Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 28 z 28

Wątek: [e38] Tym razem pożegnanie...

  1. #21
    7ka
    Gość
    Cytat Zamieszczone przez RockR
    Gdybyś sprzedawał miesiąc później mogła byc moja... :)



    ;)
    jak zwykle...jak byla do sprzedania cisza..teraz gadki szmatki..zreszta moze to i dobrze ze wczesniej sprzedal :?

  2. #22
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    464
    BMW
    nie ma
    Skąd
    Gryfino/Szczecin
    No fajnie, że się "pożegnałeś" (bo jak to nazwać pożegnaniem, skoro nadal będziesz do Nas zaglądał? ;) ) z klasą.
    Powodzenia w poszukiwaniach godnego następcy E38 :)

  3. #23
    Michał Gratulacje że sprzedałeś aczkolwiek blogo się robi na sercu gdy oddajesz samochód w inne ręce do którego miałeś i pewnie dla Ciebie był wyjątkowy ;( a co do Twojego bycia na forum to powiem tak: DOBRZE żE BYłEś ;D śWIETNIE żE JESTEś :D I JESZCZE LEPIEJ żE BęDZIESZ Czekam ze Wszystkimi na to co zakupisz ;)

  4. #24
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    2,061
    BMW
    750iL
    Skąd
    UK
    Cytat Zamieszczone przez 7ka
    Cytat Zamieszczone przez RockR
    Gdybyś sprzedawał miesiąc później mogła byc moja... :)



    ;)
    jak zwykle...jak byla do sprzedania cisza..teraz gadki szmatki..zreszta moze to i dobrze ze wczesniej sprzedal :?
    Trochę to nie tak bylo jak twierdzisz, ale już nieważne. Nich Ci będzie. Wyluzuj trochę! ;)

  5. #25
    Wiem że to nie odpowiedni temat..

    Ale poprostu bez obrazu śmietnik na forum troche prowadzisz ..

    Najpierw szukasz auta do ceny 18k , teraz gdy kolega sprzedał fajne za około 30piszesz ze szkoda bo mogla być twoja , potem tematy kupie lotke..
    Potem coś .. Ehh wybacz mi ale poprostu zaczyna mnie meczyc to ciagle czytanie przegladaniee takich tematów , to nie jest forum neostrady
    Jak na górze tak na Dole , Jak w środku tak na zewnątrz..

  6. #26
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    372
    BMW
    740iA, e30 344i, 126p
    Skąd
    Pruszkow
    Cytat Zamieszczone przez trolu
    Wiem że to nie odpowiedni temat..

    Ale poprostu bez obrazu śmietnik na forum troche prowadzisz ..

    Najpierw szukasz auta do ceny 18k , teraz gdy kolega sprzedał fajne za około 30piszesz ze szkoda bo mogla być twoja , potem tematy kupie lotke..
    Potem coś .. Ehh wybacz mi ale poprostu zaczyna mnie meczyc to ciagle czytanie przegladaniee takich tematów , to nie jest forum neostrady
    :| zgadzam sie w 100% z 7-ka i trolem! kolego, prawie w kazdym poscie sie onanizujesz nad kupnem a konczy sie na gadaniu...
    Michal, miales piekna becie, mam nadzieje ze Twoj nastepny samochod bedzie godnym nastepca tego cudenka :) Pozdrawiam Cie serdecznie i gratuluje sprzedazy w dziesiejszych czasach ;)

  7. #27
    Vip Vip
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    886
    BMW
    AC Schnitzer 730d 1999r
    Skąd
    Mlava
    Ja mam tylko nadzieje że kontakt się nie urwie, bo w porządku z ciebie facet. pozdrawiam. Wiku.
    B M W

    Staram się pisać poprawnie po polsku.

  8. #28
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    2,061
    BMW
    750iL
    Skąd
    UK
    dobra nie bede juz "zasmiecal" forum. dzieki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •