Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: e32 Pakiet Alpina ?

  1. #1
    Matis192
    Gość

    e32 Pakiet Alpina ?

    Panowe takie moje zapytanie co potrzeba zęby moja zwykła e32 3.5 na pakiet alpiny jestem napalony i nie interesują mnie koszta oglądałem wiele foto i widzę ze potrzeba mi wiele naklejek itp a zderzaki wydech od czego panowie pomocy bo moja e32 będę cała moja baware malował pomocy panowie !:(

  2. #2
    Doświadczony Użytkownik Awatar Saillupus
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,473
    BMW
    e65 760i 2003r , X5 4.6iS 2002r
    Skąd
    Szczecin
    Blog
    6
    By była Alpiną to musi być Alpina :D
    Ale można się pobawić stylistycznie.
    Opiszę co alpina miała zmienione:
    silnik
    skrzynia
    dokładki
    wydech
    zawieszenie
    wnętrze - fotele z przeszyciami alpiny, zegary alpiny, tabliczka znamionowa alpiny, kierownica alpiny

    oznaczenia to: znaczki Alpina lub BMW - na życzenie klienta były zmieniane, napis alpina i model B12/B11 na tylnej klapie, Dokładka przednia z napisem alpina w kolorze kontrastującym do lakieru np biały lub złoty do czarnego czy niebieskiego. ewentualnie naklejki na boki i tył ze szlaczkiem alpiny
    jako że jest to wszystko ciężkie do dostania, zwłaszcza do e32 to z chęcią zobaczę jak coś takiego by wyszło :)
    było e38 730d 1999r, e38 750i 2000r, e53 4.4i 2001r, e46 330Ci 2001r

  3. #3
    Matis192
    Gość
    Aha aha no mi chodzi o stylistycznosc alpiny bo no raczej skrzynia i silnik to jest 3.5 a ile alpina miała koni ? b10

  4. #4
    Doświadczony Użytkownik Awatar marek1132
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    1,939
    BMW
    BMW e32 735 iL
    Skąd
    Częstochowa
    "Myślenie to najcięższa praca z możliwych i pewnie dlatego tak niewielu ją podejmuje." - Henry Ford

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •