Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 40

Wątek: Car-audio

  1. #11
    Super Moderator Awatar EVAN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,066
    BMW
    E38 '99 740iA, X3 M40i '20, I3s '20
    Skąd
    Kętaki
    Nie zminiajac radia należy zacząć od wzmacniacza bo szkoda pakować kasy w głośniki jak i tak radio ma za słabe wyjście i nic to nie pomoże.
    Myśle że Sebek przedstawił optymalną wersję nagłośnienia. Chyba że bawimy się w jakis demo-car ;)
    Moje EX - E38 730i '95, E38 735iA '98

  2. #12
    Zaawansowany Użytkownik Awatar _michaś_
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    263
    BMW
    730i
    Skąd
    Ruda Śląska
    ja dzis wstawilem autko do dodania alarmu bezpilotowego parktronica i suba i wiecei co wykombinowalismy ? wytniemy dziure w miejscu gdzie ma byc rekaw od strony pasazerskiej zakryjemy to ladnie krateczka taka glosnikowa od strony bagaznika bedzie glosnik fi 25cm i wzmacniacz wszystko zamkniete w skrzyni na ksztalt grodzi bagaznika wiec otwierajac bagaznik nie bedzie nic widac tylko ci co sie znaja beda wiedzec ze jest troszke plytszy wszystko czywiscie bedzie wyliczone co do mocy pojemnosci komory itd, sprzet zostanie firmowy na radiu basy zbite na zero cos tam jednak ich zawsze zostanie a sub dokonczy reszte jak odbiore w piatek to sie podziele info czy to ladnie sie zestroilo, co do tuby w bagarzniku to maja niektorzy racje nie bedzie zbytnio jej slychac tylko bedzie wytlumiony dziwek i drzenie mamy za porzadne auta panowie na takie cos ;) a co do polki na tylnim podszybiu to ja bym jej nie ciol bo sa tam elementy wzacniajace konstrukcje wiec chyba bez sensu.

  3. #13
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    101
    Cytat Zamieszczone przez Anatol
    Ciekawe co zaproponują za tę cene .Jeśli możesz opisz dokładnie co zaproponowali . Bo ja też nie jestem zadowolony z muzy w aucie .
    Siemanko
    dostalem propozycje od gosci
    Witam! Nasza propozycja OPTYMALNEGO systemu do BMW 7 jest następująca:

    - modyfikacja fabrycznego radia ~ 300zł
    - zestaw głośników przednich Infinity Ref 5020cs 499zł
    - wykonanie dystansów mdf 80zł
    - wytłumienie tapicerek przód 350zł
    - zestaw głośników tylnych Infinity Ref 5020cs 499zł
    - wykonanie dystansów mdf 80zł
    - wytłumienie tapicerek tył 350zł
    - wzmacniacz Infinity Ref 5350a 1299zł
    - okablowanie ~ 400zł
    - subwoofer Infinity Ref 1250W 369zł
    - zabudowa subwoofera i wzmacniacza 350zł
    - montaż i strojenie zestawu 350zł
    =========================
    RAZEM 4926zł

    jeśli jednak mielibyśmy zmieścić się do 4000zł to system powinien wyglądać następująco:

    - modyfikacja fabrycznego radia ~ 300zł
    - zestaw głośników przednich Infinity Ref 5020cs 499zł
    - wykonanie dystansów mdf 80zł
    - wytłumienie tapicerek przód 350zł
    - zestaw głośników tylnych Infinity Ref 5022i 269zł
    - wykonanie dystansów mdf 80zł
    - wytłumienie tapicerek tył 350zł
    - wzmacniacz Infinity Ref 475a 749zł
    - okablowanie ~ 350zł
    - subwoofer Infinity Ref 1250W 369zł
    - zabudowa subwoofera i wzmacniacza 350zł
    - montaż i strojenie zestawu 350zł
    =========================
    RAZEM 4096zł
    dla zachęty 3999zł :)
    za 4 tys to chyba nie ma co oczekiwac cudow...No i co wy na to?

  4. #14
    Super Moderator Awatar EVAN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,066
    BMW
    E38 '99 740iA, X3 M40i '20, I3s '20
    Skąd
    Kętaki
    Infinity to bardzo dobre głośniki-myśle że to dobra propozycja
    Moje EX - E38 730i '95, E38 735iA '98

  5. #15
    Zaawansowany Użytkownik Awatar _michaś_
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    263
    BMW
    730i
    Skąd
    Ruda Śląska
    moment moment pare rzeczy do wyjasnienia a mianowice na czym ma polegac modyfikacja radia jak tylko na wyprowadzeniu koncowy pod wzm to bez sensu jesli to bedzie wyprowadzenie koncowki pod wzm i zmiana koncowek mocy to spoko w tej cenie. druga rzecz widze jeden wzm czyli podejrzewam ze pod mostek i do suba tylko wiec glosniki w drzwiach zostaja pod radiem troche tak dziwnie, jak chca zamontowac suba to jest pytanie bo skrzynie do bagarznika kazdy moze wrzucic, nastepna sprawa (ale to ja czegos nie jarze) jak dystanse w 7 przeciez glosniki dochodza do powierzchni drzwi czyli co wyprowadza ci dalej i beda ci wystawac takie kola z glosnikiem?

    to moje uwagi o jakie moim zdaniem powinienes zapytac

    ja bym zrobil tak:
    nie modyfikuje radia, odcinam kable z przednich glosnikow za kostka podlaczam konwerter high na low i wpinam wzm ktory zasili przednie glosniki inwestuje w dobre glosniki na przod, tyl zostawiam pod radiem i dorzucam suba w band'zie jesli nie tniesz balchy miedzy pzasazerami a bagaznikiem lub w basreflexie jesli zrobisz otwor, jesli chcesz to wsztrzymaj sie chwilke na zlocie bede mial zrobionego nowiutkiego suba za okolo 1300zl w basreflexie zobaczysz jak to gra i najwyzej dam ci namiary na firme z chorzowa co ci takiego suba jak sie umowisz postawi w dzien max dwa - dodam ze sub jest w pelni zabudowany a nie jakas skrzynia wrzucona od tak w bagarznik.

    jeszcze mam jedno pytanie przeciez w 7 sa 2 glosniki/drzwi czyli co wyminiaja ci tylko srednio tonowe wysokich nie?

  6. #16
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    101
    Na ta chwile moge ci odpowiedziec na 1 pytanie.Zabudowa suba ma wygladac tak
    http://www.extremecaraudio.pl/fotka....t=7&id=123&a=1
    co do reszty,nie mam pojecia poniewaz jestem laikiem(i co gorsz obuleworecznym :P )wiec ciecie kabli przezemnie moga sie skonczyc wizyta u elektryka lub serwisie...
    Dzieki za sugestie,dzis napisze maila i zobaczymy co odpisza.
    P.S niestety nie poslucham twojego sprzetu na zlocie poniewaz 11.09 dopiero bede w Polsce

  7. #17
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    101
    A moze ktos z okolic zna ta firme i wie czy robia lipe czy przykladaja sie do sprawy? Ze stronki widac,ze dosyc dosyc im to wychodzi ale jak to jest naprawde?.Moze ktos z was ma kolege-znajomego ktory montowal cos u nich?

  8. #18
    Zaawansowany Użytkownik Awatar _michaś_
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    263
    BMW
    730i
    Skąd
    Ruda Śląska
    misiek twoj sub nie bedzie tak wygladal na 100% nie masz w cenie neonow masz jeden glosnik i wzm za taka cene raczej nie bedzie do pokazania podejrzewam ze ten sub ze zdiecia wyszedl kolo 4 klockow jak nie lepiej. ale walcz bo muzyka jest jedynym przyjacielem samotnego kierowcy ;)

  9. #19
    Zaawansowany Użytkownik Awatar _michaś_
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    263
    BMW
    730i
    Skąd
    Ruda Śląska
    ja bym tez np nie chcial takiego kosmosu w bagarzniku jak dla mnie bmw jest idealne w swojej prostocie, tak jakby siekiera ciosane a zarazem piekne i komfortowe, a taki sub to jak postawic drapacz chmur miedzy starymi kamienicami.

  10. #20
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    101
    Cytat Zamieszczone przez Marcin978
    tylko po co wrzucac tak drogi wzmacniacz?

    sa duzo tansze i nowe, a juz nie mowie o uzywanych
    Watpie aby jakas firma montujaca profesjonalnie sprzet uzywala uzywanych, zreszta ja sam bym nie chcial. A to jest jedynie propozycja,jak pojade do nich to mam sie dogadac. Ja moge przeplacic jezeli mi dzwiek da naprawde satysfakcje,gorzej jak wydam 4 patole i bede niezadowolony....

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •