Strona 3 z 12 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 117

Wątek: rekordowo malo e32 na allegro

  1. #21
    Doświadczony Użytkownik Awatar JointoVicz
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    1,019
    BMW
    e32 EX 730 88' m30b30 r6 & e38 730i 95' m60b30 v8
    Skąd
    Torun
    Cytat Zamieszczone przez Dzuda Zobacz posta
    Brak jakich części? Nie miałem nigdy problemu ze zdobyciem jakiejś części przez 6 lat
    to CI sie widocznie nie psulo autko:D problem z czesciami wlasciwie nie istnieje bo jest ASO:) ale no nie kazdego stac na wszystko z ASO:) mialem e32 (kupilem trupa) i mialem nie raz problem z dostaneim czegos;) nawet teraz w e38 mialem problem z dostaniem pompki sprzegla;o aso 900zl okolo:) w magazynach nie maja itd na aukcjach ZADNEJ:) znalazlem na aukcji "podpora skrzyni e38 730 v8 manual" ;) moze inaczej jest- o czesci trudniej jak do golfa 1.9 tdi;) bmw kocham:P wszystkie:D szczegolnie 7:P za kazda sztuka sie ogladam kazda jak moge ogladam z bliska:P uwielbniam te auta ale nie ma co sie oszukiwac "nas" jest garstka i wlasnie ta garstka tych aut zostanie;) dziadkow napalencow na e32 watpie ze przybedzie:P a malolaci w tych czasach wola astre w gazie:P uwielbiam e32 ale za 10 lat majac powiedzmy wydac tyle na e32 co na e65 fl bo bedzie stara i kultowa... hmm zastanbowilbym sie;) chyba ze bym sral kasa to jako drugie autko;) generalnie podsumowujac tez widze ze e32 jest coraz mniej:) a manualow - najlepszych:D jest malutko... oby ta reszta trafila do nas fanatykow i doczekala sie dluuuugiej starosci:D amen:D

  2. #22
    Doświadczony Użytkownik Awatar sz4l0ny
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,755
    BMW
    e32
    Skąd
    Kraków
    Cytat Zamieszczone przez JointoVicz Zobacz posta
    dziadkow napalencow na e32 watpie ze przybedzie:P a malolaci w tych czasach wola astre w gazie:P
    Oto dlaczego - Jest i Aśka w gazie: http://otomoto.pl/opel-astra-cabrio-...C25161159.html
    Czarne e32 w benzynie!


  3. #23
    Zaawansowany Użytkownik Awatar kubosh
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    858
    BMW
    E46 330xd E53 4.4i E65 730d lift
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    9
    Mówisz ,ze małolaty wolą Astrę ? Nie znasz realiów . Mam 23 lata i kupują 7er spełniłem swoje marzenie - tak . Pamiętam jak w 92r. oglądałem ją w katalogu Samochody Świata 1992 . Kiedy pozwoliły środki na to w końcu kupiłem wymarzoną E32. Pomimo tego ,ze auto ma 20 lat - budzi zainteresowanie w śród moich znajomych - nie kiedy młodszych niż 7er. Z częściami nie ma większego problemu - gdy miałem poprzednią 730 jechałem do InterCars'u i tam kupowałem co potrzebowałem . Dla mnie E32 jest wyjątkowym samochodem - dlatego po awarii mojej 730 kupiłem z premedytacją 750iA .
    Poza tym wielu moich znajomych czai się na 7er i E32 i E23 ... Ludzie wiedza ,ze to nie jest auto pokroju Golfa III czy Astry...

    Kolego BMW - Ogarnij się .

  4. #24
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    675
    BMW
    Renault Safrane
    Skąd
    Kalisz
    Cytat Zamieszczone przez kubosh Zobacz posta
    Mówisz ,ze małolaty wolą Astrę ? Nie znasz realiów . Mam 23 lata i kupują 7er spełniłem swoje marzenie - tak . Pamiętam jak w 92r. oglądałem ją w katalogu Samochody Świata 1992 . Kiedy pozwoliły środki na to w końcu kupiłem wymarzoną E32. Pomimo tego ,ze auto ma 20 lat - budzi zainteresowanie w śród moich znajomych - nie kiedy młodszych niż 7er. Z częściami nie ma większego problemu - gdy miałem poprzednią 730 jechałem do InterCars'u i tam kupowałem co potrzebowałem . Dla mnie E32 jest wyjątkowym samochodem - dlatego po awarii mojej 730 kupiłem z premedytacją 750iA .
    Poza tym wielu moich znajomych czai się na 7er i E32 i E23 ... Ludzie wiedza ,ze to nie jest auto pokroju Golfa III czy Astry...

    Kolego BMW - Ogarnij się .
    Dokładnie, auta pokroju e32, w126, r129 dla ludzi wychowanych w latach '90 jest to spełnienie marzeń z dzieciństwa, zamiast nieosiągalnego Countach czy F40 które wisiały nad łóżkiem

  5. #25
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    493
    BMW
    brak
    Skąd
    podkarpacie
    Nie ma sie co obruszac. Po prostu dla mnie e32 to stary badziew, a jak widze komentarze w stylu jaki to skarb i dywagacje ile bedzie kosztowal w przyszlymn roku to po prostu mnie smiech pusty ogarnal i sie odezwalem. Kazdy ma prawo do wlasnego zdania i prawo lubienia czegos innego - tak samo wy, jak i ja. Nie ma co robic tutaj problemu, najwyzej posmiac sie mozna. Co do uwag odnosnie e65 to macie oczywiscie racje, sam tym jezdze i wkrotce stuknie mu 10 lat, technika w nim jest juz przestarzala i lubi zaszwankowac. Jak tylko pieniadz pozwoli to uciekam z tym do zyda i trzeba nowa siudeme szykowac panowie i uzywac, a nie trzymac trupa i pisac posty na forum ze cos nie dziala. Zycze kazdemu jak najmniej awarii i jak najnowoczesniejszych aut, bo nowoczesnosc nie jest taka zla, tylko moze my sami z wiekiem stajemy sie niereformowalni.

  6. #26
    Zaawansowany Użytkownik Awatar kubosh
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    858
    BMW
    E46 330xd E53 4.4i E65 730d lift
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    9
    Cytat Zamieszczone przez bmw Zobacz posta
    Nie ma sie co obruszac. Po prostu dla mnie e32 to stary badziew, a jak widze komentarze w stylu jaki to skarb i dywagacje ile bedzie kosztowal w przyszlymn roku to po prostu mnie smiech pusty ogarnal i sie odezwalem. Kazdy ma prawo do wlasnego zdania i prawo lubienia czegos innego - tak samo wy, jak i ja. Nie ma co robic tutaj problemu, najwyzej posmiac sie mozna. Co do uwag odnosnie e65 to macie oczywiscie racje, sam tym jezdze i wkrotce stuknie mu 10 lat, technika w nim jest juz przestarzala i lubi zaszwankowac. Jak tylko pieniadz pozwoli to uciekam z tym do zyda i trzeba nowa siudeme szykowac panowie i uzywac, a nie trzymac trupa i pisac posty na forum ze cos nie dziala. Zycze kazdemu jak najmniej awarii i jak najnowoczesniejszych aut, bo nowoczesnosc nie jest taka zla, tylko moze my sami z wiekiem stajemy sie niereformowalni.
    Chyba ty masz trupa , wiele osób posiadających E32 - którego uważasz za złoma ma go w lepszym stanie niż Ty E65 ! Swoimi wypowiedziami myślisz ,ze jesteś lepszy ? Że kupisz sobie nową 7er . Jakbyś był fanem motoryzacji - a nie jesteś , zrozumiałbyś wartość klasyka. To nie są tylko pieniądze ,a wartość emocjonalna , przywiązanie do auta. Wiele osób wkłada ogromne pieniądze w utrzymanie swoich 7er w dobrym stanie nie tylko E32 ale też E23 , E38 czy nowsze... Dla nich jest to samochód z duszą .
    I założę się o kratę browarów ,że większe wrażenie i uznanie robi E32 np. PawłaM niż Twoja ...

  7. #27
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,235
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Panowie - spokój albo ten kotek zginie!!! :D


  8. #28
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Inur
    Dołączył
    Feb 2012
    Posty
    394
    BMW
    740iM (M60), M3 GT2
    Skąd
    Poznań
    Dla Ciebie stary badziew bo z tego co piszesz masz inne podejście do aut. Niektórzy po prostu lubią starszą technologię i nie potrzebują gadżetów. Mam znajomych którzy jeżdżą na co dzień E28 czy E24 i ani im się śni o tym żeby przesiadać się do nowszego auta, są zachwyceni. Nie mówiąc już o tym że te "stare badziewia" mają wartość większą od E39 czy niektórych E60. Myślę że z E32 sprawa za parę lat będzie się miała podobnie, w tej chwili jest w mało korzystnym okresie przejścia między starym sztruclem a czymś co zacznie zyskiwać na wartości.

  9. #29
    Vip Vip Awatar moloko5
    Dołączył
    Feb 2012
    Posty
    3,075
    BMW
    E32 730i R6 ' 87
    Skąd
    Nowy Sącz
    Blog
    7
    Cytat Zamieszczone przez bmw Zobacz posta
    tylko moze my sami z wiekiem stajemy sie niereformowalni.
    Heh...nie chcę się sprzeczać, ale użytkownicy E32 są w różnym wieku...
    Ja swoją mam już 7 lat i jak zakupiłem to byłem "małolatem"...dziś akurat obchodzę urodzinki...lecz nie będę się chwalił które, bo wstyd....:p
    Ale zdania na temat E32 nie zmieniłem...bo od zawsze wiedziałem, że w tej formie jest coś pięknego i do tego z duszą...
    Oczywiście lubię też inne...ale mniej....

    Cytat Zamieszczone przez tuczi77 Zobacz posta
    Panowie - spokój albo ten kotek zginie!!!
    A kotka proszę nie tykać, bo jest taki śliczny...beztroski i niewinny...:p

  10. #30
    Vip Vip Awatar jarek88
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    2,905
    BMW
    E32 730i R6 90' , E32 740iA 93'
    Skąd
    Tomaszów Mazowiecki
    Blog
    20
    Cytat Zamieszczone przez moloko5 Zobacz posta
    beztroski i niewinny...:p
    to byŁ Hugo w zeszlym roku w sandomierzu :D
    a sprawy e32 i pana od e65 zostawmy w spokoju ma swoje piękne naszprycowane chińską technologią e65 fajnie i niech mu służy jak najdłużej , ja wole moje stare dobre NIEMIECKIE BMW E32

Podobne wątki

  1. E32 z allegro, ALPINA
    Przez GRABS w dziale Seria e32
    Odpowiedzi: 33
    Ostatni post / autor: 03-07-2011, 22:35
  2. e32 kola na allegro
    Przez 740e32 w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 02-06-2010, 21:10
  3. Zderzak e32 z wlotami na Allegro
    Przez mackaroon w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 15-03-2010, 20:54
  4. e32 730 stały bywalec allegro ;]
    Przez rom86 w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 20-09-2009, 03:37
  5. pytanie o e32 z Allegro...
    Przez ŚRUBA w dziale Seria e32
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 02-09-2007, 13:14

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •