Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Czy jest jeszcze w Szczecinie jakis warsztat godny polecenia ?

Początkujący Użytkownik
    BMW
    e63 650i

Post Czy jest jeszcze w Szczecinie jakis warsztat godny polecenia ?

Jak w tytule. Czy jest jakis warsztat w Szczecinie gdzie mozna pojechac spokojnie ze swoja BMW. Z poprzednia E39 korzytsalem z Carfixu ale mnie zawiedli. Malak podobnie, udowodnil ze jest naciagaczem i jego wiedza konczy sie na drobnych naprawach. Begardowo slyszalem, ze upadlo. Rotocar na Heyki, moze G-squad ?

Zaawansowany Użytkownik
    BMW
    E65 3.0 D
    Cytat Zamieszczone przez KWT Zobacz posta
    Jak w tytule. Czy jest jakis warsztat w Szczecinie gdzie mozna pojechac spokojnie ze swoja BMW. Z poprzednia E39 korzytsalem z Carfixu ale mnie zawiedli. Malak podobnie, udowodnil ze jest naciagaczem i jego wiedza konczy sie na drobnych naprawach. Begardowo slyszalem, ze upadlo. Rotocar na Heyki, moze G-squad ?
    Ja jezdze do G-squadu , ale cos bardziej skomplikowanego to tylko do Rotocar do Peszki

Doświadczony Użytkownik Awatar Saillupus
    BMW
    e65 760i 2003r , X5 4.6iS 2002r
    Blog
    6
    Od G-Squadu trzymajcie się z daleka. Zamiast uszczelek potrafią silikonem głowicę zapaćkać. Znam osoby które przez wiele lat jeździły do G-squadu, a potem okazało się że silnik się skończył, albo inne wymiany nie są możliwe bo coś jest urwane, połamane, pogięte, lub po prostu czegoś nie ma.
    Carfix to już chyba każdy ze Szczecina wie że robienie auta u nich to ostateczność. Ze swojego doświadczenia wiem, że 7er nie ogarniają. W moim 750 e38 nie wykryli że EDC jest trup i że auto na 8 cylindrach chodzi xD Zresztą ostatnio kolega miał sporo reanimacji aut po Carfixie, bo elektronika umarła, albo palił się błąd to wykodowali moduł :p
    Grzesiek, nie podejmie się żadnego auta powyżej e5+. Ja nie miałem nigdy u niego problemów, ale też słyszałem dziwne opinie o rzekomo wymienionych wahaczach, silikonach i innych dziwnych rzeczach.
    Będargowa już nie ma - znaczy serwis jest ale obsługa jest inna więc omijać Łukiem.

Inne, typu Malak, Rotocar - oni robią wszystko, a na BMW to się znają że jest taka marka. Podstawy może zrobią, ale jak wiecie BMW potrzebuje wykwalifikowanej ręki nawet do prostych napraw.

Więc zostają nam tylko dwa warsztaty liczące się w Szczecinie, które ja mogę z czystym sercem polecić.

NASO BAUMGART - Paweł- według mnie najlepszy serwis. Ma bardzo dużo roboty więc mniej pilne rzeczy to terminy po 1,5 miesiąca, ale jak coś pilnego to można szybko się wcisnąć. Jedyny warsztat w ZS gdzie stoją kolejki, bo do reszty to z marszu się można dostać. (chyba to coś mówi o jakości mechanika :) ) Bardzo często są to samochody poCarfixowe, albo poGsquadowe, które wymagają reanimacji. Paweł jest może specyficznym człowiekiem ale na prawdę robi i tanio i bardzo dobrze. Śrubki nie zostają, nie ma silikonu, nie popsuje, potrafi też naprawić a nie tylko wymienić ;)

Darek z Będargowa teraz robi na swoim - BMW TOP SERVICE. Terminy są dość atrakcyjne, robota też solidna. Ale ja nie mam takiego zaufania jak do Pawła, nie wiem czemu bo też nigdy wtopy nie miałem :) Ale to tylko moja opinia. Ogólnie ludzie polecają!

To są opinie zebrane od setek użytkowników BMW Klubu Szczecin, a nie tylko moje przemyślenia. Każdy jeździ gdzie chce ale tylko Top Service i Baumgart nie mają dziwnych historii krążących po ludziach w Szczecinie i przeważnie jak któryś inny coś spier$zieli to do nich trafiają auta wołające RATUNKU!
    było e38 730d 1999r, e38 750i 2000r, e53 4.4i 2001r, e46 330Ci 2001r