Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 45

Wątek: Czy e32 ze standard zawiechą "wisi" na garbach...?

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    4

    Czy e32 ze standard zawiechą "wisi" na garbach...?

    Jak w temacie - chodzi o standard zawieszenie i standardową wysokość osiedlowych "garbów"... Ostatnio jeździłem po osiedlach i zaczynam utwierdzać się w przekonaniu, że mam coś dłubnięte - nie dość, że jest nisko, z tyłu niebieskie amory co dostrzegłem jak zakładałem zimowe obuwie, springi - trudno orzec...wydaje mi się, że standard-nie skacze jak piłka...

    Jak jest u Was??

  2. #2
    Vip Vip
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    1,677
    BMW
    e32 735ia + dupowóz :D
    Skąd
    mazury
    Blog
    21
    ...ja na standardowym i podkreślam zdrowym zawieszeniu niemiałem problemu dosłownie z żadnymi garbami,progami itd.Niema możliwości żeby obcierało.
    ...Najlepiej jak wrzucisz foto,sam będę auto obniżał i popatrzę z chęcią jak twoje wygląda itd...

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik Awatar MCGUMA
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    616
    BMW
    e32 735i, e46 318, ex(e30 325i touring, e30 325i coupe, e30 318 sedan, )
    Skąd
    Mielno/Koszalin
    W standardzie nie ma takiej opcji autko ,,płynie'' po nierównościach :),a przód jest dość wysoko,wręcz jakby chciał wystartować w chmury ;D
    Jest e32 7xx,E30 325i 24v swap na e30 335i :) i sprzedane :(

  4. #4
    Doświadczony Użytkownik Awatar xsilver
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,187
    BMW
    m60
    Skąd
    .Kraków
    Weź pod uwagę że w e32 było przynajmniej kilka rodzajów zawieszeń - więc cięzko to określić ... Było np sportowe zawieszenie obniżone ok 25mm...


    Jak chcesz zobaczyć czy jest standard czy jest wyżej czy niżej to mogę ci podać wymiary do zmierzenia wysokości - mierzy się od rantu błotnika do dolnego rantu felgi , tylko napisz jaką masz średnicę felg i opony .

  5. #5
    Vip Vip
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,947
    BMW
    było e32 m60, teraz pożyczam matiza od żony
    Skąd
    Kraków
    Zrób foto auta jak stoi na równym i wrzuć tu - to się będzie łatwiej wypowiedzieć.

    A tak zdrugiej strony, to pooglądaj sobie fotki ze spotów, jak wyglądają inne e32.

    W sumie na standardowych progach nie powinieneś się ślizgać podwoziem, chyba że coś Ci wystaje zbytnio od dołu.
    Standard zawias nie jest aż tak niski, bo oczywiście w aucie pod wywanikami nie masz wylewki betonowej ;D ;D ;D (jako dociążenie ;D )
    Okres i wypłata... jedno i drugie jest co miesiąc, a jak nie ma to znaczy, że ktoś was zdrowo wyruchał...

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Cychol
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    751
    BMW
    R 1200 RT
    Skąd
    się biorą dzieci?
    Mi się zdarzyło, że przytarłem o "leżącego psa" ale po pierwsze: miałem urwane jedno mocowanie tłumika (gumowa obejma), po drugie: miałem auto załadowane papierem (ponad 300kg), po trzecie: przejeżdżałem przez ten próg za szybko, po czwarte: to nietypowy próg (wysoki) ;D

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    120
    To ja tez sie wypowiem,
    Moja becia ma standardowe zawieszenie i sprezyny z przodu ma dobre, z tylu juz troszke mniej :)
    Lata nie tylko po miescie, ale czasami trzebadojechac gdzies po duzych nierownosciach na budowe, i niemialem problemu nigdy zbey gdzies sie powiesic, nie slyszalem tez zeby obcieralo...
    U mnie nie wisi na garbach :)
    Pozdrawiam
    Lada Niva do zabaw w terenie...

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    120
    Cytat Zamieszczone przez Hubertus7er
    Standard zawias nie jest aż tak niski, bo oczywiście w aucie pod wywanikami nie masz wylewki betonowej ;D ;D ;D (jako dociążenie ;D )
    Kiedys w top gear mietka s-klasse zrobili z wylewką betonową :)

    tak mi sie przypomniało :P
    Lada Niva do zabaw w terenie...

  9. #9
    Doświadczony Użytkownik Awatar xsilver
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,187
    BMW
    m60
    Skąd
    .Kraków

  10. #10
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    120
    Tak, dokładnie o tego mietka chodziło :)
    Lada Niva do zabaw w terenie...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •