Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17

Wątek: Regulacja NIVO?

  1. #11
    Zaawansowany Użytkownik Awatar tgracing
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    970
    BMW
    BMW E38 750iL '00 Cosmosswarz Shadowline, F11 535d xDrive '16, Ex. Mini R53 Cooper S '02 & E34 525i
    Skąd
    Szczecin, aktualnie: DE, Bodensee
    To napisz pokrótce co i jak robiłeś!
    "Nada pode me separar do amor de deus" Ayrton Senna da Silva (1960-1994)

  2. #12
    Vip Vip Awatar ttrol
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    4,086
    BMW
    e32 750 II 88/W124 250D V 93
    Skąd
    Zgorzała/Warszawa
    Na drugim zdjęciu tył jest za wysoko, to jest błędne ustawienie. Auto będzie twardsze niż powinno.
    pozdrawiam Bartek

  3. #13
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    2,061
    BMW
    750iL
    Skąd
    UK
    Ustawiłem tak jak mi się wizualnie podoba - czy poza twardością ma to jakieś skutki?

    @tgracing wszystko jest opisane powyżej. Luzujesz nakrętki, ustawiasz cięgiełkiem tak jak ma być (auto idzie do góry niczym Allroad) kiedy ustawisz wkładasz coś (3,5mm) w otwór aby zblokować cięgiełko i zakręcasz wszystko na sztywno. Układ będzie regulował wysokość zawieszenia poprzez otwieranie zaworów właśnie przy nim.

  4. #14
    Vip Vip Awatar ttrol
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    4,086
    BMW
    e32 750 II 88/W124 250D V 93
    Skąd
    Zgorzała/Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez Michal750 Zobacz posta
    Ustawiłem tak jak mi się wizualnie podoba - czy poza twardością ma to jakieś skutki?

    @tgracing wszystko jest opisane powyżej. Luzujesz nakrętki, ustawiasz cięgiełkiem tak jak ma być (auto idzie do góry niczym Allroad) kiedy ustawisz wkładasz coś (3,5mm) w otwór aby zblokować cięgiełko i zakręcasz wszystko na sztywno. Układ będzie regulował wysokość zawieszenia poprzez otwieranie zaworów właśnie przy nim.
    Będą miały miejsce wszystkie skutki zbyt twardego zawiasu. Czyli wszelkie elementy dostają większego udaru, będą się szybciej zużywać, to wszystko.
    pozdrawiam Bartek

  5. #15
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2012
    Posty
    62
    BMW
    740I
    Skąd
    Małaszewicze
    jak to jest z tym zawieszeniem nivo z edc. ponieważ satało mi sie twarde i na dziurach cos stuka jakby przy amortyzatorach? dodam, ze auto przy ruszaniu tym ciegłem podnosi sie i opuszcza ale jest twarde i te stuki, ktos coś potrafi doradzic?

  6. #16
    Vip Vip Awatar kruger32
    Dołączył
    Jan 2012
    Posty
    1,827
    BMW
    BMW e38 750 il audi a8 d3 4.2tdi exlusive
    Skąd
    Bielsko
    Cytat Zamieszczone przez kondzio207 Zobacz posta
    jak to jest z tym zawieszeniem nivo z edc. ponieważ satało mi sie twarde i na dziurach cos stuka jakby przy amortyzatorach? dodam, ze auto przy ruszaniu tym ciegłem podnosi sie i opuszcza ale jest twarde i te stuki, ktos coś potrafi doradzic?
    Sterownik edc nr.1 winowajca nr2 sprawdź czy masz na nadkolach ślad niebieskiego kółka to znak że była przeprowadzona akcja serwisowa bmw dotycząca dodania plastikowych zabezpieczeń przy kablach wchodzących do amortyzatora jeżeli ich nie masz mogły się przetrzeć kable w tym miejscu .NIVO jest niezależnym systemem

  7. #17
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2012
    Posty
    62
    BMW
    740I
    Skąd
    Małaszewicze
    nie ma żadnych znaków, dodam że ta awaria powstała po wymianie tuleji pływających i wachaczy, przed naprawa wszystko było ok. auto stało 2 dni na podnośniku bez kół, czy przyczyną mogą byc uszkodzone gruszki?

Podobne wątki

  1. Regulacja szyberdachu .
    Przez technics w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 23-04-2011, 12:42
  2. Regulacja NIVO
    Przez tgracing w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 24-03-2011, 11:32
  3. Regulacja KME
    Przez przemek22 w dziale LPG / CNG
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 25-04-2010, 16:18
  4. Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 28-12-2009, 12:39
  5. regulacja gazu??
    Przez cezary w dziale LPG / CNG
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 12-04-2008, 16:35

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •