Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 44 z 44

Wątek: BMW F01 po liftingu

  1. #41
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Co d Fki jestem zachwycony, środek boski, jedynie lampy w nocy gdy święcą strasznie powiększają tylek - są chyba aż za mocne.
    Co do E38 to miałem ich 3 w tym jedna po lifcie i były również super. Jak E65 wchodziło to sprzedaży to byłem przerażony jego brzydotą a teraz zachwyca mnie swoją linią (ale obniżenie podstawa i felgi słoneczka z dystansami :) ) Natomiast poliftowa E65 to dla mnie strata kasy, czekam tylko na Fke, bo wręcz polift E65 mniej mi sie podoba niż ta co mam. Przeciwnie jest natomiast w E38 która po 99r jest ładniejsza i fajniejsza w srodku (duża navi etc)

  2. #42
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    142
    BMW
    e38 728iA
    Skąd
    Trójmiasto
    Cytat Zamieszczone przez Michal750 Zobacz posta
    najtansza w szwajcarii jest za 6tysi i to krotka... co jest nie tak :D
    A myślisz że z tymi drogimi jest wszystko tak jak być powinno ? :D
    Dla mnie też trochę śmieszne jest ocenianie auta na podstawie ceny...Taką samą minę można nabyć za 7-8 jak i za 25-30 tys.
    Różnica jest taka, że w przypadku tej drugiej ceny czujność kupującego jest trochę bardziej uśpiona ;)

  3. #43
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    2,061
    BMW
    750iL
    Skąd
    UK
    a czy ja tak powiedzialem? przeciwnie - sa jakos "ciut" przydrogie. Moze to z jakis przepisow ichniejszych wynika? nie wiem... ale sa w ch** drogie... ja czekam na okazje - cierpliwy jestem :D

    zeby nie odbiegac od tematu - w UK f01 jak psow... a ceny juz sa bajeczne za pierwsze roczniki w dieslu :)

  4. #44
    Zaawansowany Użytkownik Awatar twin7
    Dołączył
    Dec 2014
    Posty
    731
    BMW
    E65 735i + E65 730d
    Skąd
    Szczucin-Antwerpen
    Jak dla mnie F01 to najladniejsze BMW zaraz po 6 Gran Coupe ale jeszcze trzeba poczekać
    Ze starszych modeli piękne E32 budzi respekt i podoba mi się bardzo ale nie na tyle żeby kupić i jeździć
    E38 to kicha cegła i tyle
    Niewiem czym się tu podniecac
    Sorry ale kwestia gustu no i gnija mocno chciałem kupić na dojazdy do roboty ale ruda wszędzie a tego nie toleruje więc trafiło na E65 735i
    E65 to przełom w dobra stronę, kontrowersyjne ale juz na 20 z dystansami wygląda naprawdę kozacko
    Mam też 3.0d Wywalone klapki, zrobiona regeneracja turbiny za 900zl bo brała olej i tyle, lata aż milo
    Polift? Niekoniecznie...
    Kiedyś będzie F01. jak się nie będą sypać to 750d ☺

    Wysłane z mojego SM-G850F przy użyciu Tapatalka
    Ostatnio edytowane przez twin7 ; 15-03-2016 o 22:15

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •