Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: CODE jak zakodowac???

Zaawansowany Użytkownik

CODE jak zakodowac???

Witam :) Posiadam funkcje CODE i moje pytanie a zarazem prośba jest o to jak ustawic tą funkcję i z ilu cyfr składa się taki kod?? Nie chce sam kombinowac żebym czegoś nie pochrzanił :P i później nie mógł odpalic fury :razz: Za odpowiedź z góry dzieki :D Pozdrawiam...

Zaawansowany Użytkownik
    z tego co mi sie wydaje to kazdy z nas ma taka funkcje :)

kolego uzyj funkcji "szukaj" a napewno wszystkiego sie dowiesz - bylo juz to omawiane i wszystko jest podane na tacy :)

jako, ze sie nudze przytocze slowa radoshb (mam nadzieje ze sie nie obrazi:P) :

Jezeli jest analogicznie do E38 to robisz tak:
    - zostaiwasz kluczyk w pozycji II
    - Wciskasz CODE
    - wprowadzasz kod
    - naciskasz SET i nie dotykajsc juz nic innego wyjmujesz kluczyk za stacyjki

Przy nastepnym rozruchu zostaniesz poproszon owprowadzenie tego kodu. Nie ma mozliwosci wpisania go na stale, za kazdym razem trzeba od nowa!

[opis made by radoshb]

Zaawansowany Użytkownik
    Dzięki za odp maniakowy. Ale jeśli dobrze rozumiem za każdym razem muszę ustawiac ten kod??? I z ilu cyfr składa się ten kod??? Pozdrawiam :)

Początkujący Użytkownik Awatar swobi.
    Tak,za każdym razem.Z 4 cyfr.

PRIMUS INTER PARES Vip Awatar ADASIO
    BMW
    Black E66 745 LI USA
    SORKA ze sie wciskam z pytankiem ale czy da sie potem to wogole wycofac tzn ten kod jak np juz mi sie znudzi zeby odpalac juz bez wpisywania kodu poprostu jak kazde inne auto???
    чёрный бумер - "jak masz longa, to Ci laseczki przyciąga"

1 nagroda w konkursie na najładniejsze auto Zlotu Ślesin 2013 r (kategoria e65/e66)

ex - BMW e38 728i cossmosschwarz metallic

Zaawansowany Użytkownik
    nie czytasz dokladnie tego co jest napisane :) kod jest tylko "jednorazowy" :) nie zapisuje sie w pamieci:P

Zaawansowany Użytkownik
    ADASIO jest tak jak kolega maniakowy napisał :) Widze, że jesteś z Ogrodzieńca więc napewno się miajmy, gdyż mieszkam niedaleko (koło Dąbrowy Górniczej :) )

BMW
    Black E66 745 LI USA
    dziekuje za wyjasnienie ale wole zapytac co i jak bo jak cos wklepie a potem kicha bedzie to wogole kapa
    a skad jestes dokladnie?? jak co to moze mini spocik w okolocach co ty na to??

1 nagroda w konkursie na najładniejsze auto Zlotu Ślesin 2013 r (kategoria e65/e66)

Zaawansowany Użytkownik
    Praktycznie Dąbrowa Górnicza :] A odnośnie spociku - jestem jak najbardziej za :D

BMW
    Black E66 745 LI USA
    a co bys powiedzial na mini spocik w sobote po poludniu jesli oczywiscie nie jedziesz gdzies daleko na groby?? co do miejsca to moze jak jestes z dg spotkamy sie w centrum dg pod palacem? no chyba ze wolisz lono natury to zapraszam w moje okolice np na skalkach w niegowonicach tam jak sa te serpentyny kojarzysz mam nadzieje zeby nie zasmiecac tematu jak cos to pisz na priv

Uprawnienia umieszczania postów