale chyba TAÑSZAA w utrzymaniu niæ te nowe benzyniaki ...

    Ale jak sobie przypomnê E32 to nie by³em mega zachwycony, kupi³em naprawdê w dobrym stanie a ci±gle co¶ w niej sie psu³o, non stop warsztat. Fakt ¿e za³o¿y³em tam zwyk³y gaz (innych ie by³o) i to te¿ pewnie jej pomog³o w awaryjnio¶ci. A czê¶ci tez by³y dosyæ drogie jak na tamte czasy.
    Ostatnio edytowane przez tuczi77 ; 24-01-2014 o 09:51 Powód: Edytuj posty zamiast pisaæ jeden pod drugim ;)

  3. #13
    Zaawansowany U¿ytkownik Awatar Grey21
    Do³±czy³
    Jul 2013
    Posty
    265
    BMW
    Szara Dama e32 735i
    Sk±d
    Szczytno
    Ja sie sprzeciwie twojej wypowiedzi ,bo ja jestem bardzo zadowolony z eksploatacji 25-letniego e32 i wymieniam czê¶ci które nale¿y tzn , klocki olej tarcze wachacze inne pierdo³y i ogó³em nie kosztuje to maj±tek

  4. #14
    Do¶wiadczony U¿ytkownik Awatar Aldik
    Do³±czy³
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Sk±d
    Katowice
    Ja tylko wspominam co ja mialem ze swoim autem, g³ównym problemem by³o to ¿e juz nie chcia³a chodziæ dobrze na benzynie, skrzynia z czasem te¿ przesta³a dzia³aæ jak nalezy a i mocy jej uby³o, gdy¿ po niej kupi³em nastêna z takim samym motorem w DE i oczywi¶cie bez gazu i by³o to niebo a ziemia... Wiêc pewnie zniszczy³em j± gazem... mimo to inne wady tez mia³a, by³o to ju¿ 12 lat temu wiêc historia :)

  5. #15
    Vip Vip Awatar Jakub
    Do³±czy³
    Jun 2009
    Posty
    6,783
    BMW
    BRAK
    Sk±d
    Wlkp.Zduny k.Krotoszyna
    Ceny F-ki bêd± znacznie ni¿sze jak np.e65...Jak rozejdzie siê info. ¿e silniki lubi± padaæ po 50-100 k. a na alle wszystkie bêd± mia³y magiczne 200 to kto to kupi????

    B.-±d¼ M.-arce W.-ierny
    Opel Signum
    BMW jeszcze kiedy¶ kupiê ;p

    Ex- BMW e28 524td, e38 728i,e66 735LI , e36 316i 1.9 compact ,e46 M3 SMG ;)

  6. #16
    Vip Vip Awatar Yaro
    Do³±czy³
    Feb 2012
    Posty
    421
    BMW
    E38 740d
    Sk±d
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez Jakub Zobacz posta
    Ceny F-ki bêd± znacznie ni¿sze jak np.e65...Jak rozejdzie siê info. ¿e silniki lubi± padaæ po 50-100 k. a na alle wszystkie bêd± mia³y magiczne 200 to kto to kupi????
    Kupi± tacy wariaci jak my pasjonaci 7er. Ja te¿ d³ugo my¶la³em nad sensem kupowania m67, ale co tam, raz siê ¿yje

  7. #17
    Do¶wiadczony U¿ytkownik Awatar Roobs
    Do³±czy³
    Jul 2011
    Posty
    1,433
    BMW
    E65 740D, E71- X6
    Sk±d
    Wroc³aw
    Nie bez powodu za³o¿y³em temat "Kultowe Auta". Nowa Siedem nie jest ju¿ moim po¿±daniem. Nie tylko ¿e nie potrzebujê takiego auta ale kto chcia³by wywaliæ sporo siana na roczne auto i lataæ po serwisach. Mo¿e zmieniê zdanie za jaki¶ czas, zostanê oczarowany przysz³± "Siudemk±" ale póki co ...

  8. #18
    Pocz±tkuj±cy U¿ytkownik Awatar dawca318is
    Do³±czy³
    Nov 2013
    Posty
    58
    BMW
    e30 318is '90; e34 535i '90; F01 740d '10
    Sk±d
    ¶l±sk, bytom
    Oj tam Panowie . ja tam na swoj± nie narzekam - odpukaæ nic jak narazie siê nie spieprzy³o - jedno co mnie wku..³o to wypadajacy prawy boczny kierunkowskaz przy predko¶ci powy¿ej 240 . przez to chiñskie , plastykowe ustrojstwo mam dwa odpryski lakieru na drzwiach . a tak nie narzekam . my¶le ¿e to jest jak z ka¿dym autkiem -bardzo czesto p³aci sie za b³êdy czy niedoci±gniêcia poprzednich w³a¶cicieli - lub co gorsza za b³êdy konstrukcyjne - kto wie , mo¿e celowo wprowadzone , z zamiarem powiedzmy - padniêcia silnika , czy osprzetu po skoñczeniu gwarancji.

    Fajnie ¿e kolega sie nie zra¿a tylko chce doprowadziæ do ³adu swój wózek . tak trzymac .
    i dawaj te foty bo ciekawy jestem
    Ostatnio edytowane przez dawca318is ; 24-01-2014 o 10:00

  9. #19
    Do¶wiadczony U¿ytkownik Awatar Aldik
    Do³±czy³
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Sk±d
    Katowice
    Migacze to w przedliftowych polonezach wypadaly :D SERIO !
    Piszesz o MO¯E celowym wporowadzaniu b³êdów - uwierz to s± b³êdy wprowadzane z premedytacj± i dok³adnie wyliczone kiedy co ma sie zepsuæ .... patzr rurki w silnikach ktore padaja po ok 160 ty¶... rozbierasz powoli silnik i wszystkie uszczelki super a¿ dochodzisz do oringu na rurce który rozsypuje Ci sie w rêkach - przypadek ? - nie wierze !

  10. #20
    u¿ytkownik Awatar ADASIO
    Do³±czy³
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Sk±d
    SILESIA City
    Piszecie Panowie tak jak by tylko nowe F01/02 by³o tak skonstruowane,a to oczywista nie prawda,
    bo ka¿de nowe auto jest tak konstruowane ¿e ma zarabiaæ na sobie po sprzeda¿y na serwisie - i ja to rozumiem bo jak by za³o¿yæ ¿e auta produkujemy tak jak dawniej czyli z nastawieniem na to ¿e maja s³u¿yæ +/_ 25-30l to musia³a by taka nowa F01 kosztowaæ ze 2 mln z³ i nic by siê przy niej nie robi³o bo przy dzisiejszej technologii by³o by tak skonstruowane ¿e nie trzeba by nic robiæ, tylko jest jedno ALE....

    Kto by te auta produkowa³?
    kto by je sk³ada³
    kto by je serwisowa³
    kto by je sprzedawa³
    kto by utrzymywa³ gospodarkê
    kto by zarabia³ i zatrudnia³ ludzi przy produkcji,sprzeda¿y, serwisie i td

    ???????


    a no nikt. Bo takie auto wyprodukowane 1 raz,sprzeda³o by siê 1 raz, na serwis nie trzeba by je¼dziæ,i nikt by nie kupowa³, nie serwisowa³,nie zatrudnia³ i nie zarabia³

    Drodzy PANOWIE I PANIE tak siê nie da, dzi¶ ka¿dy chce zarabiaæ, tak jak i producent tak i MY chcemy mieæ pracê - to system naczyñ powi±zanych.
    A jak by by³o tak jak mówicie to :
    pralka
    telewizor
    auto
    laptop
    garnitur
    i 2 mln innych kupowa³o by siê raz no mo¿e 2 na ca³e ¿ycie i tyle - nie da siê tak drodzy Pañstwo




    Natomiast 2 strona medalu to ewidentne i upierdliwe planowanie usterek i na to zgody tez nie dajê
    Niech bêdzie serwis naprawa ale przy nie wiem - 200 czy 300 tys a nie przy 50 czy 100??
    Niech siê psuje ile chce ale na zasadzie ¿e sam czy z normalnym mechanikiem to naprawie a nie muszê pó³ auta rozbieraæ itd itp



    Ale có¿ mo¿emy ponarzekaæ i pogdybaæ a nie wiele to zmieni

    Mnie siê F01/02 bardzo podoba i pewnie kiedy¶ kupie lub ewentualnie X6 ale to te same motory

    Co do innych aut jako¶ nie mam przekonania ¿e bêd± lepsze od BMW dlatego zostanê chyba wierny marce

    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW G£ÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

Podobne w±tki

  1. Trwa³o¶æ skrzyni DSG...
    Przez brunoz w dziale NA KA¯DY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 10-04-2013, 10:06
  2. Jako¶æ gazu w polsce i spalanie
    Przez Inur w dziale LPG / CNG
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 24-05-2012, 21:00
  3. [audio] S³aba jako¶æ dzwiêku e38 95r.
    Przez 525d w dziale Diagnostyka / AUDIO / VIDEO / NAVI
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 24-01-2011, 13:05
  4. Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 06-03-2008, 18:36

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
  •