Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 51

Wątek: Uwaga na bmw e23 728 zielona z rypina

  1. #11
    Początkujący Użytkownik Awatar LISTONOSZ
    Dołączył
    Apr 2011
    Posty
    44
    BMW
    2x 745iA E-23 ,M6 E24, M3 E36
    Skąd
    Będzin
    Cytat Zamieszczone przez ManiacDrifting Zobacz posta
    Kolego a ja mam pytanie jak sobie wyobrażałeś E23 z polski posiadające gaz napewno zwykły i hak?
    Owijka na kierownicy M technic I oraz gałka z piłki do golfa powinny ci dać do myślenia że to bubel to nie jedyne detale mówiące wyraźnie że to nie tak jak ci sie wydaje.
    Masz co chciałeś jak sie tak napalasz i przelewasz chłopu 2 tyś zaliczki co powinno być pełną kwotą za to auto to teraz dochodź swoich praw. Nie wiem co kierowało tobą żeby tą zaliczke wpłacić? Może, że to taki rodzyn i biją się o nią na sztylety przed jego chałupą i strach żeby ktoś ci jej nie podwędził bo to mega rarytas?
    Chcesz ładne E23? napewno taka jest kalifornijska jeśli to ta sama co opisywana u nas na forum od człowieka który posiada także piękne, śliczne E24 także jUSej
    http://otomoto.pl/bmw-735-C27466255.html

    A po drugie sprzedający to mega imbecyl skoro nie przyjął 13 tyś bo to była okazja świata. Bo dla mnie ta fura naszpikowana niesmacznymi smaczkami i wszendobylskimi tandetnymi logami biemdablju jest tyle warta ile waży...

    Ps. tyle widziałeś swoje 2 tysiące wpłacając je bez oględzin na podstawie zdjęć trzeba było pamiętać że jeśli nie kupisz pieniądze przepadają. Sąd nic nie da jeszcze zabulisz za sprawe nikt nie będzie robił ekspertyzy czy to jest szczep czy nie i czy numery części są takie jak z roku 1979 czy też takie jak w 1981 a argumentami mogą być że auto jest przecież stare i te części wymieniono poprostu na nowsze.
    Heh pewnie chłop tak imprezuje za twoją kase że do tej pory nie może dojść do siebie że mu się w tak śmieszny sposób trafiło darmowe 2 tysiące.
    Ps. tyle widziałeś swoje 2 tysiące wpłacając je bez oględzin na podstawie zdjęć trzeba było pamiętać że jeśli nie kupisz pieniądze przepadają.Ale niestety tutaj się Kolega myli owszem przepada ale tylko ZADATEK zaliczka jest do zwrotu Co do reszty to niestety muszę przyznać rację

  2. #12
    Doświadczony Użytkownik Awatar ManiacDrifting
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    3,325
    BMW
    E32 735iAL...
    Skąd
    Bikini Dolne
    Kolego nie obraź sie że tak się wypowiedziałem ale jak widzisz sam się zgadzasz pewnie każdemu z nas się coś podobnego już przytrafiło, napewno jesteś bardzo pokrzywdzony i zdenerwowany straciłeś pieniądze czas oraz kosztowało cię to dużo stresu. Ale twój "wyczyn" był bardzo nie rozsądny i tu nie ma co napisać by cię pocieszyć jesteś łatwo wierny i właśnie naiwny, że mocne fakty widoczne na zdjęciach zostały zmącone i wyidealizowane przez zapewnienia właściciela oraz jego kolegi "eksperta" który nie miał ani grama pojęcia o autach a już napewno nie o E23 które zapewne widział raz w życiu.

    E32 jest piekielnie ciężko znaleźć uczciwe nawet E38 a co dopiero E23.

    [Tu zawierała się moja podobna przygoda kiedy chciałem kupić swoje 1 E32 ale sądze że to nie potrzebne by ją opisywać bo treść była obszerna a sądze, że raczej każdego z nas ktoś już zrobił w konia]

    Twoja przygoda jest dramatyczna i stresująca ale widocznie wcześniej nic ci się złego nie przytrafiło byś stał się ostrożny i nie ufny. Teraz sądzę, że na pewno tak będzie.
    Do starych bmw podchodź z dystansem i sądze że to twoja ostatnia zaliczka w życiu :P Nie bój się jeśli ktoś kupi przed tobą powiedz trudno.

    Trudno będzie to odzyskać ale próbuj to było bardzo nie fer bo nawet jeśli właściciel o tym nie wiedział a ty mu wytłumaczyłeś co jest źle to powinien ci je oddać bo nie chciałeś bez powodu przecież odzyskać tych pieniędzy. A odjeżdżając w trakcie twoich oględzin ni stąd ni z owąd bo nie podobało mu się to co mówisz i to co było prawdą to tak jak by ci je ukradł.
    Ostatnio edytowane przez ManiacDrifting ; 14-02-2013 o 19:11

  3. #13
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2011
    Posty
    527
    BMW
    X5 4.6IS+E38 LIFT+330i Cabrio
    Skąd
    ŁÓDŹ-OKOLICA
    Z punktu widzenia przepisów kodeksu cywilnego auto tematu ma rację co do kwestii zadatek, zaliczka.
    Jednak nadal nie dowiedzieliśmy szczegółów.

    Nie sądziłeś chyba ,ze auto które wisi na allegro ze 2 miechy to taka lalka i nikt jej nie widział wcześniej...

  4. #14
    Vip Vip
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    1,677
    BMW
    e32 735ia + dupowóz :D
    Skąd
    mazury
    Blog
    21
    Kolego Listonosz bardzo cenię twoje hobby i auta widziane na ORR.eev.pl a wnętrze twojej 745ia e23 "executive" powala to tym bardziej jestem w szoku jak bo obejrzeniu tych zdjęć mogłeś się zainteresować bo to auto nie trzyma lini chyba na żadnym zdjęciu

    Życzę powodzenia i pozdrawiam

  5. #15
    Doświadczony Użytkownik Awatar sz4l0ny
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,755
    BMW
    e32
    Skąd
    Kraków
    Widoczna na zdjęciach tapicerka tego pojazdu powinna być elementem wykluczającym jakiekolwiek zainteresowanie nabywcy chcącego mieć do czynienia z autem w oryginale.

    Odnośnie zadatku, który przepadł - jeśli był określany mianem zadatku od początku ustaleń i tak został opisany np. przy przelewie - sprzedający miał pełne prawo oddalić się z nim w kieszeni i śmiać się głośno. Znam osoby które utrzymują się z ludzkiej niewiedzy i naiwności w takich kwestiach, utrzymując bardzo wysoki standard życia, tylko dzięki temu, że kupujący zawierając umowy przedwstępne nie rozumie tego na co się zgadza i co poświadcza.
    Czarne e32 w benzynie!


  6. #16
    Doświadczony Użytkownik Awatar arturo193
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    2,178
    BMW
    W planach E38 750i
    Skąd
    Norwegia
    Cytat Zamieszczone przez LISTONOSZ Zobacz posta
    Posiadam ogromną wiedzę na temat
    tego właśnie modelu, ponieważ jestem od lat fanatykiem BMW E 23, a zarazem użytkownikiem wielu jego egzemplarzy od 1992 ( jest to już 21 lat doświadczeń).
    Dlatego tym bardziej nie rozumiem jak do tego doszło...
    Volvo V70 T5 2.3 turbo 250KM 2002,Mercedes CLS 500 2005,Honda CRv 2.0 2007,BMW X5 4.4 2001...

  7. #17
    Zaawansowany Użytkownik Awatar e32mały
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    201
    BMW
    E32&E36
    Skąd
    Szwecja
    Panowie jeśli ktoś pisze ze auto jest idealne itp a ma swoje lata to wiadomo ze trzeb być uswiadomionym o tym ze auto i tak jest do poprawek !

  8. #18
    Początkujący Użytkownik Awatar LISTONOSZ
    Dołączył
    Apr 2011
    Posty
    44
    BMW
    2x 745iA E-23 ,M6 E24, M3 E36
    Skąd
    Będzin
    Witam!!!!! To wszystko się zgadza, ale to ja chciałem to wszystko sobie sam doprowadzić do porządku a nie kupić auto już po remoncie. Sprzedający Paweł Brodowski zaręczał mi że pojazd jest w stanie oryginalnym blacharsko bez rdzy i z oryginalnym lakierem - a w sumie tylko na tym mi zależało najbardziej a nie na tym co wewnątrz Pozdrawiam serdecznie

  9. #19
    Zaawansowany Użytkownik Awatar e32mały
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    201
    BMW
    E32&E36
    Skąd
    Szwecja
    Cytat Zamieszczone przez LISTONOSZ Zobacz posta
    Witam!!!!! To wszystko się zgadza, ale to ja chciałem to wszystko sobie sam doprowadzić do porządku a nie kupić auto już po remoncie. Sprzedający Paweł Brodowski zaręczał mi że pojazd jest w stanie oryginalnym blacharsko bez rdzy i z oryginalnym lakierem - a w sumie tylko na tym mi zależało najbardziej a nie na tym co wewnątrz Pozdrawiam serdecznie
    Kolego Listonoasz a masz jakieś zdjecia ? jak ty tam byłes ?

  10. #20
    Początkujący Użytkownik Awatar LISTONOSZ
    Dołączył
    Apr 2011
    Posty
    44
    BMW
    2x 745iA E-23 ,M6 E24, M3 E36
    Skąd
    Będzin
    Cytat Zamieszczone przez e32mały Zobacz posta
    Kolego Listonoasz a masz jakieś zdjecia ? jak ty tam byłes ?
    Witam . Na szczęście mam kilka zrobionych, plus kilkanaście z jego ogłoszeń i te zajebiście kłamliwe opisy z ogłoszeń. Do tego uzbierała się już całkiem pokaźna kupka rachunków które pan sprzedawca będzie musiał zapłacić gdy sprawa wejdzie na wokandę . Może zna jakiś nowy przepis i chce sobie to odliczyć jako koszta prowadzenia auto-handlu(który prowadzi, jak się później okazało)

Podobne wątki

  1. Uwaga na te BMW!!!
    Przez lowelas90 w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 20-06-2010, 12:38
  2. BMW 728 E23
    Przez kolonkos w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 16-05-2010, 17:20
  3. BMW 728i Zielona Góra
    Przez quasi w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 08-12-2009, 19:56
  4. UWAGA UWAGA! Ostrzeżenie przed przeszczepem anglika...
    Przez bitek-bitek w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 10-07-2009, 13:07

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •