Cytat Zamieszczone przez ManiacDrifting Zobacz posta
Kolego a ja mam pytanie jak sobie wyobrażałeś E23 z polski posiadające gaz napewno zwykły i hak?
Owijka na kierownicy M technic I oraz gałka z piłki do golfa powinny ci dać do myślenia że to bubel to nie jedyne detale mówiące wyraźnie że to nie tak jak ci sie wydaje.
Masz co chciałeś jak sie tak napalasz i przelewasz chłopu 2 tyś zaliczki co powinno być pełną kwotą za to auto to teraz dochodź swoich praw. Nie wiem co kierowało tobą żeby tą zaliczke wpłacić? Może, że to taki rodzyn i biją się o nią na sztylety przed jego chałupą i strach żeby ktoś ci jej nie podwędził bo to mega rarytas?
Chcesz ładne E23? napewno taka jest kalifornijska jeśli to ta sama co opisywana u nas na forum od człowieka który posiada także piękne, śliczne E24 także jUSej
http://otomoto.pl/bmw-735-C27466255.html

A po drugie sprzedający to mega imbecyl skoro nie przyjął 13 tyś bo to była okazja świata. Bo dla mnie ta fura naszpikowana niesmacznymi smaczkami i wszendobylskimi tandetnymi logami biemdablju jest tyle warta ile waży...

Ps. tyle widziałeś swoje 2 tysiące wpłacając je bez oględzin na podstawie zdjęć trzeba było pamiętać że jeśli nie kupisz pieniądze przepadają. Sąd nic nie da jeszcze zabulisz za sprawe nikt nie będzie robił ekspertyzy czy to jest szczep czy nie i czy numery części są takie jak z roku 1979 czy też takie jak w 1981 a argumentami mogą być że auto jest przecież stare i te części wymieniono poprostu na nowsze.
Heh pewnie chłop tak imprezuje za twoją kase że do tej pory nie może dojść do siebie że mu się w tak śmieszny sposób trafiło darmowe 2 tysiące.
Ps. tyle widziałeś swoje 2 tysiące wpłacając je bez oględzin na podstawie zdjęć trzeba było pamiętać że jeśli nie kupisz pieniądze przepadają.Ale niestety tutaj się Kolega myli owszem przepada ale tylko ZADATEK zaliczka jest do zwrotu Co do reszty to niestety muszę przyznać rację