Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17

Wątek: Kontrolka ciśnienia oleju??

  1. #11
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    149
    BMW
    e32
    Skąd
    Lubin
    Witam, bardzo dziękuje za pomoc, dzisiaj wymieniam olej filtry no i zaglądam do pompy oleju uszczelkę też już mam, olej już kupiłem valvoline 10W40 zastanawiałem sie nad 0w40 ale będę miał sekwencje wiec może lepszy bedzie 10w40 zobaczymy
    Jeszcze raz dzięki i pozdrawiam.
    tomi5

  2. #12
    Spoko. Daj tylko znac co i jak po wymianie. Trzymaj sie!

  3. #13
    . ADMINISTRATOR Awatar Sebek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,957
    BMW
    E23/E38/E65
    Skąd
    DZG
    Blog
    1
    Cytat Zamieszczone przez tomi5
    Witam, bardzo dziękuje za pomoc, dzisiaj wymieniam olej filtry no i zaglądam do pompy oleju uszczelkę też już mam, olej już kupiłem valvoline 10W40 zastanawiałem sie nad 0w40 ale będę miał sekwencje wiec może lepszy bedzie 10w40 zobaczymy
    Jeszcze raz dzięki i pozdrawiam.
    tomi5

    Na jaka sekwencje sie szykujesz ? Gdzie bedziesz ja zakladal ?


    Sebek

  4. #14
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    149
    BMW
    e32
    Skąd
    Lubin
    Sekwencja stag 300 bede zakładał u jednego z forumowiczów we wrocku u trola, miało byc to robione dzisiaj ale niestety nie ma ponoć w hurtowniach części i trzeba przełozyć, co do wymiany to już jestem po :D , jedna śruba leżała w misce, po dokręcałem reszte śróbeczek złożyłem w całość i szczelnie zamknąłem, a zaraz jade właśnie pojezdzić i zobczyc co i jak. Pozdrawiam

  5. #15
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    149
    BMW
    e32
    Skąd
    Lubin
    I jak ręką odjął :D tak cały czas myśle czy nie lepiej jak bym zalał jednak castrola 0W40 teraz to mam gwoździa :|

  6. #16
    No to po problemie. Ciesze sie bardzo z sukcesu!

  7. #17
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,285
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Pół syntetyk jest ok,nie wymyslaj z zbyt rzadkim olejem-a może go wypłuka?wtedy bedziesz miał problem.skoro sie zastanawiasz na zalaniem 0w40 to ze oleju od wymiany do wymiany nie weźmie nic...ja jeżdże na casrtol 10w40 i nawet grama nie doleje a w e39 już dolewam prawie 1L na 10tys km też 10w40

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •