Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 28

Wątek: [e38] Tym razem pożegnanie...

  1. #1
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,152
    BMW
    BMW 7系列
    Skąd
    ワルシャワ

    [e38] Tym razem pożegnanie...

    No i stało się... 740i odjechało z nowym właścicielem...

    Mówią że człowiek cieszy się z auta dwa razy - jak kupuje i jak sprzedaje. Ja mogę powiedzieć: nie cieszę się ani trochę. Pieniądze wziąłem średnie (taki rynek) a dopiero jak mijała mnie po raz ostatni zdałem sobie sprawę jak kozacko to auto wyglądało... :|

    Ponieważ moja aktywność na Forum będzie zapewne coraz mniejsza - chciałbym z tego miejsca wszystkim Wam podziękować za super klimat - i za niejednokrotne wsparcie radą, kontaktem czy umiejętnościami.
    Mam też nadzieję, że tak całkiem nie stracimy kontaktu - i przyjmiecie mnie czasem na jakiegoś spota, czym bym tam nie przyjechał ;). Zresztą kto wie, może to nie ostatnie moje E38?

    No właśnie... Bo najlepsze jest to, że nie mam jasno określonego następnego samochodu. Rozważam wiele opcji - ale każda ma swoje minusy. Założenie jest takie, że chcę codziennie jeździć do pracy, co nie było możliwe w moim przypadku z 740i.

    Aha, nowy właściciel jest z okolic Zgorzelca (chyba Lubań) - więc możliwe że Sebek, BOSS i reszta ekipy będą widywać moje byłe autko :). Oczywiście zarekomentowałem adres www.7er.pl, ale czy będzie zainteresowany to się okaże.

    Szerokości!
    '00 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '96 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '91 Mercedes-Benz 560SEC, perlmuttgrau

  2. #2
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Napewno nr tel nie wykasujemy ;) ... Świat się nie skończył więc zawsze jesteś mile widziany .... Jest dużo osób na forum co miały już, bądz dopiero będą miały 7er ...

    Pozdro Anatol

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    904
    BMW
    E46 328Ci
    Skąd
    Wrocław
    No wielka szkoda Michał :( Szczerze się zasmuciłem ;) Cokolwiek będziesz miał (oprócz Dacii Logan ;D ) wpadaj na spoty i nie znikaj z forum.

  4. #4
    7ka
    Gość
    tak to smutne :(

    ale cos sie konczy.... :(

    ..... zeby cos sie zaczelo.. ;) :D

    oczywiscie jestesmy w kontakcie,oczywiscie spoty,zloty,jesli tylko bede mogl to podjade po ciebie ;)

    szerokosci i niskosci :D

  5. #5
    Szkoda byla piekna ..

    Nie ukrywam rozwarzalem kupno jej , ale jednak zostalem przy swoim . Za duzo zrobilem włozylem .. Twoja byla jedyna wsrod tych na allegro .
    Niestety nie potrafilem sprzedac swojej .. :/

    Nie martw sie numeru nie skasuje jak bede jechac do wawy mile widziany spocik ;D :)

    Pochwal sie w co wsiadziesz :P
    Jak na górze tak na Dole , Jak w środku tak na zewnątrz..

  6. #6
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    I nie bądź dupa i się nie maż :) szukaj kolejnej i zobaczysz świat na nowo w kolorach :)

  7. #7
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,152
    BMW
    BMW 7系列
    Skąd
    ワルシャワ
    Dzięki chłopaki :)

    @Neuf - dziękuję, jeszcze się trzymam jakoś ;D
    @tristeza - Dacii Logan nie będzie, obiecuję. Myślę że tak czy owak jakieś V8.
    @trolu - wiem jak to jest, zwłaszcza że w Twojej to może podłużnice zostały oryginalne :hah:

    Co do następnej - zobaczymy... Pewnie będzie to coś innego, ale może potem będzie znowu coś innego? Problem w tym, że takie E38 jak mi się podobają chodzą po 12,000-15,000 EUR, więc musiałbym duużo dozbierać ;)
    '00 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '96 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '91 Mercedes-Benz 560SEC, perlmuttgrau

  8. #8
    wstrząśnięty nie zmieszany Awatar WojtekD
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    8,616
    BMW
    e38 728 iA
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    11
    7er to 7er - jak raz nim zostałeś to już tak będzie.
    Ja też tel. nie wykasuję.
    Powodzonka.


    PS
    na spociki masz zawsze wjazd !!!
    Gra muzyka

  9. #9
    Vip Vip Awatar AdamBMW
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    602
    BMW
    BMW 740i Individual E38 98', BMW 745i E23 85'
    Skąd
    Warszawa
    Niestety tak jak zamierzałeś tak i się stało, jednak myślałem że troszkę się to przeciągnie.
    Dawaj znać jak tylko coś zaczniesz namierzać, jesteśmy ciekawi czego szuka były właściciel serii 7. :)

  10. #10
    użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,914
    BMW
    Mała Ladacznica E30 M10 Coupe
    Skąd
    WPI
    Mysle, ze nie posiadanie 7er nie wyklucza Ciebie z klubu.. Pozdrawiam :P
    [URL=http://www.youtube.com/watch?v=VDqIJUMsR3A].:WIERNOSC jest NUDNA:.[/URL] :D

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •