Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: Kolor auta

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    503
    BMW
    E65 3.0 D
    Skąd
    Szczecin

    Kolor auta

    Panowie znacie jakis program, w ktorym bede mogl zrobic wizualizacje E65 w roznych kolorach ? Zastanawia mnie jak by betka w czerwieni czy turkusie wygladała , pomysl wywolany przemalowaniem Betki 3ki na turkus przez sasiada i wyglada naprawde fajnie...
    Ostatnio edytowane przez Riki ; 01-09-2013 o 08:47

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik Awatar vori
    Dołączył
    Aug 2012
    Posty
    167
    BMW
    ex E32 730i 1993
    Skąd
    Kraków
    Photoshop / GIMP i ciut wiedzy jak się nimi posługiwać ;) A tak to nie wiem.

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    174
    BMW
    E65 750i Shadow Line, ACC, 4 x Komfort Sitz, L7
    Skąd
    Śląsk
    Tutaj dla porówniania E65 TeDe'go w "nietypowym" bądź kto jak woli oryginalnym, piżdżąco zielonym kolorze:
    http://cdn21.se.smcloud.net/t/photos...tandardowy.jpg

    Jak dla mnie 3 x NIE :D

  4. #4
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    31
    BMW
    E65 740d
    Skąd
    Zachodnipomorskie
    Kolorek idealny pod dresik ;-)
    Moim zdaniem sa auta jak E65 ktorym nie przystoi sie "ubierac" w wymyslne kolory.
    Jak chcesz tworzyc cos z 7-er to tylko folia, bo potem nikt tego juz nie kupi.

  5. #5
    Doświadczony Użytkownik Awatar euro_tuned
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    1,535
    BMW
    F02 750Li xDrive
    Skąd
    Kraków
    Zgadzam się z przedmówcami w 100%

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    503
    BMW
    E65 3.0 D
    Skąd
    Szczecin
    Ja wlasnie mysle , ze ofoliowanego nikt pozniej nie kupi. Mnie osobiscie folia na aucie razi , ale nowe Mercedesy z czerwieni takiej kure.....skiej naprawde dobrze wygladaja ...

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik Awatar BRIK
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    126
    BMW
    e38 tds & E65 745i
    Skąd
    KOSZALIN
    ale folie zawsze możesz zdjąć przed sprzedażą

  8. #8
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    31
    BMW
    E65 740d
    Skąd
    Zachodnipomorskie
    Folia jest dobra z tego wzgledu, ze zakladasz ja sobie na czas eksploatacji auta, dodatkowo chronisz lakier. Slyszalem o takich przypadkach w Niemczech, ze gosc bral nowa 7 w najbardziej bezpiecznym kolorze czarnym, foliowal na modny bialy i po 3 latach sciagal to, a auto do sprzedazy bylo idealne bez skazy na karoserii.
    Pomysl ile to roboty zeby przemalowac auto na nowy kolor, przeciez to trzeba rozebrac prawie do golej karosy, wez potem zloz taka siodemke i zeby nic nie latalo i trzeszczalo w plastikach.
    Nie wiem jaka trojke twoj sasiad malowal, ale domniemam ze to byla e36. Poza tym 3-ka jest w moim odczuciu autem podatnym na tuning, 7-ka z kolei to powazna limuzyna, czy to e65 czy e38 lub 32. Cudowanie przy tych furach ma zazwyczaj odwrotny efekt to zamierzonego. Pamietam jak szukalem felg do swojej, do 3-ki bym przebieral w oryginalach i zamiennikach, a do e65 to cos znalezc zeby nie oszpecic auta to naprawde wyzwanie.
    I na koniec dodam, ze jak juz pomalujesz, to kazdy potencjalny kupiec bedzie myslal ze auto bylo po powaznym dzwonie. Miernik bedzie przy kazdym elemencie wariowal. Latwo z bezwypadkowej lalki zrobic zajechana raszple ;-)

  9. #9
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez syneka8 Zobacz posta
    Miernik bedzie przy kazdym elemencie wariowal. Latwo z bezwypadkowej lalki zrobic zajechana raszple ;-)

    To wałkiem lub pędzlem będzie malowana w stodole ??

  10. #10
    Vip Vip
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    992
    BMW
    brak
    Skąd
    Kwiatkowice
    Programy masz podane wyżej. Wtrącę się na temat malowania, rób jak uważasz, ale najbezpieczniej albo folią, albo, co dopiero wchodzi "na salony", malowanie PlastiDipem, czyli matową powłoką, którą zawsze możesz ściągnąć (odrywa się od lakieru jak guma). Akurat wczoraj ten temat prześledziłem nieco głębiej, jest już trochę o tym w necie, dla przykładu ciekawie zrobiona E61 535d (na 2giej stronie tematu zdjęcia po malowaniu): http://www.dipyourcar.com/forums/sho...on-custom-blue

Podobne wątki

  1. Jaki to kolor ?
    Przez Przemo e32 w dziale Seria e32
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 23-11-2011, 11:49
  2. Co to za kolor?
    Przez ManiacDrifting w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 05-09-2011, 19:23
  3. pytanie o kolor
    Przez szczuplyfm w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 21-02-2010, 14:15
  4. Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 26-05-2009, 22:57

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •