Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17

Wątek: Regeneracja Amortyzatorów NIVO

  1. #11
    Zaawansowany Użytkownik Awatar qba
    Dołączył
    Sep 2011
    Posty
    692
    BMW
    E32 750iL, E46 330Ci
    Skąd
    Warszawa

    Post

    Cytat Zamieszczone przez JustBringIt# Zobacz posta
    ? Wg mnie 400zł dać za gruszkę to jest głupota.
    A wg. mnie jak kogoś nie stać na utrzymanie danego auta to powinien kupić sobie tańsze. A nie nazywać głupotą wymianę normalnych elementów eksploatacyjnych.

  2. #12
    Zaawansowany Użytkownik Awatar JustBringIt#
    Dołączył
    Oct 2013
    Posty
    443
    BMW
    E38 728iA 99'
    Skąd
    OP
    ttrol >> obieg się zrobi, to nieuniknione... Zobaczymy jak to będzie, jakby coś to napiszę co dalej z tym.

    qba >> Nie sztuką jest powymieniać wszystkie elementy na nowe w serwisie i zabulić 20 tysięcy za remont zawieszenia, sztuką jest naprawić te elementy i zapłacić 1/5 z tego. Serwis wg mnie jest tylko potrzebny tylko podpinania pod komputer samochodu.

  3. #13
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,229
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Cytat Zamieszczone przez JustBringIt# Zobacz posta
    Nie sztuką jest powymieniać wszystkie elementy na nowe w serwisie i zabulić 20 tysięcy za remont zawieszenia, sztuką jest naprawić te elementy i zapłacić 1/5 z tego. Serwis wg mnie jest tylko potrzebny tylko podpinania pod komputer samochodu.
    Tak samo zakładanie zakładanie amorów, sprężyn i mocowania z E34 w turasie nie jest sztuką tylko najzwyklejszym drutem.

  4. #14
    Vip Vip Awatar jarek88
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    2,905
    BMW
    E32 730i R6 90' , E32 740iA 93'
    Skąd
    Tomaszów Mazowiecki
    Blog
    20
    a po cholerę kombinować ze sprężynami z e34 kupić sprężyny dedykowane do 750 i po kłopocie do tego dobre amorki i masz gotowe . I jakoś nie wierze ze jak teraz nie masz na nivo to później do niego powrócisz

  5. #15
    Zaawansowany Użytkownik Awatar qba
    Dołączył
    Sep 2011
    Posty
    692
    BMW
    E32 750iL, E46 330Ci
    Skąd
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez JustBringIt# Zobacz posta
    qba >> Nie sztuką jest powymieniać wszystkie elementy na nowe w serwisie i zabulić 20 tysięcy za remont zawieszenia, sztuką jest naprawić te elementy i zapłacić 1/5 z tego. Serwis wg mnie jest tylko potrzebny tylko podpinania pod komputer samochodu.
    Koleny argument pod tytułem "po co wkładać kasę w stare auto, skoro można je zdrutować"

    Jak rozumiem sugerujesz że i ja i wielu ludzi z forum wkładających worki pieniędzy w swoje auta to debile. "Bo można taniej....."

    Powodzenia.

  6. #16
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,603
    BMW
    740iA e-32
    Skąd
    Rawicz Wlkp
    Blog
    1
    ja przeszedłem na zwykłe z nivo 3 lata temu i do dziś żałuje co prawda dupe mi nie leży bo założyłem wzmacniane spręzyny i zwykłe amory ale komfortu nivo nic nie zastąpi i jego samopoziomowania jak wieziesz bagażnik gratów żonę dziecko i masz zalany do pełna 102l zbiornik paliwa ja planuje powrót do nivo jeszcze nie wiem kiedy ale na 100%

    a co do podejścia, że zrobisz tanio to bez urazy chcesz tanio kup deawo tico a nie drutuj biedne e-32 bo te ceny co ci podali sa śmiesznie niskie wg mnie aż się zdziwiłem i nie nazywaj głupkami ldzi co dbają o auta tylko dlatego, że ty je drutujesz

  7. #17
    Zaawansowany Użytkownik Awatar JustBringIt#
    Dołączył
    Oct 2013
    Posty
    443
    BMW
    E38 728iA 99'
    Skąd
    OP
    Okey, przepraszam, może nie mam racji w tej kwestii, nie chciałem tym bardziej nikogo urazić.

    Temat już raczej nie aktualny ale dziękuję za odpowiedzi.

    Wiem, że to nie ten temat ale czy znany wam jest ten oto wóz ? >> http://tablica.pl/oferta/bmw-735il-w...5-ID3O4yw.html ?

Podobne wątki

  1. Regeneracja amortyzatorów EDC.
    Przez Jarek971 w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 11-05-2014, 22:40
  2. Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 03-11-2011, 19:08
  3. Sprawdzenie skuteczności amortyzatorów tylnych z nivo
    Przez seban123 w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 12-10-2011, 13:24
  4. Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 28-12-2009, 11:39

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •