Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 41

Wątek: Zamiennik ory navi

  1. #21
    Vip Vip Awatar ELVIS
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    4,935
    BMW
    BRAK
    Skąd
    BEUTHEN/Bytom
    Cursor wszystko się zgadza jak ktoś w aucie śpi ,albo mieszka. Jak by tak na to patrzec to nie wiadomo jakie kupic auto żeby sobie w tej kwestii dogodzic ,końca nie ma

  2. #22
    Vip Vip Awatar lockbud
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    2,433
    BMW
    Było E38 730i 94r. Jest.........................X6 40d.
    Skąd
    - Sosnowiec
    Bartolo moje to klasyczny "no name" i tylko 6'' ale funkcjonalność potwierdzam, ma w zasadzie wszystko co potrzeba w tych czasach zwykłemu użytkownikowi, a nawet więcej bo ja wszystkiego nie wykorzystuje :)

  3. #23
    d(-_-)b Vip Awatar ratovnik
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    4,102
    BMW
    E66 735Li
    Skąd
    Żory
    Bartolo, ja się nad tym zastanawiałem i po montażu, który przedstawiłeś myśl do mnie powróciła :)

    Uściślij czy jest pełna obsługa widoku spalania itp. jak w ori. Czy obsłuży to ustawienia DSP? Czy posiada obsługę kart sim 3G?


    Dla mnie jedyne co mnie przekonuje to właśnie te powyższe opcje jeśli są możliwe oraz obsługa automapy, bo ori navi to dla mnie nie jest najlepsze rozwiązanie :)

  4. #24
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2012
    Posty
    441
    BMW
    728i
    Skąd
    zabrze
    Cytat Zamieszczone przez ELVIS Zobacz posta
    Powiedz co jest w oryginalnej 16/9 takiego badziewiatego wg Ciebie ?
    1. Nie czyta mp3 (a jesli już czyta z tej śmiesznej emulowanej zmieniarki to bez nazw plików nie wspomnę o ID3 tag-ach).
    2. Brak zestawu HF bluetooth
    3. Nawigacja która nie stała obok nawigacji
    4. Brak dotykowego wyświetlacza co powoduje że obsługa jest tragiczna
    5. jedyny nośnik to płyta CD - moje dziecko już nawet nie wie jak ona wygląda.

    W zasadzie to łatwiej wymienić plusy:
    1. OBC - i tutaj ukłony do lockbud bo mi wystarczy że mogę na wyświetlaczu zegarów przeglądać wartości OBC tym bardziej że nic ciekawego tam nie ma - dla mnie uchwyty na kubki więcej naczą :D
    2. spasowanie bez rzeźby

    ratovnik: Jak wyżej - mój sprzęt nie wyświetla danych OBC (jeszcze... ponoć pracują nad poprawą dekodera CAN bo aktualny dekoduje tylko kierownicę i sterowanie). Niestety miałem wybór pomiędzy tym a dynavin czy eonon (te obsługują) ale za to bardzo kiepsko grają. Ta euro-navi ma na prawde dźwięk na bardzo wysokim poziomie a mam porównanie jak pisałem do wielu innych włącznie z naviheaven, które siedziało u mnie wcześniej. Poza tym dynavin i eonon są ciut droższe... a nawet plastyk strukturą kiepsko pasuje do reszty.
    Aha - obsługuje każdego dongle-a USB jakiego wsadzisz, APN i resztę ustawiasz w menu...

    W sumie tyle... Jeszcze nie wiem jaka będzie cena dla nas ostateczna, jakie będą wersje itp. Pomagam aktualnie przedstawicielowi w ustaleniu czy uda się wypuścić wersję oryginalnie przystosowaną do montażu plug&play.
    Chociaż ja wolę mój sposób bo jak by miało tak wystawac jak u lockbud to by mnie szlag trafił... Teraz praktycznie tworzą jedną linię z klimatronik'iem.
    Ostatnio edytowane przez bartolo ; 05-03-2014 o 19:58

  5. #25
    d(-_-)b Vip Awatar ratovnik
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    4,102
    BMW
    E66 735Li
    Skąd
    Żory
    Ja mimo wszystko skłaniam się ku:



    Na plus wygląda jak fabryczny, a na minus nie posiada 3G :)

  6. #26
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2012
    Posty
    441
    BMW
    728i
    Skąd
    zabrze
    Wyglada prawie jak mój pomijając idiotyczną ramkę. Ja wiem że to ta ramka definiuje podobieństwo podróbki do oryginalu ale z drugiej strony po kiego ch*ja tracić przestrzeń tylko na obwódkę do niczego nie potrzebną ? Może warto jednak gdzieś odpuścić ?
    Swoja drogą ciekaw jestem jak soft wygląda bo tak przykładowo to dynavin czy sprzęt lockbud-a zupełnie nie pasuje do E38. Jak chcecie to ustalcie miejsce i czas a podjadę i zobaczycie jak spasowane jest menu z mojego sprzętu... Tam nawet kolor wyświetlanych elementów pasuje do reszty i ma odcień lekko bursztynowy. Żadnych niebieskich pierdółek nie ma itp i oczywiście logo BMW jest :)

  7. #27
    d(-_-)b Vip Awatar ratovnik
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    4,102
    BMW
    E66 735Li
    Skąd
    Żory
    Jedyne co to mylę o tej cenie. Taka wersja jak masz to jest do wyhaczenia za niecałe 1300zł. Gdzie to kupowałeś?

  8. #28
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2012
    Posty
    441
    BMW
    728i
    Skąd
    zabrze
    U dystrybutora na polskę. Jest wiele podobnych wersji i można chwytać tańsze, ja mam z tym przykre doświadczenia wliczając naviheaven który też tani nie jest.
    Jeśli chcesz zobaczyć jak gra i wygląda to podaj godzinę i miejsce i się spotkamy - żaden kłopot :D

  9. #29
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2013
    Posty
    29
    BMW
    e38
    Skąd
    Słupsk

    Post

    Panowie a jak wygląda montaż jesli ori mam 4:3 i nie mam climatronika? Da radę to podłączyć?

  10. #30
    d(-_-)b Vip Awatar ratovnik
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    4,102
    BMW
    E66 735Li
    Skąd
    Żory
    Cytat Zamieszczone przez bartolo Zobacz posta
    U dystrybutora na polskę. Jest wiele podobnych wersji i można chwytać tańsze, ja mam z tym przykre doświadczenia wliczając naviheaven który też tani nie jest.
    Jeśli chcesz zobaczyć jak gra i wygląda to podaj godzinę i miejsce i się spotkamy - żaden kłopot :D
    Bartos, a nie jesteś jakoś w tygodniu czy w weekendy przejazdem w Katowicach? :)

    dominik7er, da radę.

Podobne wątki

  1. [karoseria] Zderzak przedni, zamiennik ?
    Przez djB_M_W w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 14-02-2012, 18:18
  2. Zamiennik halogenów
    Przez x-factor w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 24-11-2011, 08:49
  3. EML po raz n-ty , ZAMIENNIK STEROWNIKA
    Przez LoLo w dziale Seria e32
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 07-06-2010, 14:17
  4. [navi] Zmiana navi, podpinanie navi od podstaw, BT w E38 itp
    Przez Beni0 w dziale Diagnostyka / AUDIO / VIDEO / NAVI
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 01-05-2009, 03:57
  5. ZAMIENNIK PRZEPŁYWKI 3,5 M62B 10/98??
    Przez budek w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 05-11-2007, 15:30

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •