Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 24

Wątek: Sprężyny M technik e34 w e32

  1. #11
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,229
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Na garbach nie przycieram o ile wjadę powoli na jego "szczyt" i trzymając nogę na hamulcu zjadę ;D A jak się zapomnę to dobijam wydechem :-P Choć to wszystko to raczej wina seryjnych i kończących się już amorów.
    Btw, koła i nawet tak małe obniżenie uczą spokojnej jazdy i dokładnego wpatrywania się drogę ;D



    ~wysłane poprzez Tapatalk

  2. #12
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    468
    BMW
    735iA
    Skąd
    Wrocław
    a ja miałem dość mocno obniżoną e32 i uważam że lepiej się prowadzi na seryjnym zawieszeniu. Chodzi głównie o hamowanie. Na obniżonym koła się "rozłażą", kąt pochylenia jest dość mocno ujemy i nie ma przyczepności. Dodatkowo jak są dziury i mocno się hamuje to przód ciągle dobija do odbojów co oznacza hamowanie na sztywnym zawieszeniu = brak amortyzatorów.

  3. #13
    Zaawansowany Użytkownik Awatar AdrianM
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    184
    BMW
    745i E65, Ex.728iA E38, Ex.740iA E32
    Skąd
    Kwidzyn
    mi nie zależy na "glebie" tylko na wizualnym zmniejszeniu przeswitu nad przednim kołem i moglby być na progu widoczny super delikatny klin. Czyli jakbym chciał się bawić ze springami M-tech, moge zapakować z r6 np? Czy wtedy już poleci mocniej na dół?

  4. #14
    Doświadczony Użytkownik Awatar xsilver
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,187
    BMW
    m60
    Skąd
    .Kraków
    Cytat Zamieszczone przez Michael7 Zobacz posta
    ...
    Po 1 - miałeś bardzo mocno obniżone zawieszenie - na moje oko jakieś -60mm.
    Po 2 - jak miałeś seryjne odboje, to nie dziwota, że samochód prowadził się jak taczki.
    Po 3 - Takie sprężyny średnio się nadają na polskie drogi - jeszcze jak jeździsz po trasie, to ujdzie, ale na miasto i wyboje :(


    Dlatego suma sumarum byłeś niezadowolony. Osobiście przekonałem się, że na takich sprężynach jak mam jeździ się dużo lepiej niż na serii. Zresztą na poprzednich sprężynach H&R jeździło się jeszcze lepiej, ale na Krakowskie realia były za niskie.

  5. #15
    ULA Vip Awatar tequila1909
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    3,382
    BMW
    E39 525iA ex. E32 735i, E32 735iAL, E38 728iA
    Skąd
    Jura KC
    Cytat Zamieszczone przez tuczi77 Zobacz posta
    Btw, koła i nawet tak małe obniżenie uczą spokojnej jazdy i dokładnego wpatrywania się drogę ;D
    Jak najbardziej popieram, lecz czasem to już zaczyna wkur.....:D
    Mr. Perfect 4 x K1 World Champion

  6. #16
    Zaawansowany Użytkownik Awatar PiotrekV8
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    675
    BMW
    e32 730iA V8
    Skąd
    SzczeciN
    ja mam z przodu -60 z seryjnymi amorami i po Szczecinie jezdzi sie całkiem miezle moze tylko z 2-3 przytarłem spodem. A co do prowadzenia to zacznijmy od tego ze 7 to nie auto sportowe i zarowno konstrukcja zawieszenia jak i gabaraty skłaniaja raczej ku spokojnej jezdzi ale wracajac do tematu to po obnizeniu auta jakiejs spektakularnej roznicy w prowadzenia nie odczułem dopiero po spieciu kielichow rozporka dało sie zauwazuc ze auto o wiele lepiej prowadzi sie w zakretach
    Zobacz moją siódeme http://7er.pl/showthread.php/8202-e3...85-730iA-V8-93

    freshtimer - za młody by być klasykiem, za stary by być platikiem

  7. #17
    ULA Vip Awatar tequila1909
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    3,382
    BMW
    E39 525iA ex. E32 735i, E32 735iAL, E38 728iA
    Skąd
    Jura KC
    Cytat Zamieszczone przez PiotrekV8 Zobacz posta
    dopiero po spieciu kielichow rozporka dało sie zauwazuc ze auto o wiele lepiej prowadzi sie w zakretach
    W tym przypadku również potwierdzam :) mam rozpórkę i jedziłem na takim zawiasie bez i czuć różnicę
    Mr. Perfect 4 x K1 World Champion

  8. #18
    Zaawansowany Użytkownik Awatar AdrianM
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    184
    BMW
    745i E65, Ex.728iA E38, Ex.740iA E32
    Skąd
    Kwidzyn
    a zakładał ktos z was zwykłe spręzyny od e34? od 520/525/530/535? Jak to by się miało w e32?

  9. #19
    Zaawansowany Użytkownik Awatar PiotrekV8
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    675
    BMW
    e32 730iA V8
    Skąd
    SzczeciN
    A ja sie podepne jeszecze z jednym pytaniem, bo mam sprężyny przednie Weitec które były wyjete z e34 540 kombi ale w warsztacie mechanik powiedział mi że ich nie załozy bo nie wyjade od nich ;p i rzeczywiście przykładając je do ori z e32 to była dobre 10cm krótsza i tak pod naciskiem ręki bardziej miękka... wkładał ktoś kiedyś cos takiego? i czy rzeczywiście upadła by mi 10cm!?
    Zobacz moją siódeme http://7er.pl/showthread.php/8202-e3...85-730iA-V8-93

    freshtimer - za młody by być klasykiem, za stary by być platikiem

  10. #20
    Doświadczony Użytkownik Awatar xsilver
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,187
    BMW
    m60
    Skąd
    .Kraków
    Powinny pasować bez problemu. Z tego co pamiętam, to moje ori sprężyny miały ok 40cm, h&r -40 miały jakieś 30cm ( a nawet chyba 28)- i wszystko pasowało

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •