Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 56

Wątek: jakie dystanse do e38 ???

  1. #1
    Początkujący Użytkownik Awatar wyczyn
    Dołączył
    Apr 2012
    Posty
    97
    BMW
    E38 740iL
    Skąd
    Pułtusk

    Cool jakie dystanse do e38 ???

    Witam, mam pytanko otóz chcial bym poszerzyc swoja Beti z tyłu i oto moje pytanie jakie dystanse mam kupic?? na co zwrocic uwage?? koła mam z tyłu 255/40/19. Chcial bym zeby była maksymalnie szeroka jak tylko sie da ale zeby nie ocierała o ranty przy komplecie osob. Podejrzewam ze beda tez potrzebne inne sruby (dłuższe). Co mogli byscie mi doradzić ?? z góry dzieki za odpowiedz. pozdrawiam Wyczyn :)

  2. #2
    Początkujący Użytkownik Awatar Bashek
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    94
    BMW
    7 E38 :) 3litry V8 :D
    Skąd
    Bolesławiec
    Nie wiem jak z dystansami ale ja miałem u siebie kola 275/35/20 i tarło teraz mam 245/35/20 i wydaje mi się trochę za małe....255 przy moich 20-ach było by chyba ok i by nie tarło...

  3. #3
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2012
    Posty
    8
    BMW
    E38 740i
    Skąd
    Radom
    Kolego wyczyn wjedż delikatnie tylnym jednym kołem na krawężnik poczym zmierz odległość opony od rantu błotnika, odejmij 5mm i masz wynik szerokości dystansu.

  4. #4
    Początkujący Użytkownik Awatar wyczyn
    Dołączył
    Apr 2012
    Posty
    97
    BMW
    E38 740iL
    Skąd
    Pułtusk
    Cytat Zamieszczone przez kubuś Zobacz posta
    Kolego wyczyn wjedż delikatnie tylnym jednym kołem na krawężnik poczym zmierz odległość opony od rantu błotnika, odejmij 5mm i masz wynik szerokości dystansu.
    okej dzieki tak zrobie. ale sruby i tak bede musil dokupic dłuższe z dystansami ?? bo seryjne pewnie beda za krótkie ??

  5. #5
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2012
    Posty
    8
    BMW
    E38 740i
    Skąd
    Radom
    Sruby trzeba dokupić

  6. #6
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2012
    Posty
    8
    BMW
    E38 740i
    Skąd
    Radom
    napisz jaki masz wyik jak zmierzysz ponieważ dystans musi mieć prowadzenie do felgi( musi wystawać tak jak piasta żeby osadzić felge). min grubość dystansu to 15mm gdyż orginalnie piasta wystaje chyba 12mm.

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Marek_JWe
    Dołączył
    Jul 2010
    Posty
    209
    BMW
    E38 725 TDS
    Skąd
    Wlkp Jastrowie
    Ja mam felgi 8 cali szerokie opony 235/55/17 tył i 225/55/17 przód i dystans 12mm a z tyłu 15mm może i by 20mm weszło ale wole mieć komfort że o nic nie przytrę nawet jak jadę załadowany w 5ciu ;)

    Aa ET felg 18 ;)
    Ostatnio edytowane przez Marek_JWe ; 04-06-2012 o 22:20

  8. #8
    Moderator Mod Awatar BOSS
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,118
    BMW
    740i
    Skąd
    Dolny Slask
    Cytat Zamieszczone przez wyczyn Zobacz posta
    Witam, mam pytanko otóz chcial bym poszerzyc swoja Beti z tyłu i oto moje pytanie jakie dystanse mam kupic?? na co zwrocic uwage?? koła mam z tyłu 255/40/19. Chcial bym zeby była maksymalnie szeroka jak tylko sie da ale zeby nie ocierała o ranty przy komplecie osob. Podejrzewam ze beda tez potrzebne inne sruby (dłuższe). Co mogli byscie mi doradzić ?? z góry dzieki za odpowiedz. pozdrawiam Wyczyn :)
    Jaka szerokosc i jakie maja ET maja twoje felgi?? - to w sumie najwazniejsze parametry ktore powinienes podac chcac uzyskac info odnosnie dystansow
    Każdy człowiek jest jak książka, ma dobre strony, wystarczy tylko przekartkować te złe !!!

  9. #9
    Początkujący Użytkownik Awatar wyczyn
    Dołączył
    Apr 2012
    Posty
    97
    BMW
    E38 740iL
    Skąd
    Pułtusk
    Cytat Zamieszczone przez BOSS Zobacz posta
    Jaka szerokosc i jakie maja ET maja twoje felgi?? - to w sumie najwazniejsze parametry ktore powinienes podac chcac uzyskac info odnosnie dystansow
    pojutrze wroce z trasy do domu to sprawdze i podam bo nie pamietam. ET20 i szerokosc 9 ale nie jestem pewny na 100%

  10. #10
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    492
    BMW
    brak
    Skąd
    podkarpacie
    polecam dystanse przykrecane do piasty. nastepnie zwyklymi srubami przykrecasz kolo do dystansu. Rozwiazanie takie jest drozsze ale konkretne i solidne.

Podobne wątki

  1. Jakie dystanse do mojej 7er?
    Przez Dzuda w dziale TUNING
    Odpowiedzi: 30
    Ostatni post / autor: 15-03-2016, 21:00
  2. dystanse - poszerzenie na oś
    Przez bmw w dziale Felgi, opony, itp.
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 25-02-2012, 17:36
  3. Jakie auto podoba mi się najmniej a jakie najbardziej
    Przez gierobiala w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 34
    Ostatni post / autor: 13-10-2009, 22:13
  4. jakie dystanse na tył?
    Przez lukasz740 w dziale Felgi, opony, itp.
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 02-08-2009, 17:32

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •