Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 32

Wątek: E65 745i dziwny problem z Idrive. POMOCY!!!!

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2012
    Posty
    17
    BMW
    745i e65
    Skąd
    Irlandia

    E65 745i dziwny problem z Idrive. POMOCY!!!!

    Witam Was!
    Jak nabylem moja 745i wszystko bylo ok. Wspomne ze jest to autko z 2002 roku czyli przed liftem. Od jakiegos miesiaca kompletnie mi rece opadaja:( problem dotyczy wyswietlacza od navi. A mianowicie co rusze idrive np.aby przeskoczyl "kursor" na inna rzecz np z Cd na radio to dokonuje to z bardzo duzym opoznieniem. A wejsc np. w OBC czy np do Navi jest niemozliwe:( tak glupieje, zamraza sie wyswietlacz:( Prawie nic mi nie dziala przez to. Czasami mu cos sie na chwilke polepszy i muzyka zacznie grac a za chwile znow cisza. Czy Szanowni koledzy maja jakis pomysl lub plan dzialania w czym szukac problemu? Z gory dziekuje wszystkim za pomoc. Mi osobiscie juz rece opadaja:(
    Pozdrawiam

  2. #2
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    Na odległość to wróżenie z fusów bo przyczyn może byc wiele

    podepnij auto pod komputer może pokaże co i jak
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Sebol
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    251
    BMW
    e60
    Skąd
    Świetochłowice
    takie cuda sie zdarzają tak jak pisze ADASIO bez podpiecia pod kompa mozemy tylko zgadywac.....chodz ja obstawiam na slaby akumulator przy spadku napiecia w e65 wszystko moze szalec:)....

  4. #4
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2012
    Posty
    17
    BMW
    745i e65
    Skąd
    Irlandia
    Koledzy czy np. jak podepne pod program typu inpa, pokaze w czym problem? Jesli chodzi o aku to mam jak nowy. Nawet dla sprawdzenia wstawilem na ladowanie aby byl max i nic nie pomaga:( jakies jeszcze sugestie? Z gory dziekuje wszystkim za pomoc.

  5. #5
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    Skoro akumulator jak dzwon to problem leży gdzie indziej i INPA powinna pokazać co i jak
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

  6. #6
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    86
    BMW
    e65 745d
    Skąd
    pruszków
    a aku zarejestrowane?? jaki kupiles elektrolityczny czy żelówke. Bo w tym tez moze tkwic problem

  7. #7
    Doświadczony Użytkownik Awatar jaro5
    Dołączył
    Jun 2011
    Posty
    2,688
    BMW
    F01 750i 540km 850N x-drive,ML 3,2CDI
    Skąd
    radom
    ja miałem raz podomną sytuacje w zime.Odpiołem aku na 5 min i pomogło.Jak w komutrach czy smartfonach coś sie zawiesiło.Może ci pomoże

  8. #8
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2012
    Posty
    17
    BMW
    745i e65
    Skąd
    Irlandia
    Aku elektrolityczny. Byl juz w aucie jak kupilem 7er. Byl nowy aku. Jezdzilem, nie bylo z niczym problemow. Po pewnym czasie zaczelo sie tak dziac. Wyjalem aku do sprawdzenia, jeszcze go podladowalem, bo tez tak myslalem ze moze aku slabszy:( A czy zameldowany to juz nie wiem bo go w sumie odpialem wiec powinno sie go ponownie zameldowac hmm... Lecz przed tym wszystkim bylo ok i go nie odpinalem wiec meldowanie aku zdaje mi sie ze nic tu nie ma do tego:/
    Juz do mnie idzie interface do e65. Wiec moze to mi cos pomoze? Co proponujecie do diagnozy Koledzy? Inpa?
    Pozdrawiam i dziekuje za sugestie.
    A jesli chodzi o odpinanie aku, tak jak wspomnial jaro5 do kompletnej restartki to juz robilem nawet na 40 min i nic:(

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik Awatar bydle
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    205
    BMW
    750i sport
    Skąd
    Soton
    wontpie zeby aku chyba ze jakis stary jest bardzo
    a czy agm czy zwykly to juz zadnej roznicy niema chyba tylko w cenie

  10. #10
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2012
    Posty
    17
    BMW
    745i e65
    Skąd
    Irlandia
    No wiec dlatego odrzucam opcje slabego aku, bo jak wspomnialem to go jeszcze wyciagalem do doladowania... Hmm.... Brak slow.... Nie wiem co juz robic. Jedyna opcja to chyba do tego ASO podjechac, lecz oni za sama diagnoze licza sobie 320zl a do tego za wyciagniecie podzespolow jesli jest taka koniecznosc np. wyciagniecie radia to dodatkowy koszt 80zl. 400-500 zl w ASO zostawic za diagnoze to troche sporo, bo diagnoza to nie naprawa... Wolalbym spozytkowac na cos innego ta kase ale jak mussss to mussss:(

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •