Strona 4 z 175 PierwszyPierwszy ... 234561454104 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 1743

Wątek: Warszawskie spoty 7er.pl

  1. #31
    Vip Vip Awatar Patromierz
    Dołączył
    Jun 2011
    Posty
    659
    BMW
    E38 740iA & E65 730d
    Skąd
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez chiken Zobacz posta
    Tak patrząc na rozpoczęcie tego tematu to pomysł na takie spoty pojawił się późno. Jednak znając rzeczywistość frekwencja na takich spotkaniach jest słaba, ale trzeba próbować
    Lepiej późno niż wcale ;)

    Cytat Zamieszczone przez MC1 Zobacz posta
    Jeżeli mamy coś działać w przyszłym tygodniu to zacznijmy ustalać już coś teraz bo inaczej wyjdzie jak zawsze czyli du....
    Po 1: godzina 20 powinna być ok,
    po 2: miejsce Stadion Narodowy powinien być ok (mnóstwo miejsca, sporo światła) w razie deszczu można się z stamtąd gdzieś przemieścić,
    po 3: dzień do ustalenia między nami (dlatego trzeba o tym pisać już od dzisiaj żeby każdy mógł plany życiowe dostosować) i napisać co mu pasuje....
    Wiem że chcemy żeby były to autonomiczne spoty 7er (ja też chcę na 100%) ale może na ten pierwszy raz dojechać do BKW i tam się poznać i zacząć ustalenie tylko dla 7er. Takie mam przemyślenia....

    Piszcie co Wy myślicie....to może w Wawie coś się ruszy. Pzdr.
    I takie podejście mi się podoba :) Nie wiem tylko czy na "Narodowy" nie jest już za zimno na tą porę roku, zawsze może zacząć padać więc byłbym za wzięciem pod uwagę jakiegoś parkingu pod jakąś galerią, najlepiej gdzieś w centrum, aby każdy miał blisko. 19 wydaje mi się godziną okej, nie będziemy siedzieć pół godziny tylko dłużej więc jak ktoś się nawet spóźni - nic się przecież nie stanie :)
    "Człowiek jest wart tyle co jego wóz. Trzeba o niego dbać"

  2. #32
    Vip Vip Awatar Yaro
    Dołączył
    Feb 2012
    Posty
    421
    BMW
    E38 740d
    Skąd
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez chiken Zobacz posta
    Tak patrząc na rozpoczęcie tego tematu to pomysł na takie spoty pojawił się późno. Jednak znając rzeczywistość frekwencja na takich spotkaniach jest słaba, ale trzeba próbować
    Frekwencja jest słaba bo są z nas dupy wołowe (nie obrażając nikogo). Przecież to zależy tylko od nas samych.

  3. #33
    Zaawansowany Użytkownik Awatar mario80
    Dołączył
    Sep 2012
    Posty
    441
    BMW
    e32 750
    Skąd
    Wawa
    Cytat Zamieszczone przez Yaro Zobacz posta
    Frekwencja jest słaba bo są z nas dupy wołowe (nie obrażając nikogo). Przecież to zależy tylko od nas samych.
    Świetne podsumowanie :-)

  4. #34
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2012
    Posty
    246
    BMW
    E38 740i
    Skąd
    wawa(L)mokotów
    Jeśli mogę coś dodać to przydałoby się:
    1. Zrobić listę zainteresowanych przyjazdem na taki spot gdzie później napisałaby taka osoba jaki dzień mu odpowiada, miejsce i o której godzinie. Jak przystało na demokratyczny kraj wybrałoby się dzień i godzinę (oczywiście można podyskutować jeszcze na ten temat).
    2. Potrzebne są dwa miejsca na porę letnią i zimową. Może dodatkowo jakaś rezerwa, jakby coś działo się na miejscu.
    3. Jak było napisane cykliczne spotkania, raz na 2 tygodnie, mniej lub więcej.
    4. Co najmniej kilka dni przed spotem lista dla tych kto będzie lub nie, żeby nie było sytuacji, że pojawi się jeden użytkownik i kiszka

    Takie moje małe sugestie

  5. #35
    Doświadczony Użytkownik Awatar MC1
    Dołączył
    Aug 2013
    Posty
    1,584
    BMW
    Ex - E 36 325i coupe, E 39 530D individual, teraz E 65 730D
    Skąd
    Otwock
    No to zaczynamy:
    1. Godzina - proponuję 20 ( każdy z tyry powinien już wyjść, trochę ogarnąć się w domu i na spot :-))
    2. Dzień - mi odpowiadają poniedziałki, środy i czwartki najbardziej, inne dni ewentualnie też ale nie koniecznie.
    3. Miejsce - Narodowy na początek żeby się przywitać a potem gdzie ustalimy tam pojedziemy ( przecież z buta nie przychodzimy i na tramwaj nie trzeba będzie czekać a i na głowę nie leci) jeżeli stwierdzimy że pada lub jest za zimno to wybieramy inną miejscówkę i lecimy "konwojem" przez miasto a ludzie patrzą ooooo :-). Takie moje sugestie....czekam na wasze.

    A lista chętnych na spoty:
    1. Mc1 na 100%

  6. #36
    Vip Vip Awatar Patromierz
    Dołączył
    Jun 2011
    Posty
    659
    BMW
    E38 740iA & E65 730d
    Skąd
    Warszawa
    Mi pasuje środa i czwartek najlepiej, inne również, ale nie koniecznie. Godzina - pokusiłbym się o 19, ale 20 też będzie git.

    Lista chętnych:
    1. Mc1
    2. Patromierz
    "Człowiek jest wart tyle co jego wóz. Trzeba o niego dbać"

  7. #37
    Vip Vip Awatar Yaro
    Dołączył
    Feb 2012
    Posty
    421
    BMW
    E38 740d
    Skąd
    Warszawa
    U mnie odpadają wtorki i czwartki, reszta dni do ogarnięcia

    Lista chętnych:
    1. Mc1
    2. Patromierz
    3. Yaro

  8. #38
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Pawel'88
    Dołączył
    Oct 2013
    Posty
    589
    BMW
    e38 740iL
    Skąd
    Biała Podlaska / Warszawa
    Mi nie pasuje raczej tylko w weekendy zaczynając od piątku :]

    Lista chętnych:
    1. Mc1
    2. Patromierz
    3. Yaro
    4. Pawel'88

  9. #39
    Doświadczony Użytkownik Awatar MC1
    Dołączył
    Aug 2013
    Posty
    1,584
    BMW
    Ex - E 36 325i coupe, E 39 530D individual, teraz E 65 730D
    Skąd
    Otwock
    Pomału się ogarniamy!!!! Widzę jak na razie że środa to dobry dzień wszystkim pasuje. Także chłopaki żeby coś się krystalizowało zaczynamy nastawiać się na środę......miejsce i godzina na spoko do ogarnięcia.

    A reszta gdzie jest!!!! Nie bać się wpisywać hehe. Chyba jest nas trochę więcej w Wawie i okolicach!!!!

  10. #40
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Pawel'88
    Dołączył
    Oct 2013
    Posty
    589
    BMW
    e38 740iL
    Skąd
    Biała Podlaska / Warszawa
    Przyszły tydzien to akurat wlasnie sroda i czwartek u mnie odpada bo auto w gaz doposazamy :]

Podobne wątki

  1. Śląskie spoty - grudzień (Wigilia z 7er)
    Przez joe white w dziale Archiwum spotkań 7er
    Odpowiedzi: 39
    Ostatni post / autor: 26-12-2010, 09:02
  2. Warszawskie spotkanie przedświąteczne 2010
    Przez WojtekD w dziale Archiwum spotkań 7er
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 20-12-2010, 22:47

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •