Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 24

Wątek: Królowa autostrad BMW E31

  1. #11
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    833
    BMW
    E38 740IA M60, E39 525d
    Skąd
    Kraków
    Co do drugiej części twojej wypowiedzi masz 100 % racji mając mocny silnik który mocą przewyższa 4 krotnie przeciętne auta i tak w PL nie zdaje on egzaminy, ja to traktuje bardziej jak satysfakcje z posiadania czegoś wyjątkowego lub np. dla samego dźwięku i kultury pracy. E31 okazało się klapą finansową dla bmw bo było za dobre podobnie jak merc w123 i dlatego już takich aut nie robią i robić nie będą bo im się to nie opłaca.

  2. #12
    Zaawansowany Użytkownik Awatar neonunit
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    391
    BMW
    '95 740i
    Skąd
    Poznań/Łódź
    Cytat Zamieszczone przez Hermesso Zobacz posta
    w dobrze wyciszonym wnętrzu (66 dBA przy 100 km/h)

    Cytat Zamieszczone przez Hermesso Zobacz posta
    jest znakomicie wyważony (52 / 48 %)
    ktoś zna te parametry dla e38?

  3. #13
    Vip Vip Awatar ELVIS
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    4,935
    BMW
    BRAK
    Skąd
    BEUTHEN/Bytom
    Cytat Zamieszczone przez neonunit Zobacz posta
    ktoś zna te parametry dla e38?
    Wyważenie e38 to 50%/50% ,odchyłka w zależności od silnika i ilości paliwa około 5 %

  4. #14
    yazg.o.t. Vip Awatar yaz
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    2,645
    BMW
    e2431gt
    Skąd
    inąd
    Blog
    14
    Dzisiaj, korzystając z wolnej chwili, przy okazji spaceru trafiłem na takie coś.
    Albo jest to dosyć dobra kopia, mam na myśli body kit, albo M8 uciekło spod jurysdykcji BMW. :)
    Skrzynia manual, niestety nie mam jak zajrzeć pod maskę.




  5. #15
    Vip Vip Awatar moloko5
    Dołączył
    Feb 2012
    Posty
    3,075
    BMW
    E32 730i R6 ' 87
    Skąd
    Nowy Sącz
    Blog
    7
    Heh...no faktycznie wygląda jak M8...

    Ale jest to raczej kopia...bo różnice w stosunku do tej z 1-szej strony gdzie była pokazywana fotoreporterom są widoczne gołym okiem.
    Przedni spoiler, tylne skrzydło, lusterka...
    Mimo wszystko gdybym taką na ulicy zobaczył, to też bym przystanął chwilkę i obejrzał dogłębnie...

    Ps. Artykuł na temat 8-er świetny. Nie wiem czy mamy taki na forum o 7-er, ale powinniśmy mieć...

  6. #16
    Doświadczony Użytkownik Awatar bombel89
    Dołączył
    Jan 2012
    Posty
    1,234
    BMW
    E32 735iA 92' E39 528iAT 97'
    Skąd
    Białystok
    Przebrnięcie całego tematu było trudne - z racji długości. Ale bardzo ciekawie zebrana historia auta.

  7. #17
    Zaawansowany Użytkownik Awatar rexman
    Dołączył
    Jul 2015
    Posty
    579
    BMW
    e31
    Skąd
    Irlandia

    Post

    Wg. mnie designu ósemki nie da się poprawić. Jakieś wargi, pługi na przednim zderzaku tylko szpecą. Wloty powietrza z boku dobrze wyglądają, ale nie w e31. Szczerze mówiąc, nawet ten "statecznik" na klapie bagażnika wygląda średnio.
    Natomiast dolna lotka w tylnym zderzaku jest bardzo gustownym dodatkiem. A czarne koła to jakaś plaga ostatnio.
    Ludziska kupują wyszukany wzór, by później zamalować go na czarno, przez co "ginie". A jeszcze twierdzą, że dodają autku agresji, pazura.
    Natomiast nie przeszkadza mi w ósemce zamontowanie silnika z Alpiny o największych pojemnościach tak V12 jak i V8.
    Ale tak jak wspomniałem... moim zdaniem.
    Zostań dawcą szpiku kostnego... dkms.pl

  8. #18
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Sowa 7
    Dołączył
    Jul 2010
    Posty
    215
    BMW
    E66 750Li
    Skąd
    Katowice

  9. #19
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    nie wiem dlaczego on tak sie podnieca, mam e31 w super stanie o pewnego czasu i powiem wam ze pierwsze wersje V12 z 4hp nie były wcale takie zajebiste, wolna skrzynia i kaprysny silnik, dopiero m73b54 z 5HP to było cos. Ja mam m62 v8 z 5hp i powiem ze jezdzi, tz uklad napedowy jest taki jak e38. Jezeli chodzi o srodek to niewygodne i twarde fotele, cos pomiedzy e36 a e34. Slabe tez jest wyciszenie podłogi jezeli mozna to nazwac w ten sposob. Jak jedziesz po drodze np z małymi kamyczkami to słychać jak tłuką o nadkola i podłoge, i to w kilku e31 to zauwarzyłem. W e38 czy e32 czegos takiego nie ma, ba nawet w e34 tego nie ma. Duze i ciezkie drzwi tez masakra. Klima czy odgrzewanie rewelacja. No i jak auto prowadzi sie przy wyzszech predkosciach to bajka, nie wazne czy 80 , 160 czy 240km/h. Cicho, bez napieć, starchu , normalnie czuc jak przebijasz sie przez powietrze. No i styl, nie ma juz takich BMW, nawet kazdy wpuszcza i ustepuje pierwszeństwa aby sobie popatrzeć. Auto nie jest sportowe i nigdy takie nie bedzie, moze po za CSI, ale powinni troche wiecej komfortu i miekkich materiałów dołorzyć do srodka. Kocham swoje e31 ale naprawde myslałem ze bedzie troszke wygodniejsze. Ja ze swoim wzrostem nie usadziłem sie dobrze w tym aucie do tej pory

  10. #20
    Vip Vip Awatar melas
    Dołączył
    Aug 2013
    Posty
    278
    BMW
    CharlestizOB
    Skąd
    WrzeÂśnia
    Jestem szczęśliwym posiadaczem takowego modelu

Podobne wątki

  1. Idealne E31 840 za free!
    Przez grabol w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 14-03-2011, 15:40
  2. Felgi Turbine Styling z E31 do E38
    Przez tommekz w dziale Felgi, opony, itp.
    Odpowiedzi: 35
    Ostatni post / autor: 22-10-2009, 12:42

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •