Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18

Wątek: Godek Bez e32.

  1. #11
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    67
    BMW
    chwilowo brak wczesniej 2xe36, 2xe34, 3xe32
    Skąd
    Podarpackie
    zrobilem nią ad soboty 1000 km i bez problemow. zawieszenia powymieniane itd kupilem od czlowieka ktory był w iraku :D

  2. #12
    Mi się podoba ogólnie piekna zero wsiochy i kasa ok
    Cеребряный бумер

    20'' inch ALPINA Wheels

    Moje Przywitaj sie ;D http://7er.pl/showthread.php/2460-e3...ighlight=Witam

  3. #13
    Ciesze sie z Twojego zakupu i gratuluje. Witam i zycze wielu bezawaryjnych kilometrow z usmiechem na twarzy!!! Powodzenia

  4. #14
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    915
    BMW
    740i
    Skąd
    Warka
    Witam i ja ;D

  5. #15
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    67
    BMW
    chwilowo brak wczesniej 2xe36, 2xe34, 3xe32
    Skąd
    Podarpackie
    Panowie stało się nieszczęscie ;( musze się pozbyc SIEBEN'a :shock: sprawa wyglda następująco mam niuregulowany stosunek do służby wojskowej ale uczyłem się w studium i byłem odroczony do wrzesnia 2008r. niestety WKU wywinęło wała i dostałem wezwanie na lipiec :razz: co za tym idzie moje plany musza się zmienic bo jesli przyszło by mi na wrzesnien to zapisałbym się na kolejny kierunek we wrzesniu i zawiózł zaświadczenie i po sprawie ale teraz w lipcu nigdzie nie dostane zaswiadczenia i musze uciekac za granice :shock:. Jezeli ktos zna sposób jak moge zostac w domu to prosze o pomoc jezeli nie da się to moze ktos jest chętny na moje auto :razz: ??

  6. #16
    matko takie prosby na publicznym forum ;D

    Moze ktos jeszcze by chcial jakies papiery ? ;D


    Mysle ze na zostanie w domu to juz nie ma rady , da sie zalatwic takie sprawy ale nie gdy juz masz wezwanie na lipiec itd .. Trzeba bylo troche wczesniej myslec i szukac pomocy ..

    Wspolczuje

  7. #17
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    1,107
    BMW
    750iL
    Skąd
    wrocław
    haha wynajmij mieszknie i przeczekaj, po nowym roku przejdziesz juz do rezerwy i po klopocie.. nie musisz uciekac za granice ;D
    BEZ KOMENTARZA..... ;D

  8. #18
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    179
    BMW
    Było e38 728 96 r. a treaz w trakcie poszukiwań nastepnej
    he he dokladnie teraz wojsko to przedszkole 9 m-cy wiec napewno dasz rade...ale odejc do WKU jak masz odroczone do wrzesnia to moze sie cos da zalatwic...a we wrzesniu dostarczysz kolejne zaswiadczenia

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •