Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: [KUPIĘ] E36 automat w wersji coupe

  1. #1
    Doświadczony Użytkownik Awatar brunoz
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    1,682
    BMW
    E38 740iA
    Skąd
    Katowice
    Blog
    11

    Post [KUPIĘ] E36 automat w wersji coupe

    Witajcie,

    ponieważ nadal nie mam dostępu do odpowiedniego działu kupię/sprzedam, zamieszczam ogłoszenie tutaj.
    Wiem, że E36 to nie E38 (choć dla niektórych ponoć nieco podobne jest) - ale być może ktoś z Was będzie coś wiedział na temat.

    Interesuje mnie następujący egzemplarz:

    Cechy konieczne:
    1. E36, na chodzie, aktualnie nie pogięty, poważnie potłuczony czy owinięty wokół drzewa w stanie dobrym, zadowalającym, ew. dostatecznym do poprawek (drobne parchy, przytarcia, mała wgniotka na błotniku, rysy, dziura w tłumiku, falujące obroty silnika, luzy w zawieszeniu, itp.), który da radę przynajmniej jeszcze 1-2 lata jeździć i nie zatruwać środowiska chmurami przepalonego oleju, nie drenować portfela mandatami za ostentacyjnie niesprawne elementy i inne artefakty, zarejestrowany, z przeglądem - taki zwykły do jeżdżenia po mieście,
    2. skrzynia automat - inna nie wchodzi w grę - to dla osoby, która może prowadzić tylko automat,
    3. B+G, najlepiej sekwencyjny (choć przy nieprzyzwoicie dobrej cenie auta ten punkt może być pominięty),
    4. aktualnie teraz opony zimowe w sensownym stanie (oba komplety kół mile widziane), nawet na stalówkach
    5. klimatyzacja, kompletna, nawet do serwisu,
    6. wnętrze kompletne i nie zjedzone przez ząb czasu czy inne zwierze,
    7. wersja coupe, ew. sedan ale nie 4x korbotronic; broń B. compact!


    Cechy opcjonalne:
    1. preferowany silnik M50, M52 itp,; miłośnicy marki twierdzą, że R4 nie daje radości z jazdy,
    2. drugi komplet kół,
    3. kolor najlepiej czarny, szampański, srebrny, butelkowy lub inny zwykły (np. nie zblakły czerwony, sraczkowaty czy różowy), taki, żeby nie było wstyd zeń publicznie wysiadać,
    4. skóra taka nawet do remontu, szyberdach, webasto, czujnik parkowania, grzane dupy, rtv, czy inne gadżety mile widziane (nawet takie do naprawienia).


    Najistotniejszym czynnikiem jest CENA. Ma to być z założenia auto tymczasowe więc nie powinno kosztować kroci. Liczę, że znajdzie się coś posiadającego przynajmniej pierwsze osiem punktów z listy w zakładanych przeze mnie kilku tyś. zł budżetu.
    Kiedyś ktoś wspominał o egzemplarzu w automacie do drobnych poprawek za bodaj 2000 zł... Kupię taki za tydzień, za miesiąc..

    Propozycje proszę na PW, zdjęcia pewnie na maila, którego podam zainteresowanym.
    Nie mam pewności czy Moderator (pozdrawiam) nie przeniesie wiadomości do wspomnianego na początku działu, do którego nie mam dostępu, stąd prośba o PW.
    Nein! Mein Schnitzel!

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    493
    BMW
    brak
    Skąd
    podkarpacie
    ... i jeszcze wczasy gratis.

    Niech ktos to przeniesie, ale do działu humor :D

  3. #3
    Doświadczony Użytkownik Awatar brunoz
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    1,682
    BMW
    E38 740iA
    Skąd
    Katowice
    Blog
    11
    Normalnie pękam ze śmiechu...

    ....Oooowooow, masz 760i, szacun, szacun, nie jestem Ciebie godzien.
    Tak ciężko zrozumieć, że ktoś potrzebuje auto na jakiś czas i nie chce od razu kupować V12 do jeżdżenia do spożywczaka?
    Nein! Mein Schnitzel!

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    493
    BMW
    brak
    Skąd
    podkarpacie
    Spokojnie... Przeczytalem to wszystko i chodzi o to ze zyczenia masz z kosmosu liste jak do mikolaja, tylko placic nie ma kto za prezenty.

  5. #5
    wstrząśnięty nie zmieszany Awatar WojtekD
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    8,616
    BMW
    e38 728 iA
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    11
    Cytat Zamieszczone przez brunoz Zobacz posta
    ponieważ nadal nie mam dostępu do odpowiedniego działu kupię/sprzedam
    i pewnie mieć szybko nie będziesz ;D
    Gra muzyka

  6. #6
    Doświadczony Użytkownik Awatar brunoz
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    1,682
    BMW
    E38 740iA
    Skąd
    Katowice
    Blog
    11
    Ja się nie denerwuję - chwilowo się tylko uniosłem, za co przepraszam.

    Życzenia są, a raczej specyfikacja, jakiego produktu poszukuję. Bo gdybym napisał "kupię auto za 2000 zł" to mogłoby to być wszystko, łącznie z trabantem w kolorze mydła.
    A tak, jest: BMW, E36, automat, coupe (bo ładniejszy od sedana). Opisałem dokładniej jaki stan techniczny mnie zadowala, żeby nie było potem, że dostaję oferty sprasowanych w kostkę strucli.
    OK?

    :-)


    WojtekD: prywatnie nie raczysz mi odpowiedzieć w żaden sposób na temat zaistniałej sytuacji, a publicznie wyrokujesz. To nieprofesjonalne.
    Mógłbym założyć sobie nowe konto, nowy nick i wtedy mieć dostęp do całego forum. Postępuję jednak uczciwie. Kiedyś popełniłem błąd, naprawiłem go, przyznałem się publicznie do tego błędu i co? I nadal jestem piętnowany. Czy przykładowo, człowiek wychodzący na wolność z więzienia będzie przez resztę życia miał stempel w kartotece, że był karany?
    Nie chciałem publicznie takiej dyskusji - grzecznie przynajmniej dwa razy pisałem do Administracji forum o przyczynę blokady i odblokowanie działu K/S. W tym temacie chciałem najzwyklej na świecie zapytać się, czy ktoś zna kogoś kto posiada auto o wspomnianych parametrach (może znajomy, sąsiad czy dziadek ma?). Opisałem to w sposób pozytywny i optymistyczny a tu okazuje się, że to ja jestem ten zły.

    Ponieważ nadal czuję się częścią społeczności 7er.pl i od czasu do czasu aktywnie się udzielam, staram się pisać poprawną Polszczyzną, nie zachowuję się arogancko do innych Klubowiczów, jeśli jestem na spotkaniu grupy 7er w okolicy to jestem kulturalny, oczekuję w zamian równego traktowania i szacunek wobec siebie. Za tymi literkami, za tym nickiem kryje się prawdziwy człowiek, który również ma swoje uczucia i odczucia, który podobnie jak większość Was lubi swoje auto, który ceni sobie właśnie tą markę (nie tylko serię 7). Bardzo proszę o uszanowanie mnie.

    Pozdrawiam

    brunoz
    Ostatnio edytowane przez brunoz ; 19-11-2012 o 13:17 Powód: dodano treść dla Administratora
    Nein! Mein Schnitzel!

Podobne wątki

  1. [elektronika] zegary z wersji z automatem do wersji z manualem
    Przez rodzinabmw w dziale Seria e32
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 04-05-2012, 20:09
  2. [inny] Witam Moja E36 coupe M50b20
    Przez cartonik w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 27
    Ostatni post / autor: 23-11-2008, 21:36

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •