Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: termostat a ogrzewanie wnetrza

  1. #1
    Banned
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    313
    BMW
    e65
    Skąd
    WZL

    termostat a ogrzewanie wnetrza

    witam. Czy termostat ma znaczenie w ogrzewaniu wnetrza? Pytam bo wydaje mi sie ze nie leci mi az tak cieple powietrze jakbym chcial a nawet mam wrazenie ze czasem lewa strona wogole nie grzeje a czasem leci cieple,natomiast z tylu leci tylko zimne. Nie wiem o co chodzi ale idzie zima i przydaloby sie cieplo w aucie. Auto kupilem kilka miesiecy temu i w bagazniku lezal nowy termostat takze gosc mial zamiar wymienic chyba.

  2. #2
    Vip Vip Awatar max mt
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,156
    BMW
    E38 735iA i E39 530d
    Skąd
    Koszalin
    Termostat ma za zadanie utrzymanie odpowiedniej temperatury w okładzie chłodzenia, ale razem ze sprzęgło wiskotycznym. Miałem ten problem w poprzedniej BMW zmieniłem termostat jednocześnie z płynem chłodnicy

  3. #3
    Banned
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    313
    BMW
    e65
    Skąd
    WZL
    wlasie temperature to ona trzyma po srodku i nie grzeje sie wogule tylko wydaje mi sie ze to ogrzewanie cos nie takie.A zaworki te od ciepla moga cos miec wspolnego z tym?Czy ona jak padna to calkiem zimne leci?

  4. #4
    Vip Vip Awatar max mt
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,156
    BMW
    E38 735iA i E39 530d
    Skąd
    Koszalin
    Zaworki elektryczne mają wpływ na ogrzewanie, może właśnie one Tobie padają. Mam pytanie jak szybko ogrzewa się silnik? Szybko czy może wolno dochodzi do połowy?

  5. #5
    Banned
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    313
    BMW
    e65
    Skąd
    WZL
    wydaje mi sie ze dosc dlugo sie nagrzewa teraz zaczym dojdzie do polowy i nie wyobrazam sobie jezdzic tak jak przyjdzie np -10. Jest to poprostu za dlugo

  6. #6
    Vip Vip Awatar max mt
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,156
    BMW
    E38 735iA i E39 530d
    Skąd
    Koszalin
    No to masz odpowiedz zmień termostat i będzie git

  7. #7
    Banned
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    313
    BMW
    e65
    Skąd
    WZL
    ok. Duzo roboty w 3.0 V8 ?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •