Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 51

Wątek: Uwaga na bmw e23 728 zielona z rypina

  1. #21
    Vip Vip Awatar Jakub
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    6,783
    BMW
    BRAK
    Skąd
    Wlkp.Zduny k.Krotoszyna
    Zdanie sprzedającego a rzeczywistość to dwa różne światy... Nigdy nie dal bym takiej zaliczki za coś czego nie widziałem.

    B.-ądź M.-arce W.-ierny
    Opel Signum
    BMW jeszcze kiedyś kupię ;p

    Ex- BMW e28 524td, e38 728i,e66 735LI , e36 316i 1.9 compact ,e46 M3 SMG ;)

  2. #22
    Doświadczony Użytkownik Awatar arturo193
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    2,178
    BMW
    W planach E38 750i
    Skąd
    Norwegia
    Cytat Zamieszczone przez Jakub Zobacz posta
    Nigdy nie dal bym takiej zaliczki za coś czego nie widziałem.
    No ale kupujący widział...a to co widział na fotkach już powinno wystarczyc aby o tym ogłoszeniu po prostu zapomnieć...chociaż takiego ulepa nie da sie zapomnieć.
    Volvo V70 T5 2.3 turbo 250KM 2002,Mercedes CLS 500 2005,Honda CRv 2.0 2007,BMW X5 4.4 2001...

  3. #23
    Zaawansowany Użytkownik Awatar lionix
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    618
    BMW
    728 E38
    Skąd
    Łdz
    ma ktoś jakiś mirror/zjęcia tego auta? Bo na otomoto już wygasło wszystko

  4. #24
    Początkujący Użytkownik Awatar mucha_177
    Dołączył
    Nov 2012
    Posty
    47
    BMW
    740iL
    Skąd
    Warszawa / Włocławek
    sytuacja prosta i przejrzysta mimo wpłaconej zaliczki (która standardowo jest bezzwrotna) towar niezgodny z opisem. Nie odda składasz pozew i tyle..

  5. #25
    Początkujący Użytkownik Awatar LISTONOSZ
    Dołączył
    Apr 2011
    Posty
    44
    BMW
    2x 745iA E-23 ,M6 E24, M3 E36
    Skąd
    Będzin
    Uwaga autko po raz kolejny zmieniło cenę na nieco inną .Zmianie uległ także adres właściciela celem zmylenia przeciwnika teraz to WŁOCŁAWEK okolice KUJAWSKO - POMORSKIE . Opis równie optymistyczny a wujka marynarza dalej nie ma - podejrzewam że utonął . UWAGA Ważne dla kupujących nowy numer telefonu -512 753 834 .
    http://otomoto.pl/bmw-728-e23-limuzy...C28138821.html
    POZDRAWIAM LISTONOSZ
    Powiem szczerze że auto bardzo odmłodniało zyskało kształtów i w ogóle to jest na czym oko zawiesić polecam choć za jeden numer i to w gumie to i tak raczej za dużo !
    _________________
    Ostatnio edytowane przez LISTONOSZ ; 11-03-2013 o 21:18

  6. #26
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2011
    Posty
    128
    BMW
    e38 730d 2001
    Skąd
    Beskidy
    LISTONOSZ, ogłoszenia już nie ma

  7. #27
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Piter30
    Dołączył
    Nov 2011
    Posty
    327
    BMW
    E38 740 95'
    Skąd
    Stavanger
    Niestety takich ''uczciwych'' sprzedawców nie brakuje.Link z ogłoszeniem juz mi nie wchodzi,także auta nie jestem w stanie ocenić chociażby po fotach.Osobiście sądze,że takich ludzików powinno sie wieszać za jaja na suchej sośnie.Pieniądze może i na drodze sądowej odzyskasz (co przy polskich realiach zajmie pewnie troche czasu),ale co sie nawk....ałeś i zmarnowałeś czasu,to już niestety Twoja strata.Pozostaje życzyć powodzenia w odzyskaniu kasy;-)

  8. #28
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Wszystko pięknie i ładnie, ale zadatek przepada, tak to wygląda. Jak dojdzie do rozprawy i sędzia będzie przyjazny to myślę, że powoła biegłego, bo inaczej nie udowodnisz że sprzedający Cie okłamał w ogłoszeniu a ten pewnie juz zdąży sprzedać auto.. Wkurwić się można, ale jednak zawsze mówię klientom aby sie przejechali i sprawdzili dobrze auto zanim kupią czy dadzą zaliczkę bo potem pretensje do siebie... Niestety 99% sprzedających kłamie, a z tego co widzę to handlarze są przynajmniej często obojętni, ich da sie wyczuć bo prywatni to opowiadają historie jakie cięzko sobie wyobrazić. Pół godziny bedą mówić jak to dbali o silnik i skrzynie a potem sie okaże ze np podłogi brak itd itp...

  9. #29
    Początkujący Użytkownik Awatar LISTONOSZ
    Dołączył
    Apr 2011
    Posty
    44
    BMW
    2x 745iA E-23 ,M6 E24, M3 E36
    Skąd
    Będzin
    Witam ponownie w tym samym temacie.Po wykorzystaniu wszelkich możliwych sposobów łącznie z powiadomieniem Allegro wysłaniu pisma ponaglającego z kancelarii adwokackiej , nie było już innego sposobu jak tylko wytoczyć sprawę na szerokie ramiona bogini Temidy .Na szczęście jednak wpadłem na doskonały pomysł aby sprawą zainteresować stosowne organy które z urzędu mają obowiązek ścigać przestępstwa typu - przywłaszczenie pieniędzy , a tym bardziej fałszowanie numerów identyfikacyjnych pojazdów. Wystosowałem stosowne pismo do prokuratury w Rypinie podparłem je wszelkimi dokumentami , zdjęciami kopiami prospektów gdzie wyraźnie widać było co i jak miało w jakim roczniku wyglądać, dodałem to czego dowiedziałem się w BMW po rozszyfrowaniu numeru VIN .Pełny wiary wpakowałem to do ogromnej koperty i wysłałem. Jakież było moje zdziwienie gdy po kilku dniach dostałem wezwanie do mojej komendy Policji na przesłuchanie , ucieszyło mnie to tym bardziej że mogłem dzięki uprzejmości sprzedającego BMW -dodać nowe dowody na to że to nie 1980 rocznik ( sprzedający w dalszym ciągu lansował swój pojazd na różnych portalach ogłoszeniowych , zamieszczał nowe zdjęcia i opisy ). Musiałem być bardzo przekonywujący w mojej wiedzy na temat meandrów modelu E23 skoro po paru dniach dostałem pismo z Rypina w którym Pani Prokurator poinformowała mnie że wszczyna dochodzenie w sprawie przywłaszczenia pieniędzy i powołuje się biegłego sądowego który ma zbadać czy przedmiotowy pojazd jest faktycznie SZCZEPANEM.Równocześnie poinformowano mnie że sprzedający został zobowiązany do odstawienia pojazdu na policyjny parking celem dokonania ekspertyzy biegłego.Pierwsze przerażenie czy aby biegły który zna się na wszystkim - zna się dobrze na zmianach w budowie E23 . Rozmowa ze znajomym znającym alkowę rzeczoznawców uspokoiła mnie, bo taka osoba musi to zrobić bardzo sumiennie skoro się pod tym podpisze inaczej może stracić uprawnienia.Rzeczoznawca widocznie stanął na wysokości zadania skoro pod koniec maja otrzymałem pismo z prokuratury w którym poinformowano mnie że wszczyna śledztwo w sprawie przywłaszczenia 2000pln przestępstwo z art 284 p 1 kk oraz podrobienia oznaczeń identyfikacyjnych samochodu marki BMW przestępstwo z art 306 kk. W dniu dzisiejszym odwiedził mnie Listonosz i wypłacił mi równiutkie 2 klocki w PLNach .Co dolej zobaczymy!!!!Pozdrawiam serdecznie.
    Ostatnio edytowane przez LISTONOSZ ; 07-06-2013 o 23:34

  10. #30
    Doświadczony Użytkownik Awatar arturo193
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    2,178
    BMW
    W planach E38 750i
    Skąd
    Norwegia
    Pogratulować cierpliwości...Pozdrawiam.
    Volvo V70 T5 2.3 turbo 250KM 2002,Mercedes CLS 500 2005,Honda CRv 2.0 2007,BMW X5 4.4 2001...

Podobne wątki

  1. Uwaga na te BMW!!!
    Przez lowelas90 w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 20-06-2010, 13:38
  2. BMW 728 E23
    Przez kolonkos w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 16-05-2010, 18:20
  3. BMW 728i Zielona Góra
    Przez quasi w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 08-12-2009, 20:56
  4. UWAGA UWAGA! Ostrzeżenie przed przeszczepem anglika...
    Przez bitek-bitek w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 10-07-2009, 14:07

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •