Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 40

Wątek: Car-audio

  1. #21
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    101
    Cytat Zamieszczone przez _michaś_
    misiek twoj sub nie bedzie tak wygladal na 100% nie masz w cenie neonow masz jeden glosnik i wzm za taka cene raczej nie bedzie do pokazania podejrzewam ze ten sub ze zdiecia wyszedl kolo 4 klockow jak nie lepiej. ale walcz bo muzyka jest jedynym przyjacielem samotnego kierowcy ;)
    Masz niestety racje,ale ja nie pozwole sobie wrzucic tak po prostu tuby do bagaznika.Napisze do nich co z zabudowa...
    Jeszcze jedno mnie martwi ,cytuje z
    http://www.extremecaraudio.pl/fotka....t=7&id=138&a=1
    "Dzięki niedużym głośnikom brzmienie jest szybkie i dynamiczne. Bas zachowuje należytą potęgę choć z powodu bardzo szczelnego oddzielenia bagażnika od kabiny nie można stworzyć w aucie niskotonowej orgii".
    Gosci wpakowal tam sporo siana a i tak nie sa zadowoleni z basu?i ma 2 glosniki.Ja bede mial jeden.Glupi juz jestem. Czuje,ze pojade na gielde elektroniczna i zapodam sobie SAFARI3 lub UNITRE........

  2. #22
    Zaawansowany Użytkownik Awatar _michaś_
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    263
    BMW
    730i
    Skąd
    Ruda Śląska
    misiek bo tam jest zrobiony sub w formie skrzynek z tego co widze i tylko scianka jest postawiona przed tym moim zdaniem hala straszna a po drugie pewno mu w basreflexie dali do bagarznika skrzynie i mozesz zapomnic o glebokim basie tylko tepy wytlumiony dzwiek i drzenie bedziesz czul jak nie pocieli auta to musi byc bandpass nie ma innej opcji. ja tak mysle ze cos kombinuja bo u nas gosc co chowa ludzi pod ziemie wsadzil za 5 tys suba do e38 i tak mu wali ze jest problem z wysiedzeniem zakladal w tej firmie co ja teraz robie, ale ja chce dodac basu i miec ladny dzwiek a nie orgie niskotonowa i druga sprawa taka jak ty kasa tzn ja bym i z 20 tys wsadzil ale mam skarbnika w domu co mi nie pozwoli i chwala mu za to (czyt zona). misiek jak bedziesz w polsce i bedziesz lecial przez katowice albo oklice to zglos tu to i sie spotkamy pokaze ci czy za 1300 zl mozna cos zrobic z basem czy tez hala ja mam osobiscie nadzieje ze cos mi to da, teoretycznie powinno byc super a praktyka - sie okaze. ogolnie temat taniego suba w e38 jest bardzo ciezki bardzooo.

  3. #23
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    101
    no to mnie pocieszyles.... Jak bede wracal to normalnie jade przez Swiecko ale moze polece przez Olszyne to wjade do nich i zobacze co maja do powiedzenia. Sam tego nie zrobie(bo sie nie znam)wiec musze znalezdz firme ktora mi to zrobi.2-ga sprawa,zeby za 4tys nie zrobic sprzetu ktory zadowoli przecietnego sluchacza ,a nie audiofila to jest chyba przegjecie lachy...
    MIchas,ale tak konkretnie uwazasz,ze cena jest za wysoka czy bedzie kulawo gralo?

  4. #24
    Zaawansowany Użytkownik Awatar _michaś_
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    263
    BMW
    730i
    Skąd
    Ruda Śląska
    to mam dobra wiadomosc dla ciebie chlopaki wyrzucili 5 skrzyn w smietnik probowali z 10 roznych glosnikow wkoncu im sie udalo tak zrobic zeby zagralo, zadzwonili do mnie ze nie pocieli auta i ze sub za 1250zl gra super jest tylko jeden maly problem jest mocniejszy od glosnikow ;) wiec miesiek jak masz 4 tys zl - 1250zl zostaje ci 2750zl moim zdaniem starczy na dobre glosniki do przodu z dobrej jakosci wzm a moze nawet uda ci sie wymienic wszystkie 4 glosniki za ta kase, bo jesli dobrze zrozumialem chciales zeby dobrze gralo a nie chciales miec opery w aucie, wiec powinno byc ok. zapraszam wiec na slask do obejrzenia i posluchania suba i dam ci namiary na firme a nawet moge cie do nich podprowadzic.

    pozdro

  5. #25
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    101
    Wielkie dzieki,jak mozes wyslij mi na priva swoj tel,jak bede w Polsce w polowie wrzesnia to zadzwonie. pozdrawiam

  6. #26
    7ka
    Gość
    hmmm...a ja cos wymyslilem... :P

    bo tak ogolnie to nie narzekam na system dzwiekowy DSP ale bass moglby byc glebszy...wiec zeby wszystko mialo sens oraz praktycznosc wymyslilem pewien rozsadny sposob dla tych co maja DSP a glownie chodzi mi o ta tylnia polke czyli ta skrzynie w ktorej sa 4 glosniki basowe philipsa..

    bardzo proste.. :what:

    wymienie te glosniki na inne lepsze..problem w tym ze sa one malej wielkosci (dokladnie nie wiem musialbym zmierzyc..wiec moze ktos wie jakiej srednicy sa...) i wlasnie takiej wielkosci kupie male mocne glosniki z glebokim basem.. :hihi:

    pytanie teraz jakie..

    zawsze cenilem marke JBL ale czy ta firma produkuje takie male wofery czy jak to sie pisze... ;)

    moze inne ..jakiej firmy polecacie..??

  7. #27
    Zaawansowany Użytkownik Awatar _michaś_
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    263
    BMW
    730i
    Skąd
    Ruda Śląska
    7-ka nie chce tu nic gadac ale gleboki bas = gleboki ruch membrany to sory ale musialbys miec membrane zawieszona chyba na gumkach reperaturkach przy tej sr zeby miec gleboki bas ;) tak serio to poprostu bas to zasanie i wyrzucenie duzych mas powietrza zrobienie nadcisnienia z jednej strony i podcisnienia z drugiej czym wieksze te cisnienia tym glebszy bas czyli albo zwiekszasz pow glosnika ( zwiekszasz jego srednice) albo zwiekszasz jego skok tu ograniczaja cie materialy zawieszen membrany niestety. juz tu ktos wspominal ze nawet seria jbl gto pod wzm nie da ci tak glebokiego basu jak sub kiedys gdzies czytalem czym sie rozni bass z glosnika od suba (tak zartobliwie) i gostek opisywal to tak glosnik - bzzzz bzzzz bzzzz a sub bummmm bummmm bummm ;) alee to nie znaczy ze taka operacja nie da ci poprawy a chocby z tego wzg ze bedziesz mial nowy glosnik czyli nowe nie sztywne zawiesznie glosnik bedzie dynamiczniejszy i bedzie mial pelniejszy dzwiek, natomiast pamietaj ze kanal aerodynamiczny jest obliczany pod konkretna moc i sprawnosc glosnika wiec musialbys dobrac glosnik o takich samych parametrach bo wrzucajac lepszy mozesz wcale nie miec lepszego efektu a wrecz mozesz pogorszyc.

  8. #28
    Zaawansowany Użytkownik Awatar _michaś_
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    263
    BMW
    730i
    Skąd
    Ruda Śląska
    wkleje ci jeszcze foty tego suba jak wyglada powinenes byc zadowolony ;) ale to jak odbiore auto w pon lub wt

  9. #29
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    101
    Siemka
    a teraz propozycja z firmy Basser (http://www.basser.pl)
    głośniki do przodu w drzwi Infinity REF6520
    głośniki w tylne drzwin Infinity REF6522
    głośniki w tylną półkę zamiast subwoofera Infinity REF9623
    wzmacniacz piecio-kanałowy Infinity Ref5350
    + wytlumienie,dystanse itp cena 4 227,03 zł
    Proponuja polke z glosnikami zamiast suba,poniewa uwazaja,ze sedany szczegolnie BMW sa b.dobrze wytlumione i trzeba naprawde dobrego sprzetu aby to naglosnic.Mnie to nawet pasuje poniewaz w Marcu przyjdzie mi na swiat potomek i 95% czasu bedzie jezdzil z nami(do pracy docieram sharana),wiec super mocny bas z bagaznika jest zbyteczny(nie sadze aby super bas byl szczegolnie zdrowe dla dziecka)a po drugie oszczedze miejsce w bagazniku...
    tak tez ,co firma to rozne propozycje....

  10. #30
    7ka
    Gość
    wzmacniacz oryginalny od dsp podlaczylem pod tube jbl...odlaczylem te 4 niskotonowe glosniki w tylnej polce..wzmak pieknie porusza ta tube..niestety nic nie slychac w srodku..musze pomyslec zeby inaczej ja zamontowac..jutro jesli bede mial wene porobie fotostory jak to jest zamontowane (system dsp) mam pewien pomysl na to zeby ten glosnik od tuby podlaczyc..cos na wzor jak jest w mercedesie W211...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •