Strona 4 z 12 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 117

Wątek: rekordowo malo e32 na allegro

  1. #31
    Doświadczony Użytkownik Awatar JointoVicz
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    1,019
    BMW
    e32 EX 730 88' m30b30 r6 & e38 730i 95' m60b30 v8
    Skąd
    Torun
    Cytat Zamieszczone przez kubosh Zobacz posta
    Mówisz ,ze małolaty wolą Astrę ? Nie znasz realiów . Mam 23 lata i kupują 7er spełniłem swoje marzenie - tak . Pamiętam jak w 92r. oglądałem ją w katalogu Samochody Świata 1992 . Kiedy pozwoliły środki na to w końcu kupiłem wymarzoną E32. Pomimo tego ,ze auto ma 20 lat - budzi zainteresowanie w śród moich znajomych - nie kiedy młodszych niż 7er. Z częściami nie ma większego problemu - gdy miałem poprzednią 730 jechałem do InterCars'u i tam kupowałem co potrzebowałem . Dla mnie E32 jest wyjątkowym samochodem - dlatego po awarii mojej 730 kupiłem z premedytacją 750iA .
    Poza tym wielu moich znajomych czai się na 7er i E32 i E23 ... Ludzie wiedza ,ze to nie jest auto pokroju Golfa III czy Astry...

    Kolego BMW - Ogarnij się .
    w wieku 3 lat pamietac ze przegladales jakis magazyn - zazdroszcze;) az tak daleko nie siegam pamiecia...:D;o PS tez mam 23 lata;)

    i czytrac ze zrozumieniem... moi znajomi tez by chcieli e32/38 itd ale ICH NIE STAC:) bo kupic to auto to polowa sukcesu;)

    PS2- zamow z intersarsu pompke sprzegla(przy pedale) do e38 730 manual 95 rok;) i CI intersarc powie - yy jest ok tak prosze tyle i tyle ale aktualnie nie ma na magazynie i nie wiadomo kiedy bedzie nie potrafie ustalic..":D

  2. #32
    Doświadczony Użytkownik Awatar marek1132
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    1,939
    BMW
    BMW e32 735 iL
    Skąd
    Częstochowa
    Ciekaw jestem ile zostało jeszcze jeżdżących e32 do dnia dzisiejszego,wyprodukowano ich 311.068 sztuk.
    "Myślenie to najcięższa praca z możliwych i pewnie dlatego tak niewielu ją podejmuje." - Henry Ford

  3. #33
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,285
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Kolega o nicku bmw po prostu myśli racjonalnie.Ja się nie dziwnie.Jeżdżąc na co dzień e60 po wejściu do e32 też mam wrażenie że to już wymarła epoka. Ale jednak....to właśnie dzięki takim osobom jak "my" (posiadacze e32) jest historia aut. U mnie w rodzinie jak bym powiedział że 10letnie E65 to u nas na forum "nowe" auto to bym mnie śmiechem zabili lub że to prestiżowe auto. 3letnie auto i trzeba kupić nowe , ale nie rozumieją co to jest pasja czy hobby

  4. #34
    Vip Vip Awatar jarek88
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    2,905
    BMW
    E32 730i R6 90' , E32 740iA 93'
    Skąd
    Tomaszów Mazowiecki
    Blog
    20
    Cytat Zamieszczone przez Dzuda Zobacz posta
    3letnie auto i trzeba kupić nowe , ale nie rozumieją co to jest pasja czy hobby
    Łukasz to jeszcze trochę i będziesz musiał ukrywać osiołka i 7er bo to już dawno skończyło 3 lata :D

  5. #35
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,285
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Liczę się z tym że to są zabytki :p

  6. #36
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Norbert08
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    270
    BMW
    E32 735
    Skąd
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez bmw Zobacz posta
    Nie ma sie co obruszac. Po prostu dla mnie e32 to stary badziew, a jak widze komentarze w stylu jaki to skarb i dywagacje ile bedzie kosztowal w przyszlymn roku to po prostu mnie smiech pusty ogarnal i sie odezwalem. Kazdy ma prawo do wlasnego zdania i prawo lubienia czegos innego - tak samo wy, jak i ja. Nie ma co robic tutaj problemu, najwyzej posmiac sie mozna. Co do uwag odnosnie e65 to macie oczywiscie racje, sam tym jezdze i wkrotce stuknie mu 10 lat, technika w nim jest juz przestarzala i lubi zaszwankowac. Jak tylko pieniadz pozwoli to uciekam z tym do zyda i trzeba nowa siudeme szykowac panowie i uzywac, a nie trzymac trupa i pisac posty na forum ze cos nie dziala. Zycze kazdemu jak najmniej awarii i jak najnowoczesniejszych aut, bo nowoczesnosc nie jest taka zla, tylko moze my sami z wiekiem stajemy sie niereformowalni.
    Kolego w swoim zyciu posiadalem wiele samochodow i nie byly starsze niz 7 lat . Nigdy nie mialem jednak stycznosci z marka BMW ale pewnego pieknego dnia wpadla mi w oko i o to jestem szczesliwym posiadaczem 23 letniej 7er. Uwierz mi,ze rozwniez jezdzilem i jezdze takimi autami o ktorych mozesz palcem pojezdzic po katalogach :) A jednak wole 23 latka :)
    Nie jeden forumowicz wsadzil wiecej w swoje e32 serca i pieniedzy niz te twoje chinskie badziewie jest warte a tylko dlatego zeby sie wyroznialo z tlumu niz twoje E65 .

  7. #37
    Zaawansowany Użytkownik Awatar zIeLoNy3000
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    152
    BMW
    E34 M50B25 & E36 M52B20
    Skąd
    Bydgoszcz
    Tendencja spadkowa na allegro w ogłoszeniach E32 jest bardzo widoczna.
    2-3 lata temu ogłoszeń było w granicach 120-150 szt - oczywiście plus/minus
    w ciągu roku znacznie obniżyła się ilość ogłoszeń E32

    pozdro.

  8. #38
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Kafarek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    839
    BMW
    E32 750i
    Skąd
    Tczew
    Blog
    2
    Ale powiedzcie mi czemu tak jeździcie po nim (bmw)? Poza tym nowe 7er to nie chińskie badziewie, tylko wciąż BMW.. Może nam się nie podobać, ale wciąż bryluje na salonach.. Prawda jest taka, że im więcej stuffu elektronicznego tym więcej fackupów.. w E32 nie ma tyle elektry, więc częściej psuje się mechanicznie.. Odpuście te inwektywy, bo zamiast logiki widać w rozmowie urażoną dumę.. Co wpisuje się raczej w stereotyp młodego i niedojrzałego kierowcy BMW niźli poważnego konesera marki....


    -----> www.e32.750i.pl <-----

  9. #39
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Norbert08
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    270
    BMW
    E32 735
    Skąd
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez Kafarek Zobacz posta
    Ale powiedzcie mi czemu tak jeździcie po nim (bmw)? Poza tym nowe 7er to nie chińskie badziewie, tylko wciąż BMW.. Może nam się nie podobać, ale wciąż bryluje na salonach.. Prawda jest taka, że im więcej stuffu elektronicznego tym więcej fackupów.. w E32 nie ma tyle elektry, więc częściej psuje się mechanicznie.. Odpuście te inwektywy, bo zamiast logiki widać w rozmowie urażoną dumę.. Co wpisuje się raczej w stereotyp młodego i niedojrzałego kierowcy BMW niźli poważnego konesera marki....
    Nikt po nikim nie chce jezdzic :) Kazdy z nas ma swoje upodobania tylko,ze nie pisze jakie kto posiada badziewie ! Jezeli (bmw) woli swoje E65 a nie podoba mu sie E32 niech zachowa dla siebie a nie na forum ogolnym wypisuje takie rzeczy :)

  10. #40
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Kecaj
    Dołączył
    Apr 2012
    Posty
    903
    BMW
    E32 730i M60B30 '94, E36 328i Coupe '95, E34 520i Touring '96
    Skąd
    Ożarowice
    Na forum ogólnym to pół biedy. Tu jest forum dotyczące E32. Ewidentnie chce zrobić szum wokół swojej osoby.

    Nikt nie będzie mi mówił, jak mam żyć, bo nikt za mnie nie umrze.
    3x BMW, 2x Mercedes-Benz, Alfa Romeo, Audi, Skoda, Hyundai, Peugeot - ponad podziałami jeśli chodzi o marki.
    E32 730i V8 '94 Calypsorot Metallic

Podobne wątki

  1. E32 z allegro, ALPINA
    Przez GRABS w dziale Seria e32
    Odpowiedzi: 33
    Ostatni post / autor: 03-07-2011, 22:35
  2. e32 kola na allegro
    Przez 740e32 w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 02-06-2010, 21:10
  3. Zderzak e32 z wlotami na Allegro
    Przez mackaroon w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 15-03-2010, 20:54
  4. e32 730 stały bywalec allegro ;]
    Przez rom86 w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 20-09-2009, 03:37
  5. pytanie o e32 z Allegro...
    Przez ŚRUBA w dziale Seria e32
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 02-09-2007, 13:14

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •