Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy ... 23456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 53

Wątek: nawigacja dynavin do bmw e38

  1. #31
    Początkujący Użytkownik Awatar Radox
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    55
    BMW
    E38 735 ' 97r. & kawasaki zx9r 96r.
    Skąd
    Goleniów/Szczecin
    Jak nie pasuję, jak kolega wyżej już zamontował do e38 ;)!!
    tylko nie wiem czy miał w oryginale ori radio czy kaseciaka...
    koszt jest duży tego urządzenia, także jak narazie trzeba zbierać informację

  2. #32
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    455
    BMW
    e34,e32,e38 740iA 1994r
    Skąd
    szprotawa
    Ja miałem małe radyjko kaseciaka ,do tego zabiegu trzeba kupić ramkę od dużych navi np.4:3 lub 16:9, jeśli jest małe radyjko to kostka pasuje jak oryginał nic nie trzeba robić jeśli jest duże radio to trzeba zakupić dodatkowo długi kabel aby sięgnął do tunera który jest w bagażniku,dodam tylko że jeżeli ktoś chce zamontować takie radio w e38 to musi się pożegnać z regulacją klimatronika na stronę pasażera ponieważ trzeba zdemontować silniki od klap(oczywiście ustawiamy je sobie ręcznie i blokujemy linki według upodobań)tylko już się nie zrobi np.na same nogi lub tylko góra z klimatronika, przy ustawieniu ręcznym działa wszystko super,opis montażu ze zdjęciami mogę wysłać na PW bo na forum jest jakiś limit do zdjęć i więcej nie mogę wcisnąć
    sławomir

  3. #33
    Vip Vip Awatar lockbud
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    2,433
    BMW
    Było E38 730i 94r. Jest.........................X6 40d.
    Skąd
    - Sosnowiec
    Limitu nie ma, wrzucaj same linki do zdjęć i będzie dobrze.

  4. #34
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    455
    BMW
    e34,e32,e38 740iA 1994r
    Skąd
    szprotawa
    kurde coś się motam z tymi zdjęciami nie mogę zainstalować tych linków, to jest moja poczta - s.szlachetko@op.pl
    kto chce niech pisze do mnie a ja wyślę wszystko na poczte,mam gotowy krótki opis ze zdjęciami bo wysyłałem firmie która sprzedaje te radyjka
    sławomir

  5. #35
    Początkujący Użytkownik Awatar Radox
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    55
    BMW
    E38 735 ' 97r. & kawasaki zx9r 96r.
    Skąd
    Goleniów/Szczecin
    Cytat Zamieszczone przez hektorek106 Zobacz posta
    Ja miałem małe radyjko kaseciaka ,do tego zabiegu trzeba kupić ramkę od dużych navi np.4:3 lub 16:9, jeśli jest małe radyjko to kostka pasuje jak oryginał nic nie trzeba robić jeśli jest duże radio to trzeba zakupić dodatkowo długi kabel aby sięgnął do tunera który jest w bagażniku,dodam tylko że jeżeli ktoś chce zamontować takie radio w e38 to musi się pożegnać z regulacją klimatronika na stronę pasażera ponieważ trzeba zdemontować silniki od klap(oczywiście ustawiamy je sobie ręcznie i blokujemy linki według upodobań)tylko już się nie zrobi np.na same nogi lub tylko góra z klimatronika, przy ustawieniu ręcznym działa wszystko super,opis montażu ze zdjęciami mogę wysłać na PW bo na forum jest jakiś limit do zdjęć i więcej nie mogę wcisnąć
    Mam takie podłączenie radyjka, będzie dobre ?


  6. #36
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    455
    BMW
    e34,e32,e38 740iA 1994r
    Skąd
    szprotawa
    Tak, wejście jest takie jak u mnie,wpinasz w nie tylko kostkę i wszystko śmiga
    sławomir

  7. #37
    Początkujący Użytkownik Awatar Radox
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    55
    BMW
    E38 735 ' 97r. & kawasaki zx9r 96r.
    Skąd
    Goleniów/Szczecin
    aha czyli oryginalne wyjście z dynavin pasuje do wyżej podanego zdjęcia...
    zero innych kabli, a podłączenie do radia z bmw pasuje do dynavin ?
    tv,navi, obc,pdc wszystko świeci ładnie ?
    a i czy działa multifunkcja kierownicy, i zmieniarka CD ?
    Powiedz jeszcze gdzie to kupiłeś (allegro) ? i ile cię to wyniosło ?
    Ostatnio edytowane przez Radox ; 13-08-2012 o 20:49

  8. #38
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    455
    BMW
    e34,e32,e38 740iA 1994r
    Skąd
    szprotawa
    po podłączeniu wszystko działa-podświetlenie,tuner,sterowanie z kiery,zmieniarki nie ma ale po co jak ma usb,wejścia na karty,płyte np.na płycie dvd nagrywasz mp3,divx,zdjęcia,szczytuje automatycznie czujniki parkowania po wbiciu wstecznego i pokazuje na monitorze odległość z różnych miejsc(można podłączyć kamerę cofania),łączysz się blutem i masz całą książkę w radyjku-dzwonisz bez problemu i odbierasz bez dotykania telefonu(extra sprawa),muszę jeszcze zainstalować nawigację-nagrać na kartę micro sd,steruje również ipodem,można dodatkowo dokupić tuner cyfrowy-400zł,mnóstwo ustawień które muszę rozgryźć, z komputera bc pokazuje tylko zasięg,spalanie,temp.zewnętrzną i płynu, oczywiście masz małe radyjko w środku?kupiłem na allegro od firmy z wrocławia,miła obsługa,wziąłem na raty,wszystko załatwiasz przez internet
    sławomir

  9. #39
    Początkujący Użytkownik Awatar Radox
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    55
    BMW
    E38 735 ' 97r. & kawasaki zx9r 96r.
    Skąd
    Goleniów/Szczecin
    dobra sprawa, chodziło mi czy antena pasuje do dynavin ?

  10. #40
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    455
    BMW
    e34,e32,e38 740iA 1994r
    Skąd
    szprotawa
    ja kupiłem u tego sprzedawcy-http://allegro.pl/nawigacja-dynavin-e39a-d99-bmw-5-x5-dvd-av-fv-w-w-i2502319103.html
    sławomir

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •