Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: nawigacja nie łapie zasięgu

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    492
    BMW
    brak
    Skąd
    podkarpacie

    nawigacja nie łapie zasięgu

    witam
    nawigacja w moim aucie nie łapie zasięgu. Auto z z lutego 2003, nawigacja cd. Posiadam kopie map dwóch różnych które czytnik czyta i wyświetla mapę, można przeglądać tę mapę ale nawigacja nie może ustalić pozycji. Jest w opcjach nawigacji że można wskazać miejsce pobytu ale nic to nie daje. Może ktoś ma jakiś pomysł, nie mam dostępu do podłączenia auta pod komputer, mieszkam w małej miejscowości, wyjazd do jakiegoś serwisu w krakowie i zostawienie auta to byłby dla mnie spory kłopot oragnizacyjny i pewnie finansowy również. Może ktoś ma jakiś pomysł albo coś polecić. Widziałem gdzieś ogłoszenia o naprawach nawigacji ale trzeba tam wysyłać chyba czytnik - mój czytnik czyta, chyba problem jest z anteną. Nie wiem jak się zabrać do rozebrania tego i boje się że później będą błędy i nic już nie będzie działać jak porozpinam wtyczki. Dzięki za pomysły.
    Ostatnio edytowane przez bmw ; 16-03-2012 o 08:07

  2. #2
    . ADMINISTRATOR Awatar Sebek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,957
    BMW
    E23/E38/E65
    Skąd
    DZG
    Blog
    1
    Czy nawigacja lapala do tej pory sygnal ? Czy na mapie w ktoryms rogu widac symbol satelity ?

    Jezeli nie to warto sprawdzic czy kabel antenowy jest podlaczony do czytnika.
    Pozdrawiam, Sebek

    Masz pytanie lub problem odnośnie funkcjonowania forum, współpracy ...
    Proszę o kontakt ze mną .!


  3. #3
    BMW RuLeZ Mod Awatar Bezi
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    5,297
    BMW
    BMW G11 740xD , BMW e46 325CI Cabrio
    Skąd
    Wrocek City
    Je będe na podkarpaciu na weekend majowy..może coś razem zdziałamy..
    Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

  4. #4
    Doświadczony Użytkownik Awatar euro_tuned
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    1,535
    BMW
    F02 750Li xDrive
    Skąd
    Kraków
    Słyszałem, że w Mielcu są chłopaki co robią navi bmw.. ale kontaktu nie mam :/

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    492
    BMW
    brak
    Skąd
    podkarpacie
    nawi nie łapało zasięgu od czasu zakupu. Poprzedni właściciel twierdził że to dlatego że jest "mapa na niemcy". Znaczka satelity nie ma w rogu (wiem o co chodzi) tylko coś co wygląda jak kawałek kuli ziemskiej. Antena wygląda na wpiętą bo zajrzałem co jest z tyłu i jedno gniazdo wyglądało na typowo antenowe i kabel szedł do niego. Kabel ten gdzieś leci dalej nie wiadomo gdzie, trza by rozebrać cały bagażnik chyba. No nic, dzięki!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •