Strona 7 z 14 PierwszyPierwszy ... 56789 ... OstatniOstatni
Poka¿ wyniki od 61 do 70 z 136

W±tek: Jak± wersjê silnikow± E-65 wybraæ...???

  1. #61
    Zaawansowany U¿ytkownik
    Do³±czy³
    Nov 2014
    Posty
    602
    BMW
    E65 4.4
    Sk±d
    £ód¼
    No uszczelniacze to koszt okolo 3k z gratami a za tyle nie kupisz silnika M57 plus przelozenie itp. Nie przesadzaj.
    Koszty paliwa w 3.0D i w N62 w LPG porównywalne. W mie¶cie poni¿ej 20litrów nie schodzê a jest i do 25L

    Wys³ane z mojego SM-J510FN przy u¿yciu Tapatalka

  2. #62
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Do³±czy³
    Feb 2008
    Posty
    10,285
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Sk±d
    Sandomierz
    3k? Kurde no to faktycznie siê pomylilem. Rok temu ceny byly inne a teraz to nie wiem bo sie tym nie interesuje :-)
    Ostatnio edytowane przez Dzuda ; 22-06-2017 o 21:54

  3. #63
    Do¶wiadczony U¿ytkownik Awatar miro
    Do³±czy³
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Sk±d
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN
    @Dzuda ¿a³ujê ,¿e nie jadê na zlot. Chêtnie da³bym Ci pojezdziæ moj± buni± z tym M54 i sam by¶ siê przekona³ ,¿e z tymi 1800 kg naprawdê daje radê. Mnie bynajmniej wystarcza i jestem zadowolony. Przez ostatnie dwa lata wymieni³em trzy razy olej,wyczy¶ci³em przepustnicê z krokowcem oraz uszczelkê pod podstaw± filtra oleju. To wszystko i oby tak dalej. Tfu,tfu,tfu Chodzi jak pszczó³ka.

  4. #64
    Zaawansowany U¿ytkownik
    Do³±czy³
    Aug 2011
    Posty
    174
    BMW
    E66 750LI
    Sk±d
    Warszawa

    Post

    Cytat Zamieszczone przez miro Zobacz posta
    @Dzuda ¿a³ujê ,¿e nie jadê na zlot. Chêtnie da³bym Ci pojezdziæ moj± buni± z tym M54 i sam by¶ siê przekona³ ,¿e z tymi 1800 kg naprawdê daje radê. Mnie bynajmniej wystarcza i jestem zadowolony. Przez ostatnie dwa lata wymieni³em trzy razy olej,wyczy¶ci³em przepustnicê z krokowcem oraz uszczelkê pod podstaw± filtra oleju. To wszystko i oby tak dalej. Tfu,tfu,tfu Chodzi jak pszczó³ka.
    Czy aby na pewno chodzi tylko najmniejsze koszty, brak awarii, chyba nie do koñca.
    A je¿eli we¼miemy pod uwagê to co napisa³ autor w±tku: "Obecnie przemieszczam siê 4 litrowym Longerem z 95 roku...dodam ¿e mam do¶æ ciê¿k± nogê i obecny silnik nie zawsze mnie zadowala,my¶la³em o wersji 745 lub 740D"
    to proponowanie 3.0i chyba nie do koñca ma sens, z ca³ym szacunkiem dla 3.0i :), mam 3.0i w AR 166, bardzo sobie chwale, ale porownujac do 4.8 roznica jest.


    --
    Pozdr.
    Hubert
    Ostatnio edytowane przez hubizx ; 22-06-2017 o 15:19

  5. #65
    Zaawansowany U¿ytkownik
    Do³±czy³
    May 2014
    Posty
    151
    BMW
    bmw 745 e65
    Sk±d
    Nowa Sól

    Post

    Cytat Zamieszczone przez laso Zobacz posta
    No uszczelniacze to koszt okolo 3k z gratami a za tyle nie kupisz silnika M57 plus przelozenie itp. Nie przesadzaj.
    Koszty paliwa w 3.0D i w N62 w LPG porównywalne. W mie¶cie poni¿ej 20litrów nie schodzê a jest i do 25L

    Wys³ane z mojego SM-J510FN przy u¿yciu Tapatalka

    n62b44 u mnie na lpg trasa 12-13 miasto/trasa 14-15 miasto/miasto 16 je¿dze jak mi siê podoba nie patrze na ekonomizery jade 120 jak mam ochote cisnê 180

  6. #66
    Zaawansowany U¿ytkownik
    Do³±czy³
    Nov 2014
    Posty
    602
    BMW
    E65 4.4
    Sk±d
    £ód¼
    Nie wiem jakbym nie je¼dzi³ to 16litrow nie zrobie.

    Wys³ane z mojego SM-J510FN przy u¿yciu Tapatalka

  7. #67
    u¿ytkownik Awatar ADASIO
    Do³±czy³
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Sk±d
    SILESIA City
    HA HA HA


    temat z przed ... 10 lat (prawie) a tu dyskusja dalej na 7 stron a odpowied¼ jest w pierwszych dwój postach :) - benzyna 745

    Temu kto odkopa³ to po takim czasie wrêczam z³ot± ³opatê i stanowisko górnika forum
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW G£ÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

  8. #68
    Do¶wiadczony U¿ytkownik Awatar HTN
    Do³±czy³
    Oct 2012
    Posty
    1,346
    BMW
    ex-730Ld e66 / obecnie S350CDI L
    Sk±d
    okolice Frankfurtu / Wroc³aw / Kotlina K³odzka
    Cytat Zamieszczone przez laso Zobacz posta
    Wszyscy zapomnieli jak 6miesiêcy temu by³a sieczka z pêkaj±cymi ³añcuchami w Dieslu.
    Jeden przypadek lukassolski'ego to jeszcze nie taka sieczka :). Zreszt±, ¿eby przeciwdzia³aæ panice za³o¿y³em nawet sondê, która wypad³a bardzo pozytywnie, choæ w wyniku... czego¶... sporo postów zniknê³o. Nawet nie wiem, czy w przypadku N47 jest taka "sieczka", bo jako¶ sporo tego wci±¿ je¼dzi i specjalnie tañsze nie jest na tle konkurencji.

    Dorzucê tylko, ¿e w dieslach V8 pisz±, ¿e dosyæ awaryjne s± turbosprê¿arki. Ile w tym prawdy... Nie wiem :). Jest jeden przypadek na forum lekko podchodz±cy, ale co¶ kolega jest nie bardzo skory do dzia³añ, czekaj±c na jednoznaczn± diagnozê.

    Ja bym powiedzia³ inaczej... Zale¿y jak trafisz. Nie skupiaj siê na silniku, a na stanie i wyposa¿eniu. Ja tak zrobi³em, a by³em mega sceptykiem (wrêcz zagorza³ym jego przeciwnikiem) je¶li chodzi o diesla. Dzisiaj moje zdanie jest zupe³nie odmienne.

    Ja Ci powiem jaki ja bym chcia³ dzisiaj - 745Ld lub ewentualnie 760Li, ale musia³bym siê najpierw nim przejechaæ. 745Ld podobno nie istnieje. W Long by³y tylko diesle 3,0.
    Ostatnio edytowane przez HTN ; 22-06-2017 o 20:22

  9. #69
    Do¶wiadczony U¿ytkownik Awatar miro
    Do³±czy³
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Sk±d
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN
    Cytat Zamieszczone przez ADASIO Zobacz posta
    HA HA HA


    temat z przed ... 10 lat (prawie) a tu dyskusja dalej na 7 stron a odpowied¼ jest w pierwszych dwój postach :) - benzyna 745

    Temu kto odkopa³ to po takim czasie wrêczam z³ot± ³opatê i stanowisko górnika forum
    Temat dobry jak ka¿dy inny tyle ,¿e w tym przynajmniej co¶ siê dzieje :)
    Aby¶ Adasio zrozumia³ dlaczego kto¶ zacz±³ dalej w nim pisaæ musisz siê cofn±æ na 5 strone do postu nr 45

    T

  10. #70
    u¿ytkownik Awatar ADASIO
    Do³±czy³
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Sk±d
    SILESIA City
    Widzia³em i czyta³em ale powtarzam odp jest w po¶cie nr 2 - post Anatola :)

    Kolega z 45 postu pyta o bol±czki silnika w 745 - a takich tematów jest od groma - zwyczajnie nie chce mu siê poszukaæ i tu zada³ pytanie.
    i z tematu o wersje silnikowa zrobi³ siê misz masz z bol±czkami 745
    Ostatnio edytowane przez ADASIO ; 23-06-2017 o 12:54
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW G£ÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
  •