Poka¿ wyniki od 1 do 4 z 4

W±tek: Oc wspó³w³a¶ciciel ???

  1. #1
    Zaawansowany U¿ytkownik
    Do³±czy³
    Dec 2012
    Posty
    193
    BMW
    e32 730
    Sk±d
    Mor±g

    Post Oc wspó³w³a¶ciciel ???

    Witam nied³ugo k³±czy mi siê polisa OC z racji tego ¿e mam 20 lat i zero zni¿ek to Oc bêdzie wysokie.Mój szwagier ma zni¿ki 60% i jak±¶ tam zwyszkê za wiek i chcia³ bym go wzi±æ na wspó³w³a¶ciciela . Nie bardzo wiem jak bo bmke posiadam do¶æ krótko gdy j± kupowa³em by³em sam i na umowie widniej± tylko moje dane i niewiem jak to zrobiæ mam dopisaæ dane szwagra czy jako¶ inaczej??

  2. #2
    Pocz±tkuj±cy U¿ytkownik
    Do³±czy³
    Jan 2013
    Posty
    54
    BMW
    E38 735 99r.
    Sk±d
    GDAÑSK
    ja kiedys zrobilem to w ten sposob, ze poszedlem do swojego urzedu skarbowego i wypisalem oswiadczenie, ze zrzekam sie jakiejs czesci auta na druga osobe jako darowizne i automatycznie stal sie wspolwlascicielem :P ale moze sa jakies inne sposoby :)

  3. #3
    Zaawansowany U¿ytkownik Awatar Kubas525
    Do³±czy³
    May 2010
    Posty
    108
    BMW
    BMW 730iA V8 (e32) , BMW 528i Touring (e39)
    Sk±d
    Lipsk
    Potem w wydziale komunikacji dopisuj± wspó³w³a¶ciciela i obowi±zuj± jego zni¿ki + wzwy¿ka z racji Twojego wieku :)
    http://7er.pl/album.php?albumid=284&attachmentid=4946 <-- moja 7er :)

    BMW
    Freude am Fahren

  4. #4
    Do¶wiadczony U¿ytkownik Awatar marek1132
    Do³±czy³
    Oct 2008
    Posty
    1,939
    BMW
    BMW e32 735 iL
    Sk±d
    Czêstochowa
    Ile lat ma twoja e32?Je¶li ukoñczy³a 25 lat zapisz siê do automobilklubu,na podstawie legitymacji cz³onkowskiej dostaniesz dodatkowe 70 % zni¿ki pzu.
    "My¶lenie to najciê¿sza praca z mo¿liwych i pewnie dlatego tak niewielu j± podejmuje." - Henry Ford

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
  •