Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 30

Wątek: długo kreci na zimnym motorze i ciezko pali

  1. #1
    Banned
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    313
    BMW
    e65
    Skąd
    WZL

    długo kreci na zimnym motorze i ciezko pali

    witam posiadam e38 3.0 v8 z 95r i problem jest taki ze jak auto postoi przez noc to ciezko je uruchomic z rana,dlugo kreci a jak juz zapali i sie ruszy to potrafi zgasnac. Na cieplym pali na dotyk na benzynie i przelacza sie na gaz. Co moze byc tego powodem? Pompa paliwa to by pewnie problemy sprawiala przy kazdym odpaleniu,a moze paliwo sie przez noc cofa i zaczym pozniej pompka nabije to taki efekt? Jest tam jakis zawor cisnieniowy zwrotny? Jesli ktos cos wie to prosze o porade. Pozdr

  2. #2
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Najpierw dział.... Przedstaw się ;)

  3. #3
    Banned
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    313
    BMW
    e65
    Skąd
    WZL
    ok ale kolego jestem juz zajety :what: . Przedstawilem sie i prosze o pomoc teraz

  4. #4
    Banned
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    313
    BMW
    e65
    Skąd
    WZL
    kolego kazesz sie wszystkim przedstawiac zauwazylem a na zapytanie odpowiedziec nie potrafisz wiec nie wiem czy dla ciebie jest najwazniejsze zeby ktos sie przedstawil czy tez pomoc w problemach forumowiczow. Pozdrawiam cie. Przedstawilem sie i jak chcesz to poczytaj sobie a nawet moge ci dac nr telefonu wiec jakbys byl laskawy to dowiedz sie co sie dzieje z moim autem i laskawie napisz

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    323
    BMW
    745iLi320i
    Skąd
    Murowana Goślina
    chodzi kolego o zasady panujące na tym forum. jeśli wchodzisz do kogoś to wypada byćgrzecznym i zastosowaćsie do zasad panujących w danym domu, a tu jesteśmy na forum, gdzie panują jakieś zwyczaje... poczytaj troche i się dostosuj a na pewno dostaniesz jakieś pomocne uwagi. inaczej czeka cię cięta riposta ze strony innych forumowiczów i tak ci to na zdrowie nie wyjdzie.

    PS z autem to muszisz jechać na kompa, odczyt błędów pewno wykaze jakiesbłędy, które pomoga w określeniu uszkodzonego czujnika... ale nie jestem pewien, mam tylko m60 3,0 z beną i nie wiem jaki czort z tym gazem u ciebie jest... ;)

  6. #6
    Banned
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    313
    BMW
    e65
    Skąd
    WZL
    masz racje kolego zasady obowiazuja i sie przedstawilem a tak na marginesie to pierwsze forum bmw na ktorym to na zadane pytanie pada odpowiedz- PRZEDSTAW SIE ! I nic wiecej. Jestem na wszystkich forach bmw a tylko tutaj trzeba sie nagle przedstawic,rozumiem zasady ale czlowiek czasem ma wieksze problemy na glowie i chce sie jak najszybciej z nimi uporac a nie przedstawiac swoja postac. Bez urazy i szacuneczek.
    P.S dzieki za podpowiedz. A moze wiesz gdzie znajduje sie zaworek zwrotny ktory trzyma paliwo zeby sie nie cofalo? Mam wrazenie ze to jest powod zlego odpalanie po nocy gdyz paliwo cofa sie- tak mi sie wydaje

  7. #7
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    Cytat Zamieszczone przez paulo79
    a tak na marginesie to pierwsze forum bmw na ktorym to na zadane pytanie pada odpowiedz- PRZEDSTAW SIE ! I nic wiecej.
    masz racje od tej pory zadane pytanie od "nieznanej" osoby pozostanie
    -BEZ ODPOWIEDZI

  8. #8
    Banned
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    313
    BMW
    e65
    Skąd
    WZL
    nastepny z madra rada. Przedstawilem sie wejdz i poczytaj

  9. #9
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    1,107
    BMW
    750iL
    Skąd
    wrocław
    kolego paulo79 ja mam podobny problem...zauwazylem jedynie ze jak mam ok 20l w zbiorniku to mam problemy z odpaleniem po nocy- odpala nie za pierwszym razem i dlugo kreci a po odpaleniu kupleje przez kilka chwil, natomiast jak mam pol zbiornika paliwa to odpala na dotyk...sprobuj zalac bak do polowy lub wiecej- moze mamy ten sam problem (ktory u mnie nadal pozostaje niewyjasniony)
    BEZ KOMENTARZA..... ;D

  10. #10
    Banned
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    313
    BMW
    e65
    Skąd
    WZL
    cos w tym jest bo mialem tak w a8- ponizej 40l nie chciala gada a jak bylo min pol zbiornika bylo pieknie a tu w e38 moze faktycznie moze byc tak samo. Jutro zaleje i zobacze czy to to. Pozdrawiam

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •