Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21

Wątek: Bmw E-3 do uratowania!

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2011
    Posty
    26
    BMW
    e32. e38
    Skąd
    Łdz

    Bmw E-3 do uratowania!

    Witam znalazłem i posiadam BMW E-3 to poprzednik pierwszej serii 7. Najbardziej luksusowy samochód w gamie BMW produkowany od 68
    R6 2500 na 2-uch gaźnikach;)
    Mam zamiar ją uratować, czy miał ktoś taki pomysł przede mną nie wiem jak finansowo itd ....w najgorszym wypadku będę musiał poszukać nowego właściciela;(
    Co wy na to?

  2. #2
    Vip Vip Awatar ttrol
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    4,086
    BMW
    e32 750 II 88/W124 250D V 93
    Skąd
    Zgorzała/Warszawa
    Pokaż zdjęcia, jaka jest jej kompletność. Jeżeli nie jest źle, zarówno z silnikiem i skrzynią to myślę, że 20-25 tyś może starczyć. W Łodzi nikt dobrze blachy nie odrestauruje, musisz się z tym liczyć.
    pozdrawiam Bartek

  3. #3
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2011
    Posty
    26
    BMW
    e32. e38
    Skąd
    Łdz
    Jest cała,zdjęte błotniki maska, dużo części mechanicznych z drugiej.
    Blacha w tragicznym stanie.Silnik pracuje. Stała zakopana do połowy koła liczyłem,że będzie trzeba ja wynieść;).
    Podniesiona została na lewarki podłożyliśmy płytę chodnikową i po raz pierwszy widziałem latający fragment chodnika;) ,a budynek parterowy do którego stała tyłem jakieś 4-5 metrów po dach i łącznie z nim został zasypany ziemią, płytą ,kamieniami;) i już wiedziałem, że Bmwiczka nie poddaje się i chce żyć

    Jak znajdę czas zrobię zdj.

  4. #4
    Vip Vip Awatar tomcad
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    493
    BMW
    E38 728 '96
    Skąd
    Kraków
    Przemyśl to dobrze. Ja wiem, że BMW E3 to super klasyk, ale koszty rozłożą Cię na kolana, polscy specjalisci przygniotą do muru a odrestaurowany samochód nie da spodziewanej satysfakcji... Jak chcesz mieć E3 to kup sobie od razu w pięknym stanie. Zaoszczędzisz nerwów i funduszy... A tu masz link do wątku na innym forum, gdzie kolega podjął się takiego wyzwania, wiele robiąc własnymi siłami. Możesz oszacować co Cię czeka i czy sprostasz zadaniu :)
    http://www.6.com.pl/forum/viewtopic....er=asc&start=0
    E23 728 - E38 728 - E60 520d - E65 750i

  5. #5
    Vip Vip Awatar PawelM.
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    844
    BMW
    ex E32 750iL 1988r.
    Skąd
    Marki
    Blog
    15
    kolego czekam na foty, u mnie w okolicy jest człowiek z E3 i też będzie ją odnawiał więc jakby co mogę dać Ci do niego kontakt to sobie pogadacie. A jak nie podejmiesz się jej ratowania to dawaj znać a może ugadamy się :)
    ...And on the 7th day God created the... 7er...

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik Awatar kasin
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    155
    BMW
    E38 735i
    Skąd
    Końskie
    powiem ci tak kolego tak samo zastanawiałem sie nad uratowaniem jednego klasyka ,a dokładnie BMW E9 ale po przemyśleniu i orientacji w dostępności części dałem sobie spokój i tak jak wcześniej tomcad napisał lepiej jest kupić w dobrym stanie niż wtapiać niepotrzebnie kupe tys.

  7. #7
    Doświadczony Użytkownik Awatar marek1132
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    1,939
    BMW
    BMW e32 735 iL
    Skąd
    Częstochowa
    Jeśli masz wiedzę techniczną z zakresu mechaniki,blacharki i odpowiednie zaplecze to śmiało dasz sobie radę,koszta cię nie zjedzą,pozatym nic tak nie cieszy jak odrestaurowane auto przez siebie.Kupno samochodu po remoncie to już nie jest to.
    "Myślenie to najcięższa praca z możliwych i pewnie dlatego tak niewielu ją podejmuje." - Henry Ford

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Dawid7er
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    684
    BMW
    e38 730i
    Skąd
    Bełchatów
    Blog
    5
    blacharka to największa zmora, ale jak byś znalazł dobrego speca od blachy to z resztą dasz sobie radę, nie jest to skomplikowana konstrukcja

  9. #9
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2011
    Posty
    26
    BMW
    e32. e38
    Skąd
    Łdz
    Proszę oto zdjęcia taka niestety zastałem ;(









  10. #10
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,229
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Łomatko...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •