Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Jak Wam się widzą AC Schnitzerki??

  1. #1
    Vip Vip
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    950
    BMW
    e38 750iL, e66 750iL :)
    Skąd
    Tychy, Śląsk

    Jak Wam się widzą AC Schnitzerki??

    No kurdę już głupi jestem z tymi felgami.. Naprawdę ale to naprawdę nie ma nic ciekawego. Ostatnio wyczaiłem model IV ac schnitzera.. Jak Wam się widzą?? Zdjęcie przykładowe :mrgreen:


  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    610
    zupelnie mi sie nie podoba ten ksztalt felg schnitzera... w trojce jeszcze w miare wygladaja, ale do siodemki kompletnie nie pasuja...

  3. #3
    Super Moderator Awatar olejus
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,698
    BMW
    BIEMDABLJU SEVEN FOUR FIVE
    Skąd
    Wrocław
    Dla mnie felga jest super ... coś nowego na drodze a nie cały czas ten sam schemat
    Pić trzeba ! Jeść można !

  4. #4
    7ka
    Gość
    widzialem ten model w e38..TRAGEDIA!!!! kronos powiem tak do e38 pasuja takie jak masz ty 16" i ten wzor czyli takie szprychy jak ma teraz marcin w 18 lub takie 5 ramienne m-power 18" jedna srebrna e38 z waszego 1go spotu je miala i chyba to nawet twoja byla..lub takie co mam ja ..wszystko ksztaltem podobnym do alpiny..takie jest moje zdanie.. ;-)

  5. #5
    Vip Vip
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    950
    BMW
    e38 750iL, e66 750iL :)
    Skąd
    Tychy, Śląsk
    a star spoke 128 w 21``. Jak myślicie nie za duże?? Jakie opony na taki wymiar. Na ebay.com są za 800 $. Pewnie podrabiane ale cena jest i tak dobra.

  6. #6
    7ka
    Gość
    to taki wzor jak chce olejus...na 21" opony 245/35/21 285/30/21 lub 255/35/21 295/30/21 zapytaj BigPuna jak sie na nich jezdzi..

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    610
    Cytat Zamieszczone przez 7ka
    widzialem ten model w e38..TRAGEDIA!!!! kronos powiem tak do e38 pasuja takie jak masz ty 16" i ten wzor czyli takie szprychy jak ma teraz marcin w 18 lub takie 5 ramienne m-power 18" jedna srebrna e38 z waszego 1go spotu je miala i chyba to nawet twoja byla..lub takie co mam ja ..wszystko ksztaltem podobnym do alpiny..takie jest moje zdanie.. ;-)
    prawie sie zgadzam :-) co do 16-tek Kronosa i Twoich 20-tek sie zgadzam, ale jesli chodzi o 18 cali to najbardziej podoba mi sie ten wzor na E38:

    http://moto.allegro.pl/item212511112...ne_czesci.html

    a na drugim miejscu oryginalne M-ki:

    http://moto.allegro.pl/item211834124...mi_do_bmw.html

    Tak czy tak jak dla mnie optymalny rozmiar to 19 cali, a najlepsze od nowej M5, a na drugim miejscu "sloneczka" od E65 (wiem wiem, ze oklepane, ale co zrobie ze mi sie mega podobaja :-) )

    20-cali to jest max, i to raczej tylko z rantem (czyli takie jak ma 7ka albo alpiny), bo rant pomniejsza troche optycznie felge. 21-cali starspoke 128 sa piekne, ale wydaje mi sie ze na E38 beda dziwnie wygladac, zreszta na E65 tez juz mi sie nie podoba to ze jest za malo opony. Nie lubie tego typu tuningu - wsadzania maxymalnie wielkiej felgi z opona o ekstremalnie niskim profilu - szczegolnie do takiego auta jak siodemka takie cos nie pasuje. Tuning w stylu seata leona stojacego pod prywatnym liceum ;-)

  8. #8
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    17
    BMW
    F01 730xD Individual, Ex E38 730d Individual
    Skąd
    Kępno
    Jak ktos chce zobaczyc na zywo nowa siodemke po liftingu pierwsza w Polsce w AC to zapraszam do Kepna, wielkopolska. Cala optyka zrobiona, silnik 745D.
    Witek

  9. #9
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Może foty ??

  10. #10
    Super Moderator Awatar EVAN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,066
    BMW
    E38 '99 740iA, X3 M40i '20, I3s '20
    Skąd
    Kętaki
    No za tymi ACS też chodziłem ale....trudno dostępna felga...nówka kosztuje 15Tpln kpl
    Krzysiek dał nawet w galerii zdjęcie 7ki z tymi felami tylko 18" i kijowo wyglada. Co do Spoke128 fajna felga ale pasuje do E65 albo E60 a do E38 juz troche mniej...no i 21" hmmm troche dużo
    Jest problem z felgami oryginałami do E38 ...w 19" , wiem bo sam już miałem załamke jak szukałem czegoś nowego....ale Krzysiek znalzł mi ładne felgi i powiedziałem że pier...i kupuje...może alkohol mi wtedy pomógł podjąć decyzje hehehe
    Kronos jak chcesz to dogadamy sie z tymi słoneczkami ;)...zminie opony wyważe i podjade do Ciebie busikiem to sobie przymierzysz te felgi i ocenisz jak wyglada a co do ceny to....się dogadamy ;)
    Moje EX - E38 730i '95, E38 735iA '98

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •