Strona 2 z 20 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 196

Wątek: Spręzyny tylne-wymiana, jaka firma.

  1. #11
    Vip Vip Awatar Jakub
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    6,783
    BMW
    BRAK
    Skąd
    Wlkp.Zduny k.Krotoszyna
    Ja zrobił bym tak jak pisał Red_man, H&R delikatnie obniżające i będzie ok, sam takie miałem i byłem mega zadowolony. Profil oponki miałem za mały ale wyglądało to mniej więcej tak :
    Ostatnio edytowane przez Jakub ; 16-02-2012 o 20:05

    B.-ądź M.-arce W.-ierny
    Opel Signum
    BMW jeszcze kiedyś kupię ;p

    Ex- BMW e28 524td, e38 728i,e66 735LI , e36 316i 1.9 compact ,e46 M3 SMG ;)

  2. #12
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    Nie zasmiecajcie kolejnego tematu namowami do sportowych sprezyn czy do jakiegos klepania w garazu.
    Chodzi o znalezienie zamiennika, ktory spisuje sie identycznie jak oryginal czylo nie siada i daje rewelacyjny komfort jazdy.

  3. #13
    Vip Vip
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    992
    BMW
    brak
    Skąd
    Kwiatkowice
    Wnioski są zatem takie:

    Nie kupować:
    - Kayaby
    - Lesjofors'a
    - CS Germany

    Co kupić w takim razie?

    Ja zakładam używane od NIVO, mam nadzieję, że w przyszłym tygodniu już będą na aucie, zobaczymy jaka będzie różnica.

  4. #14
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    233
    BMW
    e38 740i M62
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    4
    Zmieniałem sprężyny z tyłu u siebie ponad rok temu. Też bałem się, że samochód za bardzo usiądzie, a że mam butle z gazem w bagażniku, to kupiłem K+F wzmacniane. No i jest ciut za wysoko, więc może dobre byłyby zwykłe K+F.

  5. #15
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    I to brzmi sensownie, na Allegro znalazlem jeden komplet na przod, dobrany do konkretnego silnika a nie jak u innych "uniwersalne"

  6. #16
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    120
    BMW
    E38 728
    Skąd
    Siedlce
    Dzięki.

    Nie chce żadnych obniżanych czy wzmacnianych. Coś co by było najbliższe do serii. Pojeżdżę po szrotach może będzie gdzieś e38 na części, poszukam też używek na allegro ale jak tu kupić dobre:)

    Jak nic nie znajdę to odezwę się we wtorek, bo jutro ruszam w trasę i mnie nie będzie. A te od 730d by podzeszły?

  7. #17
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    Cytat Zamieszczone przez serekkox Zobacz posta
    poszukam też używek na allegro ale jak tu kupić dobre
    No w tym problem, że najmłodsze dziś sprężyny mają 11 lat i jak ktoś nie ma własnego warsztatu aby je non stop wymieniać to zakup używanych zaczyna robić się bezsensownym.
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  8. #18
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    233
    BMW
    e38 740i M62
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    4
    Używane to loteria, mi po roku jedna pękła.

  9. #19
    Vip Vip
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    992
    BMW
    brak
    Skąd
    Kwiatkowice
    Do wczoraj u mnie wyglądało to tak, czyli z nowymi, dwutygodniowymi sprężynami Lesjofors założonymi zgodnie z katalogiem:





    Myślałem, że dzisiaj się to zmieni, ale.. dzisiaj sprężyny zostały wymienione na te niby od NIVO, wszystko miało być cacy, a jest tak samo albo nawet gorzej. Aż mi się nie chciało już zdjęć robić.. Pozostaje kupić chyba te sprężyny K+F.

    Cytat Zamieszczone przez marekzegarek Zobacz posta
    Zmieniałem sprężyny z tyłu u siebie ponad rok temu. Też bałem się, że samochód za bardzo usiądzie, a że mam butle z gazem w bagażniku, to kupiłem K+F wzmacniane. No i jest ciut za wysoko, więc może dobre byłyby zwykłe K+F.
    Mógłbyś podać gdzie kupiłeś/ jaka cena? Mi na allegro pokazało tylko jedną ofertę sprężyn tej firmy, do tego na przód. Jeśli to nie problem, mógłbyś wrzucić jakieś zdjęcie, jak wygląda auto po wymianie?

  10. #20
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    Cytat Zamieszczone przez lukasz740 Zobacz posta
    Myślałem, że dzisiaj się to zmieni, ale.. dzisiaj sprężyny zostały wymienione na te niby od NIVO, wszystko miało być cacy, a jest tak samo albo nawet gorzej. Aż mi się nie chciało już zdjęć robić.. Pozostaje kupić chyba te sprężyny K+F.
    Rozumiem, że to jest dla Ciebie za nisko? Chcesz zobaczyć jak siedzi mi tył na sprężynach CS Germany? Dodam, że na KYB było to samo a i u Ciebie stałoby się tak za klika tygodni lub miesięcy.



    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •