Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Pokaż wyniki od 51 do 53 z 53

Wątek: nawigacja dynavin do bmw e38

  1. #51
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2014
    Posty
    39
    BMW
    740i
    Skąd
    Wisła
    szału nie ma... nadal nie mamy usb, karty pamięci, porządnej nawigacji zresztą... nie można tego porównywać, jedynie ciut lepiej wygląda oryginał a reszta przynajmniej jak dla mnie o niebo lepsza. Przede wszystkim zależało mi na wypierdzieleniu tej obsranej zmieniarki archaicznej, wreszcie mam odtwarzacz który nigdy nie przerywa i odtwarza wszystko jak leci, nie wspominając o sparowanym telefonie z którego puszczam co chce.

  2. #52
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Kazikm3
    Dołączył
    Jan 2014
    Posty
    756
    BMW
    735iA 320ci cabrio
    Skąd
    UK
    wszystko fajnie ale ingerencja w nawiewy to nie dla mnie :(
    Jeżeli miałbym ogolić się na łyso, nosić na szyi złoty łańcuch i „prać” ludzi kijem bejsbolowym, tylko po to, aby prowadzić na co dzień BMW E 38, robię to od razu.

  3. #53
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2014
    Posty
    2,120
    BMW
    E65 3.0D
    Skąd
    Barlinek

    Post

    Cytat Zamieszczone przez racesupport Zobacz posta
    szału nie ma... nadal nie mamy usb, karty pamięci, porządnej nawigacji zresztą... nie można tego porównywać, jedynie ciut lepiej wygląda oryginał a reszta przynajmniej jak dla mnie o niebo lepsza. Przede wszystkim zależało mi na wypierdzieleniu tej obsranej zmieniarki archaicznej, wreszcie mam odtwarzacz który nigdy nie przerywa i odtwarza wszystko jak leci, nie wspominając o sparowanym telefonie z którego puszczam co chce.
    Moim zdaniem nie ciut lepiej a o wiele lepiej wyglada orginal.
    Plastik z jakiego zrobione sa te dynaviny nie pasuje zupelnie do reszty i mi sie to nie podoba. Widzialem w realu i u siebie nie zalozyl bym tego nigdy w zyciu. Oczywiscie niemozna wspomniec o niewatpliwych zaletach ktore sa oczywiste.
    Niemniej jednak wyglad i stopien przerobek dyskwalifikuje dla mnie montaz dynavin w mojej 7.
    Pozatym moja orginalna zmieniarka nie przerywa na dziurach.

    Tak czy inaczej jestem pelen podziwu dla ludzi ktorzy sami dokonuja takich przerobek i mam nadzieje ze nikogo nie urazilem. To jest tylko i wylacznie moje skromne zdanie.
    Pozdrawiam

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •