Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 26

Wątek: Detailing lakieru w Katowicach (to też tuning)

  1. #1
    Doświadczony Użytkownik Awatar brunoz
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    1,682
    BMW
    E38 740iA
    Skąd
    Katowice
    Blog
    11

    Question Detailing lakieru w Katowicach (to też tuning)

    Koledzy, natrafiłem przypadkowo na stronę firmy ***leaner.pl

    Niektóre projekty na ich stronie wyglądają imponująco, np to http://***leaner.pl/?artykul=66
    U mnie lakier ma się ogółem nieźle, ale mam swirle, które pewnie zobaczę w pełnym słońcu.

    Czy ktoś zna tą firmę?

    A może polecicie kogoś innego?
    Z jakimi kosztami trzeba się liczyć? Chodzi mi o polerowanie lakieru i zabezpieczenie go przed sezonem. Nie myję się na myjni automatycznej (raczej sam ręcznie w punktach do tego przeznaczonych). Ktoś ma jakieś konkretne propozycje?
    Nein! Mein Schnitzel!

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik Awatar PaweliGosia
    Dołączył
    Feb 2013
    Posty
    454
    BMW
    S8 D2, W221 S500
    Skąd
    Bydgoszcz
    a nie myślaleś żeby samemu pobawić się w korekcje lakieru i szeroko pojęty detailing? zabawa wciąga i efekt motywuje:)

  3. #3
    Doświadczony Użytkownik Awatar technics
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    1,547
    BMW
    octavia 1.9tdi ex e65 745 2002 rok ex e38 735
    Skąd
    Szwecja
    Dokladnie tak jak mowi PaweliGosia , polerowanie z czyszczeniem auta to nawet 1 tys zl . Za te pieniadze kupisz produkty i sprzet do polerowania . Ja robie swoje auta sam , i nie jedna firma pozazdroscila by moich efektow.

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    503
    BMW
    E65 3.0 D
    Skąd
    Szczecin
    Ja tam nie widze zadnej roznicy na tych zdjeciach. Szkoda wyrzucac kase na glupoty. Poprostu brudne auto i umyte auto jak dla mnie

  5. #5
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,285
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Czas odwiedzić okulistę

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    503
    BMW
    E65 3.0 D
    Skąd
    Szczecin
    Cytat Zamieszczone przez Dzuda Zobacz posta
    Czas odwiedzić okulistę
    taaa, sobie zobacz , ze wpierw pokazują brudne auto , a pozniej żeby kontrast był jeszcze wiekszy , idealnie czyste , wypolerowane itd. Ale czemu nie mogli wpierw umyć tego auta ,tylko bezczelnie graja na ludzkiej naiwności. efekt moze i jest , ale nie warty zachodu mysle. Ja osobiscie raz polerowałem swoja bunie i wygladała bajecznie , ale co bardziej mnie cieszyło to to ,ze kurz się tak nie trzymał jak zwykle , a kolor mam czany , to co 2 dzien powinienem ją myć, a narobiłem sie przy tym chyba 2h,żeby ją ładnie wyczyscic i wypolerowac. Jedno wiem na pewno : juz nigdy sam tego robił nie bede , bo nie ma sensu i szkoda czasu...
    Ostatnio edytowane przez Riki ; 14-04-2013 o 11:19

  7. #7
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2013
    Posty
    31
    BMW
    740i e38 manual
    Skąd
    BZ
    Riki widac, ze niemasz pojęcia o detailingu :)
    Każdy ma swoje zdanie ale stanąłbys swoja wypolerowana bmka obok profesjonalnie wydetailowanej i wtedy zauwazylbys na czym to polega.

    Wysłane z mojego LT18i za pomocą Tapatalk 2

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik Awatar PaweliGosia
    Dołączył
    Feb 2013
    Posty
    454
    BMW
    S8 D2, W221 S500
    Skąd
    Bydgoszcz
    Riki oba zdjęcia przedstawiają umyte auto tylko ze pokazane dobrym aparatem z bliska. Jak ktos bedzie proponowal zrobienie tego za 300zl to nie warto nawet z nim rozmawiac bo za tyle to ledwo starczy na odpowiednie środki...tak jak pisze technics-ceny za w miarę ciekawe projekty to 1000
    Mi taka operacja zajmuje od 8-14h i wcale się w tym czasie nie opier..am.
    Detailing można zaczynac stopniowo poziomy trudności a zabawa i efekt naprawdę wciąga w miarę działania.

  9. #9
    Doświadczony Użytkownik Awatar technics
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    1,547
    BMW
    octavia 1.9tdi ex e65 745 2002 rok ex e38 735
    Skąd
    Szwecja
    Moje stare e38 robilem 2 dni od 7 rano do 22 . Detaling to ciezka tyrka ale efekty sa powalajace .

  10. #10
    Doświadczony Użytkownik Awatar brunoz
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    1,682
    BMW
    E38 740iA
    Skąd
    Katowice
    Blog
    11
    Kurczę kiedyś za czasów E30 to bawiłem się w pastę tempo i szorowanie pod chmurką. Tu boję się, ze zkaszanię lakier. Jak kupowałem E38, to miała taką jedną rysę przez pół przedniego błotnika, ale nie do białego. Kupiłem Meguiars Scratch X remover i bujałem się z tym dość długo za pomocą polerki oscylacyjnej. Fakt, że zeszło i to znacząco, ale zabawy było sporo. No i wszędzie w zakamarkach te białe ślady po paście. Pół roku później zrobiłem maskę tym środkiem. Zajęlo mi to z 3-4 godziny. Efekt był niezły, ale i tak były delikatne słoneczka jak się człowiek mocno przyjrzał. Jak mi weszło białe w kratkę nawiewu na masce to bujałem się z tym dość długo zanim pozbyłem się tych śladów.
    efekcie nabawiłem się alergii na wibrującą polerkę, bólów pleców, i mocnej opalenizny.. Troszkę się poprawiło finansowo i zacząłem zastanawiać się nad wykonaniem tego przez profesjonalistę. To jest porządne umycie glinką, polerowanie tą wielką kątówką na mokro (czy jak tam się teraz to robi) i zabezpieczenie efektów pracy woskiem.

    Mam jeszcze na podorędziu Turtle Wax Nano coś tam z czasów E36. W sumie to nawet dawał radę, ale ręce i plecy odpadają..
    Nein! Mein Schnitzel!

Podobne wątki

  1. Spot w Katowicach
    Przez PrzemoS w dziale Archiwum spotkań 7er
    Odpowiedzi: 36
    Ostatni post / autor: 11-03-2013, 23:08
  2. Mini spontan spot w Katowicach
    Przez Anatol w dziale Archiwum spotkań 7er
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 04-09-2010, 20:02
  3. [tuning] E65 - po kosmetyce lakieru oraz zawias 30/30
    Przez BIGPUN w dziale Diagnostyka / AUDIO / VIDEO / NAVI
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 10-03-2008, 12:50

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •