Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 44

Wątek: BMW F01 po liftingu

  1. #21
    Zaawansowany Użytkownik Awatar capoZe32
    Dołączył
    Feb 2012
    Posty
    674
    BMW
    750iL (not LPG)
    Skąd
    Poznań
    Blog
    4
    Super bryka :D Wielka i szeroka czyli taka jaka powinna być siódemka :D Dla mnie plus dla BMW bo wg mnie się postarali :)

  2. #22
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    Auto piekne i jak zawsze poprawili ja z klasa, polifcie kazda siodema robila sie ladna nawet taki pasztet jak E65 mogl stac sie ladnym autem. Oprocz reflektorow, lamp, zderzako oczywiscie zmienily sie nerki, sa pelniejsze, grubsze maja sporo mniej zeber i sa po prostu piekne :)

    Wedlug mnie kozak sa reflektory, piekny ksztalt, niesamowita technologia i to co mnie cieszy najbradzie to fakt, ze poszli droga otwartych ringow. Te ze starszych modeli (okragle, pelne) nie robily takiego wrazenia jak ringi ktore sami montujemy w naszych E38

    Powtorze sie, ewidentnie widac, ze czlowiek, ktory to auto rysowal mial na biurku zdjecie poliftowej E38 i inspirowal sie najbardziej kozackim modelem w historii firmy tworzac najnowszy model. Widac to na calej sylwetce F01 to jest E38 odmlodzona o kilkanascie lat
    Ostatnio edytowane przez coboss ; 05-06-2012 o 09:02

  3. #23
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    2,061
    BMW
    750iL
    Skąd
    UK
    Cytat Zamieszczone przez coboss Zobacz posta
    ewidentnie widac, ze czlowiek, ktory to auto rysowal mial na biurku zdjecie poliftowej E38 i inspirowal sie najbardziej kozackim modelem w historii firmy tworzac najnowszy model. Widac to na calej sylwetce F01 to jest E38 odmlodzona o kilkanascie lat
    Nie łapię... jak dla mnie to zupełnie inne auta. Wygląda po prostu jak limuzyna i na tym chyba koniec podobieństw.

    PS.


    źródło: http://www.dieselstation.com/

    Siedem nie jest przy nim nawet ładna :(

  4. #24
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    489
    BMW
    745 e65
    Skąd
    janów lub
    hehehe coboos dałeś do pieca z tą fascynacją e38 ,gdzie widzisz choć cień podobieństwa f01 do e38 ,pewnie f10 też inspirowali się rekinem e28

  5. #25
    Vip Vip Awatar Jakub
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    6,783
    BMW
    BRAK
    Skąd
    Wlkp.Zduny k.Krotoszyna
    Ja widzę z boku całe e65 ..

    B.-ądź M.-arce W.-ierny
    Opel Signum
    BMW jeszcze kiedyś kupię ;p

    Ex- BMW e28 524td, e38 728i,e66 735LI , e36 316i 1.9 compact ,e46 M3 SMG ;)

  6. #26
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Sławomir
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    318
    BMW
    2x V12
    Skąd
    Śląsk
    A mi się wydaje, że im dłużej patrzę na przedliftingowe E65, to bardziej doceniam Bangla. Generalnie te nowe F01/F10 są zachowawcze i przestają się wyróżniać na drodze. Poza tym, za 5-10lat ludzie bedą mówić, że prawdziwe BMW skończyły się na E65/F01 :D
    Podarunki od bezdomnego: E32 V12 + G12 V12

  7. #27
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    2,061
    BMW
    750iL
    Skąd
    UK
    Coś w tym jest, o ile e38 urzekała pięknem to e65 (moim zdaniem) urzeka efektowną brzydotą (przypomina Stalone'a?) :D

    F01 parę razy wogóle nie zauważyłem przejeżdżając obok... :(

  8. #28
    Vip Vip Awatar moloko5
    Dołączył
    Feb 2012
    Posty
    3,075
    BMW
    E32 730i R6 ' 87
    Skąd
    Nowy Sącz
    Blog
    7
    E tam...dla mnie F01...to wreszcie "skromny"...ale powrót do czasów kiedy 7er było ładniutkie...a myślę o środku i karoserii...
    Owszem na zewnątrz nie ma fajerwerków...ale środek to nadrabia...i w porównaniu do kontrowersyjnej E65 jest znacznie lepiej...a wywalenie Chrisa Bangle'a uważam za strzał w 10....bo zerkając na inne serie, to jest znaczna poprawa w stylistyce i zarówno 3, 5, X oraz reszta są OK...:p
    Zresztą Beemki sprzedają się raczej dobrze, więc to tylko potwierdzenie tego, że to był dobry krok...i ludziom też się podoba...;)!!
    Co do liftingu to fakt skromny, ale też nie było zbytnio co poprawiać, gdyż 7 przed była i jest OK...:p
    A wg mnie największy +....to dodanie HH-Fi Bang & Olufsen...czyli to co miała konkurencja od dawna, a brakowało tego w autkach z Bawarii....

    I teraz F01 jest na mojej liście marzeń...oczywiście zaraz po E38...a E65 chyba tez do kolekcji wciągnę, bo z wiekiem staję się ładniejsza, a chronologię pasuje zachować...

  9. #29
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    2,061
    BMW
    750iL
    Skąd
    UK
    Jak e65 to tylko polift. Fakt wnętrze F01 mimo kilku wpadek (jak maskownice głośników czy obciachowy zamek schowka) jest mistrzostwem świata.

    Ej. mały OT - kto personalnie odpowiada za projekt e38 (oraz e39, e46 i X5) ??

  10. #30
    Vip Vip Awatar Jakub
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    6,783
    BMW
    BRAK
    Skąd
    Wlkp.Zduny k.Krotoszyna
    Ogólnie e65/66 przed lift wydaje mi się ma i tak większą liczbę zwolenników jak przeciwników. Jeździ tego nie mało a nikt nie wydaje 40-60 tys. na brzydkie paliwożerne drogie w utrzymaniu auto. Krótko podsumowując.

    B.-ądź M.-arce W.-ierny
    Opel Signum
    BMW jeszcze kiedyś kupię ;p

    Ex- BMW e28 524td, e38 728i,e66 735LI , e36 316i 1.9 compact ,e46 M3 SMG ;)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •