mam wielkie obawy co do swojej skrzyni, przez ostatnie 3 lata jezdziła idealnie, poprostu idealnie i nie widziałem lepszej skrzyni od mojeja teraz od 2 tyg dzieje sie takie cos, postaram sie to opisać prostymi słowami.
Jakies 2 tyg temu nagle zauważyłem ze skrzynia szarpie jak zmienia biegi, jak ruszam, nawet dynamicznie wydaje mi sie rusza z 3 biegu, po mocym wcisnieciu przerzuca lub nie na 1, jade ze stała predkoscią czasami nie potrafi sie zdecydować ja jaki biegu jechać, przy mocnym wcisnieciu jak auto przyspiesza to wydaje mi sie ze przez ułame sekundy potrafi tak jak by "przepuszczać" nie widać tego na obrotomierzu ale ja lekko czuje , Jak tylko to sie stało zmieniłem szybko olej, wczesniej zmieniałem z 2 lata temu, Nic nie pomogło, podłączyłem swojego kompa i skasowałem adaptacje skrzyni, Jest lepiej DUUUUZO lepiej, Praktycznie dobrze ale. Jak denamicznie ruszam z gazem w deche- auto wyrywa jak z 2 biegu nagle szarpniecie i jedzie z jedynki, wszystko dzieje sie bardzo szybko w czasie okolo 1sekundy, jak przyspieszam tez wydaje mi sie ze tez skrzynia "przepuszcza" (jak by przez ułamek sprzegło sie slizgało), jak juz przyspieszylem dynamicznie do np 100km/h i zatrzymuje sie na tej predkosci to biegi " spuszcza" z szarpnieciem. Ogólnie to w góre biegi wchodzą prawie dobrze ale w dół przy zwalnianiu potrafi szarpnąć, nawet z 3 razy zdarzyło mi sie ze jak sie zatrzymywałem to skrzynia nie wysprzeglała przez chwile. O auto dbam i nie moge przebolec tego, co sie dzieje..