Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 41

Wątek: Zakup e65 740i lub 750i po facelifcie?

  1. #21
    Doświadczony Użytkownik Awatar euro_tuned
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    1,535
    BMW
    F02 750Li xDrive
    Skąd
    Kraków
    Cytat Zamieszczone przez ttrol Zobacz posta
    Hej, jak kolego chcesz kupić e65 bez wizyty w aso to szczerze gratuluję oszczędności, z całą pewnością odbije Ci się czkawką. Mam do czynienia z BMW już parę dekad i nawet e30 bym nie kupił bez aso. Z głupiej analizy spalin wiadomo wiele o silniku, a tego chyba sam nie zrobisz. Pomijam już historię auta, bez której auta nie powinno się kupować w ogóle. To jak kupować kota w worku.
    kupiłem 740i E65 bez wizyty w aso i odpukać żadnej awarii. tak, że twoja teoria jest między bajki

  2. #22
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    538
    BMW
    e65 3.0d
    Skąd
    suwałki
    Ja kupiłem swoją również bez aso , masa błędów i kontrolek która się paliła airbagi itp.Po podpięciu pod kompa włos mi się zjeżył.Priorytetem było aby auto nie miało wycinanej ćwiartki to w sumie tyle.Malowany błotnik czy maska to szczegóły które mnie zupełnie już nie interesują ,ważne żeby było zrobione to poprawnie .Dzisiaj auto już mam dopieszczone w 99% ,oprócz comfort acces ,w sumie to tylko dwoje drzwi mi nie działa ,ale to zupełnie nie kłopot i nie przeszkadza mi to w użytkowaniu.Auto bez awaryjne to tylko w aso i to nie zawsze .Wychodzę z założenie że wszystko jest do zrobienia i nie ma co się martwić na zapas.Koszt części nie przyziemia i są dostępne bez problemu.

  3. #23
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2012
    Posty
    5
    BMW
    E65
    Skąd
    Warszawa
    Kup od Rambo
    http://www.youtube.com/watch?v=4Vmd02-lrys
    albo innego Bambo i będą problemy

    Miałem Jaguara S-type 4.0 z 5 biegowym automatem - po trasie dawał radę, ale skrzynia i silnik nie była do sportu !!!
    Znajomi o większym temperamencie maja co chwilę problemy.

    Lubisz ostrą jazdę kup Subaru - chcesz mieć 2 tonową limuzynę co potrafi od święta utrzeć gila początkującemu ścigantowi kup E65

  4. #24
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2012
    Posty
    145
    BMW
    e66 745LI 2003r
    Skąd
    Pieńsk
    Znalazłem perełkę :)
    tylko uwaga bo gości dospawał do e65 kawałek podłogi i ma e66 a tarcze z tyłu zardzewiałe bo na paliwo nie ma :)

    http://allegro.pl/bmw-765-e65-e66-pe...259667693.html

  5. #25
    Doświadczony Użytkownik Awatar technics
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    1,547
    BMW
    octavia 1.9tdi ex e65 745 2002 rok ex e38 735
    Skąd
    Szwecja
    kajcu tak zardzewiale tarcze to ja mam 30 min po myciu felg specjalnym preparatem

  6. #26
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2012
    Posty
    145
    BMW
    e66 745LI 2003r
    Skąd
    Pieńsk
    Cytat Zamieszczone przez technics Zobacz posta
    kajcu tak zardzewiale tarcze to ja mam 30 min po myciu felg specjalnym preparatem
    Ale nie masz przerobionej E65 na E66 i w dodatku 765?

  7. #27
    Doświadczony Użytkownik Awatar euro_tuned
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    1,535
    BMW
    F02 750Li xDrive
    Skąd
    Kraków
    a co to niby jest 765??

  8. #28
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    489
    BMW
    745 e65
    Skąd
    janów lub
    gość nie łapie się w oznaczeniach pozatym auto wygląda ok

  9. #29
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    28
    BMW
    E38 740i 2000r
    Skąd
    Tomaszów Mazowiecki
    Cytat Zamieszczone przez arielowaty Zobacz posta
    Powiem kolego tak ze z bmw jestem od 19lat i do tej pory tylko e65 trafilo mi sie do dupy.W UK Srevis to gowno,strata kasy,ich nie kompetencja i brak jakiegokolwiek nastawienia
    do klienta, tylko i wylacznie kassssssaaaa....Poza tym mialem przez 12 mcy e65 i wsadzilem X,XXX funtow--->prawie tyle za ile kupilem.Fakt faktem ze nia zrobilem 30.000mil i dostala
    swoje w dupe.
    Celem tego tematu jest odpowiedz ludzi posiadajacych e65 po FC.Co do oszczednosci kasy z mojej strony to raczej nie za bardzo bo przeciez nie jezdzil bym do pracy i na zakupy ///M5 ??!!

    FUBU
    ///M5 ma sie dobrze upalam drogi w PL.We wtorek jade na zmiane opon bo tylne nowe sie z-driftowaly :)
    POPROSTU ZNUDZILA MI SIE I TYLE :) chcialem zmienic na e60 ///M5 ale sa zbyt awaryjne,pomijam spalanie bo juz nic mnie nie zdziwi.
    Mialem tyle e38 ze mnie glowa boli, po e65 naprawde ciezko cofnac sie o "dekade" do tylu.Fakt ze e38 jest,bylo i bedzie naj bezawaryjniejszym bmw w moich oczach ale juz swoje lata ma i tyle.
    Ariel ma rację w UK sprzedawcy tylko liczą kasy i nic tutaj po sprawdzeniu auta, zresztą u Ariela ustawialiśmy LPG z kumplem Ja E38 a kolega E39 więc pogadaliśmy co nieco, E38 dalej mam i powoli robi się na USA ta moja BMW :D

  10. #30
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Replay 1999
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    122
    BMW
    E65 740i
    Skąd
    Warszawa/Skierniewice
    Moim zdaniem najlepszy serwis ofert sprzedaży samochodów w UK to http://www.autotrader.co.uk Dobre poliftowe E65 to wydatek od 12 tys funtów wzwyż a znalezienie dobrego egzemplarza wcale nie jest łatwe... Cena nawet 15000 GBP to i tak najlepszy stosunek jakości do ceny biorąc pod uwagę ,że taki samochód po 40 k przebiegu (jak nowy) kosztował 4 lata temu 100 000 funtów. Niestety nie koszt zakupu ale koszt ubezpieczenia w UK jest problemem. Jeśli posiadacz takiego auta nie ma powyżej czterdziestki ,wszystkich możliwych zniżek i w dodatku mieszka w miejscu (dzielnicy miasta) ,gdzie jest duża szkodliwość, to roczne ubezpieczenie będzie kosztowało go kilkanaście tysięcy funtów ,albo nawet żadna firma ubezpieczeniowa nie będzie chciała wystawić na takie auto polisy.
    Przed zakupem w pierwszej kolejności trzeba to wszystko dobrze sprawdzić. Inna kwestia jest taka,że np. duży przegląd w autoryzowanym serwisie w UK to koszt 3000 funtów.Jeśli przy okazji wyjdzie ,że trzeba zrobić coś co wykracza poza przegląd to rachunek będzie opiewał na kwotę znacznie wyższą. E 65 w UK to jest dobry pomysł dla kogoś kto zarabia tam od 100 tys funtów rocznie lub dla kogoś ,kto potrafi sam ogarnąć te tematy a do serwisu udaje się tylko po niektóre części.
    To nie jest żaden przypadek,że te samochody w UK są takie tanie.. Dodam,że bardzo dobrze się orientuję w tematyce BMW w UK...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •