Cytat Zamieszczone przez chiken Zobacz posta
Tak patrząc na rozpoczęcie tego tematu to pomysł na takie spoty pojawił się późno. Jednak znając rzeczywistość frekwencja na takich spotkaniach jest słaba, ale trzeba próbować
Lepiej późno niż wcale ;)

Cytat Zamieszczone przez MC1 Zobacz posta
Jeżeli mamy coś działać w przyszłym tygodniu to zacznijmy ustalać już coś teraz bo inaczej wyjdzie jak zawsze czyli du....
Po 1: godzina 20 powinna być ok,
po 2: miejsce Stadion Narodowy powinien być ok (mnóstwo miejsca, sporo światła) w razie deszczu można się z stamtąd gdzieś przemieścić,
po 3: dzień do ustalenia między nami (dlatego trzeba o tym pisać już od dzisiaj żeby każdy mógł plany życiowe dostosować) i napisać co mu pasuje....
Wiem że chcemy żeby były to autonomiczne spoty 7er (ja też chcę na 100%) ale może na ten pierwszy raz dojechać do BKW i tam się poznać i zacząć ustalenie tylko dla 7er. Takie mam przemyślenia....

Piszcie co Wy myślicie....to może w Wawie coś się ruszy. Pzdr.
I takie podejście mi się podoba :) Nie wiem tylko czy na "Narodowy" nie jest już za zimno na tą porę roku, zawsze może zacząć padać więc byłbym za wzięciem pod uwagę jakiegoś parkingu pod jakąś galerią, najlepiej gdzieś w centrum, aby każdy miał blisko. 19 wydaje mi się godziną okej, nie będziemy siedzieć pół godziny tylko dłużej więc jak ktoś się nawet spóźni - nic się przecież nie stanie :)