Witam, mam taki problem. Chodzi o czê¶æ nr 14 ze schematu http://www.bmwstore.pl/pl/katalog/di...torem/vDA74984. Ostatnio wyci±ga³em u siebie t³umiki i na po³±czeniu rur od katalizatorów z rurami t³umika ¶rodkowego s± dwa pier¶cienie uszczelniaj±ce. Jeden ma 47mm w ¶rodku drugi 50mm. Wysoko¶æ tego 47mm ok 9-10mm(ten mam ca³y). Zamawia³em ten drugi 50mm ale wszêdzie w katalogach jest o wysoko¶ci 15mm. Nie da rady po³±czyæ dwururki bo przy w³o¿eniu tego pier¶cienia 50mm obok na drugiej rurce powstaje za du¿a szpara(pier¶cieñ 47mm-9mm wys.). Przerabia³ kto¶ ten temat u siebie? Mo¿na z czego¶ innego dopasowaæ? I jak w oryginale wygl±da to po³±czenie? U mnie by³o tak ¿e z jednej rurki od katalizatora wysuniêta by³a rurka o mniejszej ¶rednicy i wchodzi³a do ¶rodka rurki od t³umika ¶rodkowego. Pomiêdzy tym po³±czeniem by³ wci¶niêty pier¶cieñ( ten w³asnie50mm) na cienkiej rurce By³o to wygodne przy zak³adaniu t³umika bo samo siê naprowadza³o na swoje miejsce. Teraz zardzewia³a ta rurka i siê u³ama³a, muszê po³±czyæ bez niej na sam pier¶cieñ. W drugiej rurce by³ tylko sam pier¶cieñ. Czy tak by³o w oryginale czy co¶ mia³em kombinowane?