Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: 745d cos ja szarpie......

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    86
    BMW
    e65 745d
    Skąd
    pruszków

    745d cos ja szarpie......

    witam mam problem od jakiegos czasu ze swoim autem 745d, przy przyspieszaniu od ok 50-120 auto zaczyna szarpac jesli gaz jest wcisniety tak ponad polowe bo przy delikatnej jezdzie to nie wystepuje. o
    Objaw ten wczesniej wystepowal raz na jakis czas, a teraz juz prawie za kazdym razem. Podejchalem na kompa i wychodzi blad

    3F35 DDE / 3F35 DDE2 Charge air tube monitoring at idle - Charge - air hose fallen off - Fault currently not present,
    4373 DDE / 4373 DDE2 Plausibility, air masses - difference between air mass 1 and air mass 2 - Fault currently not present,
    4A63 DDE2 EWS tampering - incorrect random code - Fault currently not present
    4A63 DDE EWS tampering - incorrect random code - Fault currently not present- electronic car immobilisation system B1362_D63CAS

    Po podlaczeniu kompa za pare dni bledy wracaja. Zastanawiam sie co zrobic?? bo kupic dwie przeplywki na raz to spory wydatek a i tak nie mam pewnosci czy to one, czy mozna zbadac ktora przeplywka jest trafiona o ile to jest przeplywka

  2. #2
    Vip Vip Awatar seban123
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    2,291
    BMW
    E65 745d i E32 M30
    Skąd
    Puławy, Lubelskie
    Blog
    1
    Można sprawdzić kompem ale tylko podczas jazdy. Sprawdzanie na postoju jest nie miarodajne. Tym bardziej że są dwie przepływki i można porównać wskazania. Ta która pada przeważnie zaniża odczyt.
    Wiedza o tym, gdzie znalezc informacje i jak ich uzywac to tajemnica sukcesu.
    Albert Einstein

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •