Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 62

Wątek: Nie działa nawiew/dmuchawa

  1. #11
    Vip Vip Awatar seban123
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    2,291
    BMW
    E65 745d i E32 M30
    Skąd
    Puławy, Lubelskie
    Blog
    1
    Może być panel, "miecz", dmuchawa, przekaźnik w skrzynce z bezpiecznikami pod maską, bezpiecznik i wiele innych. Najważniejsze czy z miecza wychodzi zasilanie. Najlepiej sprawdzić czy z miecza wychodzi zasilanie na silnik. Ewentualnie spróbować ominąć miecz.
    Wiedza o tym, gdzie znalezc informacje i jak ich uzywac to tajemnica sukcesu.
    Albert Einstein

  2. #12
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Marcin-e32
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    556
    BMW
    E32 '92 735i
    Skąd
    Poznań
    Czyli generalnie może być wszystko. Ok... wymienię na początek moduł bo i tak robi mi jakieś cyrki i jest to najszybszy sposób... a dalej zobaczę, oby to było to bo najmniejsza rzeźba. Miecz raczej nie bo miałem przelutowany niedawno, chyba że kończąca się dmuchawa ponownie go zajechała :-)

    Pozdrawiam,
    Marcin

  3. #13
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    1,307
    BMW
    było e32 735 1986r lpg e34 535i lpg 1991,730v8 manual 1992_sekwencja jest BMW e32 735is Italian milf
    Skąd
    rogi/krosno
    witam i jak sobie poradziłeś z tym problemem?? bo dzisiaj jadąc po przełączeniu na same szyby wogóle przestała mi dmuchawa działać(sam nadmuch klapki pracuja zasilanie na panelu jest),który przekażnik odpowiada za dmuchawe i które nr.bezpieczników jak to nie pomoże to wymiana szczotek mnie czeka:(

  4. #14
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Marcin-e32
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    556
    BMW
    E32 '92 735i
    Skąd
    Poznań
    Więc tak, wymieniłem moduł sterujący, po wymianie dmuchawa wstała, ale umarła już ponownie, jestem na etapie kołowania nowej dmuchawy. Dostałem namiary na E32 na części, więc jutro podjadę i obadam. Generalnie jestem chwilowo dość mocno zarobiony i nie mam czasu się tym zająć. Chociaż po dzisiejszej jeździe w padającym deszczu i wiecznie parujących szybach mam dość i postanowiłem się za to zabrać natychmiast :-) Dam znać jak będę po wymianie.

    A czy ktoś ma wiedzę czy da się wymusić pracę dmuchawy na krótko poprzez zastosowanie zworki w gnieździe przekaźnika dmuchawy? Może to rzeczywiście padnięty przekaźnik a nie sama dmuchawa...

    Pozdrawiam,
    Marcin

  5. #15
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    1,307
    BMW
    było e32 735 1986r lpg e34 535i lpg 1991,730v8 manual 1992_sekwencja jest BMW e32 735is Italian milf
    Skąd
    rogi/krosno
    u mnie winna była kostka do miecza,raz łączyła raz nie,po oczyszczeniu dmuchawa dmucha :)

  6. #16
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    646
    BMW
    F01 750d RWD
    Skąd
    ...
    Kolego musisz dostać się do elektroniki miecza i poprawić wszystkie luty i problem zniknie. Dodatkowo należy jeszcze przeczyścić kostkę przyłączeniową miecza gdyż lubi się na jednym z pinów podpalić. Pozdrawiam

  7. #17
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Marcin-e32
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    556
    BMW
    E32 '92 735i
    Skąd
    Poznań
    Dzięki za info. Sprawdzę również tam jak w końcu trochę ogarnę się czasowo. Chociaż nie wiem czy to może być miecz bo już kiedyś wymieniałem, później padł no i postanowiłem przelutować. No i teraz padło. Mam już patent na uruchomienie dmuchawy, może się uda sprawdzić czy w ogóle kręci.

    Pozdrawiam,
    Marcin.

  8. #18
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Marcin-e32
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    556
    BMW
    E32 '92 735i
    Skąd
    Poznań
    Okej, wracam ponownie. Dzisiaj znowu zamarzły mi drzwi i postanowiłem dostać się do miecza. Poruszałem trochę wtyczką i o dziwo załapało. Więc mam drugą dmuchawę na podmianę na przyszłość i wiem już gdzie leży problem. U mnie rzeczywiście wtyczka trochę jakby nadtopiona - trzeba będzie wymienić :-) Dzięki wszystkim za pomysły i rady.

    Pozdrawiam,
    Marcin

  9. #19
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    1,307
    BMW
    było e32 735 1986r lpg e34 535i lpg 1991,730v8 manual 1992_sekwencja jest BMW e32 735is Italian milf
    Skąd
    rogi/krosno
    czyli objaw taki jak mój pzdr

  10. #20
    Zaawansowany Użytkownik Awatar lostami1988
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    467
    BMW
    e 32 3000dm3 v8
    Skąd
    BYDGOSZCZ
    Witam u mnie objaw od kilku dni taki jak u kolegi Marcin-e32... po resecie działa i dmucha elegancko miecz przlutowany kostka od miecza jak nowa żadnych śladów przypaleń..... jakieś sugestie panowie?? pozdrawiam serdecznie

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •