Strona 1 z 9 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 83

Wątek: Spoty BMW Klub Warszawa

Zaawansowany Użytkownik Awatar kubosh
    BMW
    750iA E32 M70B50
    Blog
    9

Cool Spoty BMW Klub Warszawa

Siema .
    W związku z tym ,ze nic sie tu nie dzieję to będę umieszczał info odnośnie spotów w Stolicy.

Spoty są co czwartek o 20:00

Miejscówkę zawsze podam wcześniej .

A więc :

22.08.2013r - Spot Lotnisko Bemowo

Pozdro Kubosh

Początkujący Użytkownik Awatar Nestor
    BMW
    E38 735i (2000)
    Może lepiej o północy? Będzie jeszcze widniej :)
    Chciałbym poznać właścicieli siódemek z okolicy, pogadać, pooglądać ich bryczki, ale o godz. 20.00 jest już całkiem ciemno. Jaki sens spotu o takiej porze?
    Na to Bemowo tak czy inaczej jutro podjadę, ale może by wziąć pod uwagę możliwość przesunięcia spotów na jakąś bardziej rozsądną godzinę?

Zaawansowany Użytkownik Awatar yaz
    BMW
    e32 m60b30 11.93
    Blog
    14
    Cytat Zamieszczone przez Nestor Zobacz posta
    ...Chciałbym poznać właścicieli siódemek z okolicy, pogadać, pooglądać ich bryczki, ale o godz. 20.00 jest już całkiem ciemno. Jaki sens spotu o takiej porze?...
    Nic prostszego,
    jeżeli coś nie gra to trzeba podwinąć rękawy i samemu coś zorganizować i wtedy poczujesz "radość" dogodzenia wszystkim.
    Wtedy dla jednego będzie za ciemno, dla drugiego za jasno, nie ten dzień, nie to miejsce, itd...
    Kubosh jako jeden z nielicznych próbuje w miarę możliwość dosyć regularnie organizować jakieś spotkania dla Warszawy i okolic.
    p.s. w zimę też się spotykaliśmy wieczorem i dało radę. Grunt to pozytywne myślenie.

салют
    yaz

BMW
    E38 735i (2000)
    Kiedy właśnie mój post był przejawem myślenia pozytywnego (w przeciwieństwie do odpowiedzi). Sugestia wcześniejszego spotkania była sugestią pro, a nie anty.
    Jedyne "co nie gra" to sposób potraktowania mnie przez kolegę yaz'a. Czyżby jedynym warunkiem integracji z warszawską grupą 7er było: "morda w kubeł i akceptować"?
    Śmiałem jedynie zasygnalizować, że o 20.00 jest ciemno, (podczas gdy np o 19.30 jest jeszcze całkiem przyzwoicie). Czy to na serio, z perspektywy warszawskiego środowiska, aż takie wykroczenie?

Zaawansowany Użytkownik Awatar yaz
    BMW
    e32 m60b30 11.93
    Blog
    14
    Chciałem żebyś wykazał trochę empatii i zrozumienia.
    Wyobraź sobie, że w ślad za Tobą pójdzie jeszcze kilka osób i też będą składały swoje sugestie.
    Wtedy zamiast listy chętnych masz kibel w temacie i nic więcej.
    Twoje "morda w kubeł i akceptować" to daleka nadinterpretacja mojego posta.
    Przyjedź na spota zobacz jak jest, może wcale nie będzie tak licho o tej 20.

салют
    yaz

BMW
    E38 735i (2000)
    Pewnie, że przyjadę! O północy też bym przyjechał - ważni są ludzie i auta, a nie godziny. Po prostu podrzuciłem luźną sugestię. Nie uważam, by JAKIEKOLWIEK sugestie wpływały negatywnie na cokolwiek (tym bardziej, że od początku zadeklarowałem chęć obecności - niezależnie od godziny). Gdzie zatem jest problem i co w moim zachowaniu wskazuje na brak empatii i prowadzi do "kibla" w temacie? Czy to nie jest nadinterpretacja? Cieszę się niezmiernie, że kubosh organizuje takie spoty i jestem mu za to wdzięczny. Ja, jako początkujący, nie znający nikogo użytkownik, mimo najszczerszych chęci, miałbym bardzo ograniczone możliwości w tej kwestii (choć na spocie i tak coś zaproponuję). Odkąd jestem na forum obserwowałem ten dział z nadzieją, że pojawi się coś z okolicy (wybierałem się nawet na Śląsk, żeby tam spotkać się z ludźmi z forum). Postaraj się o odrobinę empatii... Nie znam nikogo, a (wstyd się przyznać w tym gronie) właścicielem e38 zostałem dość przypadkowo i nie widziałem z bliska zbyt wielu siódemek. Moja fascynacja tym autem jest kwestią wtórną, tzn. najpierw je miałem, a potem dostałem na jego punkcie hopla :) Wyżej wymieniona przypadłość jest we mnie dość świeża (jak i fakt posiadania e38), normalna zatem sprawa, że kieruje mną ciekawość i chęć obejrzenia innych egzemplarzy (szczególnie e32, bo jako tako znam je tylko z zewnątrz) - stąd LEKKI zawód wieczorową godziną - tyle. Nadal nie uważam, bym napisał coś złego.
    Pieprzyć, zostawmy to. Po co się zajmować pierdołami? :)
    Pozdrawiam i do zobaczenia na Bemowie.

BMW
    750iA E32 M70B50
    Blog
    9
    Słuchajcie - Info które daje to nie spot 7er tylko zaproszenie na spot BMW Klub Warszawa .
    Często do nas wpada BMW Klub Polska , 3er , Syndykat i inni . Od zawsze spoty czwartkowe są o 20 i tego nie zmieniamy . Ja niestety wpadne komunikacją gdyż samochody są niedostępne :(

BMW
    E38 735i (2000)
    Pieprzyć komunikację. Daj namiar na priv i napisz o której Cię odebrać. Serio. W Wawie będę wcześniej, bo mam parę rzeczy do załatwienia. Żaden problem gdzieś podjechać

BMW
    750iA E32 M70B50
    Blog
    9
    Ja o 19:30 kończe pracę i moge na piechotę iśc na lotnisko ;) nie bez przyczyny wybrałem tą miejscówkę :) hehe więc luzik . Wpadaj na spot i poznawaj się z fajną ekipą :)

ULA Vip Awatar tequila1909
    BMW
    E32 735i 1990r
    Cytat Zamieszczone przez Nestor Zobacz posta
    Odkąd jestem na forum obserwowałem ten dział z nadzieją, że pojawi się coś z okolicy (wybierałem się nawet na Śląsk )normalna zatem sprawa, że kieruje mną ciekawość i chęć obejrzenia innych egzemplarzy (szczególnie e32, bo jako tako znam je tylko z zewnątrz) - stąd LEKKI zawód wieczorową godziną
    Jak już wywołałeś Śląsk do tablicy to pozwolę sobie zabrać głos w tym temacie ;) Absolutnie nie chcę umniejszać nic warszawiakom ale spoty w ich rejonie coś cienko ostatnio wyglądają, a na spotach BKW to o 7er raczej cięęężko.

Zapodaj samemu jakiś temat na forum i zawstydź stołecznych klubowiczów :D

Wracając do Śląska to zapraszamy, u nas zawsze coś się dzieje, można pooglądać od E23 przez E32 i E38 na E66 kończąc, a co ważne spoty zawsze robimy za widoku a kończymy po... omacku :707:
    Mr. Perfect