Strona 72 z 91 PierwszyPierwszy ... 2262707172737482 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 711 do 720 z 902

Wątek: Tarcze hamulcowe, które firmy polecacie??

  1. #711
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Cytat Zamieszczone przez miro Zobacz posta
    Post 187 http://7er.pl/showthread.php/33706-T...lecacie/page19

    Dobra... gadajcie co chcecie. Ci co sa w temacie a tym samym wiedzą o czym tu mowa to zrozumieją.
    Rozmawiałem najpierw mailowo a później osobiście ze specjalistą z firmy ROTINGER
    Po rozmowie i korespondencji mailowej jestem pod dużym wrażeniem jak się traktuje klienta ,oczywiście w pozytywnym słowa znaczeniu.
    Miło ,szybko ,rzetelnie i co najważniejsze indywidualnie. Bez pośredników i hurtowników.
    Tarcze zamówiłem. Nawęglane ,nacinane ,nawiercane i galwanizowane. W piątek powinny być.
    Czas oczywiście pokaże co się z nimi będzie działo ,ale jestem dobrej myśli.
    Pojeżdżę i oczywiście będę meldował co i jak. Na różnych forach, szczególnie BMW mają bardzo dobre opinie, a i na naszym forum bardzo mi je polecali.
    Ciekaw jestem :) Wspomniałeś im, że masz problem z krzywieniem ?

  2. #712
    Doświadczony Użytkownik Awatar miro
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Skąd
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN
    Oczywiście. Długo rozmawialiśmy lecz wcześniej wszystkie problemy jak i obietnice w korespondencji mailowej zostały załatwione. Muszę mieć na wszystko dowód :)
    Ja twierdzę ,że wszystkie problemy z tymi tarczami są ewidentnie przez wady materiału.
    Tarcze Rotinger to będzie albo super towar albo mega porażka. Jestem pełen nadziei ,że jednak wszystko będzie super.
    To tak naprawdę niewielka firma która robi więcej różnych rzeczy i zatrudnia 40 pracowników. Rotinger to Polska firma co mnie w tym momencie cieszy.
    Jestem dobrej a nawet bardzo dobrej myśli.

  3. #713
    Doświadczony Użytkownik Awatar HTN
    Dołączył
    Oct 2012
    Posty
    1,346
    BMW
    ex-730Ld e66 / obecnie S350CDI L
    Skąd
    okolice Frankfurtu / Wrocław / Kotlina Kłodzka
    Cytat Zamieszczone przez miro Zobacz posta
    Ja twierdzę ,że wszystkie problemy z tymi tarczami są ewidentnie przez wady materiału.
    Ja jestem tego nawet pewny. Można gadać o biciu, o błędach montażu itd., a koniec końców wszystko to i tak gówno warte, bo materiał gówniany. U mnie bicie było 40% dopuszczalnego (0,2mm), a mimo to tarcze szarpały autem. Coldmami miał dokładnie taki sam przypadek. Z tył miałem dużo wcześniej bicie 0,25mm, a nie trzęsło nic a nic.

    W Corsie żony było bicie 0,24mm na malutkiej tarczy, a kierownica nawet nie drgnęła przy hamowaniu. Później poprawiłem i nic się nie zmieniło. Także mam wrażenie, że to wszystko trochę palcem po wodzie pisane...

  4. #714
    Zaawansowany Użytkownik Awatar ARIE(L)
    Dołączył
    Aug 2015
    Posty
    397
    BMW
    BMW E66 - 750 LI, FORD TRANSIT 2.0 ECOBOOST
    Skąd
    DROBIN
    Cytat Zamieszczone przez miro Zobacz posta
    Oczywiście. Długo rozmawialiśmy lecz wcześniej wszystkie problemy jak i obietnice w korespondencji mailowej zostały załatwione. Muszę mieć na wszystko dowód :)
    Ja twierdzę ,że wszystkie problemy z tymi tarczami są ewidentnie przez wady materiału.
    Tarcze Rotinger to będzie albo super towar albo mega porażka. Jestem pełen nadziei ,że jednak wszystko będzie super.
    To tak naprawdę niewielka firma która robi więcej różnych rzeczy i zatrudnia 40 pracowników. Rotinger to Polska firma co mnie w tym momencie cieszy.
    Jestem dobrej a nawet bardzo dobrej myśli.
    Bardzo liczę na informacje o tych tarczach od Ciebie jak się sprawują. Na wiosnę mam zamiar znów robić wymianę tarcz. Oryginalne ATE zaczęły bić po niecałym roku użytkowania czyli po ok 15 tys. km.

  5. #715
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    1,245
    BMW
    730 V8 E32 ; E38 2.8 ; X2 X-drive 18d
    Skąd
    Warszawa
    Miro, mam nadzieję, że będziesz zadowolony. Ile z ciekawości chcieli za tarcze do twojego auta?

  6. #716
    Doświadczony Użytkownik Awatar miro
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Skąd
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN

    Post

    Cytat Zamieszczone przez Słowik Zobacz posta
    Miro, mam nadzieję, że będziesz zadowolony. Ile z ciekawości chcieli za tarcze do twojego auta?
    @Słowik541 z przesyłką.
    @HTN moje textary tez miały 0,01mm a druga 0,02 mm i telepało. Ta sama historia co u Ciebie i Coldmami i ten sam producent.

  7. #717
    Doświadczony Użytkownik Awatar miro
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Skąd
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN
    Tak więc Rotingery przyszły. Powinny jeszcze przed świętami wlecieć do autka jak czas pozwoli. Będę informował jak się zachowują. Jestem dobrej myśli ,chociaż po zakupie Textarów to byłem pewny ,że będzie super-hiper a to taki zong. Niemniej jednak myślę ,że Polska produkcja zaskoczy mnie bardzo pozytywnie i będę bardzo zadowolony.
    Tak wyglądają po galwanizacji
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]

  8. #718
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2016
    Posty
    650
    BMW
    E66 750Li, E66 760Li, G31 530xD, G05 45E
    Skąd
    Poznań
    Jaka to wersja GT czy HP?
    Widzę że ceny mają normalne.

  9. #719
    Doświadczony Użytkownik Awatar miro
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Skąd
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN
    Wersja GT. Wersji HP chyba w ogóle nie robią w tym rozmiarze seryjnie do E65.
    Już ostatnio miałem High Carbon z Textara i 1500 km nie wytrzymały więc te wszystkie mega nazwy już na mnie nie działają.
    Pożyjemy ,zobaczymy. Dam znać. Nie mam nic do ukrycia a jeżeli coś pójdzie nie tak to o swoje oczywiście będę walczył. :)

  10. #720
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2016
    Posty
    650
    BMW
    E66 750Li, E66 760Li, G31 530xD, G05 45E
    Skąd
    Poznań
    I jak te rotingery?
    U mnie ori znaczna poprawa, tak jak lekko biły przez pierwsze kilkaset kilometrów.
    To po wygrzaniu porządnym, zero bicia. Siła hamowania bardzo dobra. Jestem zadowolony.

Podobne wątki

  1. tarcze hamulcowe
    Przez Chudy__ w dziale Seria e32
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 04-03-2012, 22:32
  2. [ zawieszenie] tarcze hamulcowe
    Przez czoobek w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 18-06-2009, 19:52
  3. Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 06-07-2008, 20:15
  4. Jakiej firmy opony polecacie?
    Przez tomcad w dziale Felgi, opony, itp.
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 29-03-2008, 19:46
  5. [mechanika] jakie tarcze hamulcowe polecacie..
    Przez 7ka w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 23-07-2007, 20:21

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •