Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Pytanie odnośnie tylnych lamp e38

  1. #1
    Początkujący Użytkownik Awatar seba_235
    Dołączył
    Mar 2012
    Posty
    92
    BMW
    740iA Shadowline m62b44
    Skąd
    wielkopolska/Pniewy

    Pytanie odnośnie tylnych lamp e38

    witam szanownych użytkowników BMW
    pytanie odnośnie tylnych lamp w e38,czy lampy typu black nieoryginalne pasują idealnie jak fabryczne?chodzi mi o to czy nie odstają krawędzie i czy ładnie się łączą z linią "dupeczki" e38?pytam bo w poprzednim aucie (vw passat b5 przed liftem) miałem ledy no i tak jakoś odstawały i z bliska nie bardzo to wyglądało,kumpel w golfie IV też wymieniał na nieoryginalne i to samo było szpary nie równo itp a na starych oryginałach cacy.a tak odnośnie ledów na tyle to czy po ich zamontowaniu na kompie nie pojawia się komunikat że żarówka spalona itp?

  2. #2
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    4,236
    BMW
    Nie mam
    Skąd
    Racibórz(Śląsk)
    Cytat Zamieszczone przez seba_235 Zobacz posta
    a tak odnośnie ledów na tyle to czy po ich zamontowaniu na kompie nie pojawia się komunikat że żarówka spalona itp?
    W większości przypadków tak

    Zwykłe ciemne Depo(cleary ciemne) pasują bardzo dobrze. Jest kilka pierdółek do których można się przyczepić, ale ogólnie spasowanie jest na dobrym poziomie
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

    Nie pomagam przez tel, chcesz coś, jest pw, mail, gg, w ostateczności sms

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    492
    BMW
    brak
    Skąd
    podkarpacie
    Cytat Zamieszczone przez seba_235 Zobacz posta
    witam szanownych użytkowników BMW
    pytanie odnośnie tylnych lamp w e38,czy lampy typu black nieoryginalne pasują idealnie jak fabryczne? a tak odnośnie ledów na tyle to czy po ich zamontowaniu na kompie nie pojawia się komunikat że żarówka spalona itp?
    Jakosc zależy od firmy ktora wykonuje lampe, mialem w e38 nieorginalne lampy z tylu i spasowanie bylo idealne, nie mialem sie do czego przyczepic. nie pamietam jaka to byla firma, ale lampa wygladala jak podrobka krysztalkow po lifcie.

    co do ledow to kupilem taka lampe i po zamontowaniu byl blad o spalonej zarowce, a ponadto przy wlaczeniu kierunkowskazu i hamowaniu to robilo sie jakies spiecie i lampy mrygaly jak oszalale. lampy wg specyfikacji mialy nie wywolywac bledu i nawet mialy jakis ukladzik. zwrocilem je wtedy do sklepu z reklamacja i uznali. niektorzy jak widze jezdza na ledach ale czy maja blad zarowek trudno zgadnac. osobiscie po zamontowaniu takich lamp popatrzylem na calosc i wygladalo jak z odpustu. auto o niemlodych ostrych liniach a tu ledy z tylu... bleeee... jeden dzien mialem to na aucie i o jeden dzien za duzo.

  4. #4
    Vip Vip Awatar lockbud
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    2,433
    BMW
    Było E38 730i 94r. Jest.........................X6 40d.
    Skąd
    - Sosnowiec
    Mam ledy, nie mam żadnych błędów, a nawet jeżeli będą występować programujesz lcm-a i po problemie :) spasowanie bardzo dobre :)

  5. #5
    Początkujący Użytkownik Awatar seba_235
    Dołączył
    Mar 2012
    Posty
    92
    BMW
    740iA Shadowline m62b44
    Skąd
    wielkopolska/Pniewy
    dzięki panowie za szybką i fachową odpowiedz

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    190
    BMW
    728i
    Skąd
    Katowice
    Blog
    3
    Ja nawet nie patrzyłem na producenta przy zakupie ledów do siebie. Tyle że ja szukałem takich co mają tylko pozycyjne światła led a stop itd normalne, no i miały być częściowo black czyli wsteczny i kierunek. Udało mi się taki zestaw z rok temu dostać na allegro za niecałe 400zł z przesyłką... Jakościowo w dotyku można by się przyczepić to gorszy materiał niż oryginalny, ale wizualnie wygląda spoko. Jedynie miałem problem z gumową uszczelką która jest na stałe przymocowana do lampy, a która przylega do karoserii, cholerstwo było strasznie twarde, na tyle że bałem się dokręcać te lampy, no ale trzeba było bo by odstawały. ;)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •