Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: zamek maski

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    400

    zamek maski

    dzis chcialem sprawdzic poziom oleju.. i na moje nieszczescie pociagnelem ciegno od maski i ku mojemu zdziwieniu nie mogelem jej podniesc..

    nie wiem jak jest naprawde ale wydaje mi sie ze ta strona od kierowcy ( strona gdzie jest ten wichajster od podnoszenia maski ) puszcza.. za to druga strona ani drgnie:(

    jakies sugestie jak sie dostac do silnika? i oczywisice jak naprawic ustrke:)

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    400
    jako ze troche poczytalem to wymontowalem juz nerki obie.. brzydka dziura ale dostep do linki mam;) jednak w dalszym ciagu nie wiem co robic:)

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    120
    BMW
    żadne
    Skąd
    Dąbie
    nie wiem czy to ta sama usterka ale u mnie jest coś podobnego. Ja maskę otwieram w następujący sposób:
    pociągam za ten cyngiel od otwierania maski w samochodzie i normalnie próbuje otworzyć maskę tym cynglem przy nerkach, ale że sie nie otwiera to spowrotem idę pociągnąć cyngiel w samochodzie, wtedy puszcza i maska sie normalnie otwiera. Tak jest u mnie. Spróbuj tej metody i jak Ci się uda to daj znac.
    Pozdrawiam!

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    400
    wiec tak.. Twoja metoda u mnie nie zadziala.

    ale jak wyzej napisalem zdjalem nerki.. prawy zamek byl otwarty a lewy nie.. troche sie meczylem zeby dojsc do tego jakze prostego sposobu ( moze nie mialem dnia na myslenie :)) -> srubokretem podwazylem pancerz linki i sie otworzylo ;-)

    napsikalem wszelkich smarow jakie mialem.. dziala jak nalezy.. mam nadzieje ze na dlugo;)

    temat zakonczony :)

  5. #5
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    2
    Mam taki sam problem. Po twoim poscie wiem jak go rozwiazac. Natomiast nie mam pojecia jak wyciagnac nerki zeby ich nie polamac a siedza bardzo ciasno. Po prostu mocno pociagnac? czy moze popchnac? na prawde nie wiem. HELP!

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    400
    musisz je delikatnie podwazyc.. one sa na zatrzaski.. znaczy srodek zachodzi w zewnetrzna czesc:) delikatnie i z wyczuciem napewno zejda:)

  7. #7
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    90
    ja też mam czasem problem z podniesieniem tej nieszczęsnej maski i wtedy wołam żone i ona ciągnie za wajche a ja podnosze maske,spróbuj tej metody ;)a i jeszcze jak ci sie uda to podciągnij linke (skręć ją )powinno pomóc

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •