Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 53

Wątek: nawigacja dynavin do bmw e38

  1. #21
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    455
    BMW
    e34,e32,e38 740iA 1994r
    Skąd
    szprotawa
    a czy jakbym kupił nawigację z monitorem 4:3 z 1996r to można wgrać do niej nową nawigację aby dobrze prowadziła i była z lektorem? mam okazje kupić cały komplet ale czy warto?
    sławomir

  2. #22
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2011
    Posty
    49
    BMW
    740i
    Skąd
    Kraków
    Do takiej nawigacji można wgrać tylko PL MENU a lektor to już wyższe modele.

  3. #23
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    455
    BMW
    e34,e32,e38 740iA 1994r
    Skąd
    szprotawa
    Witam,dzwoniłem do 3 firm zajmującymi się montażem navi typu dynavin i inne do aut,oczywiście sprzedają te radyjka i w opisie podają że pasują do e38,ale oczywiście jak zapytałem to w e38 jeszcze nie montowali,ja już sam się zorientowałem w temacie wyciagając swoje radyjko i taka navi nie wejdzie do e38 ze względu na korpus który haczy o silniczek chyba otwierania klapy ogrzewania i tunel powietrzny,dlatego oryginalne navi bmw ma inny korpus w kształcie litery L aby to ominąc-wiadomo też że oryginalne navi posiadają tylko mechanizm kasety który jest o wiele mniejszy od mechanizmu płyty cd, właściciele tych firm byli zdziwieni tym co powiedziałem będąc pewni że to będzie pasować do e38,mówią że mają bezpośredni dostęp do producentów tych radyjek i zgłoszą problem,zobaczymy może coś wykombinują, chętnie zakupiłbym takie radyjko nie majac w swojej buni navi,naprawdę oferują duzo funkcji te radyjka gdzie oryginały się chowają-mam na mysli wjeścia na karty,bluta,usb,tv cyfrowe,kamera cofania, szybka nawigacja,korzystanie z internetu bo są na androidzie i audio lepsze niż w oryginale a komputer obc przeniósłbym sobie do schowka nie tracąc jego funkcji, jak tylko coś sie ruszy to biore takie radyjko choćby na raty
    sławomir

  4. #24
    Doświadczony Użytkownik Awatar technics
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    1,547
    BMW
    octavia 1.9tdi ex e65 745 2002 rok ex e38 735
    Skąd
    Szwecja
    Chyba kolego nie wiesz o czym piszesz albo masz zle informacje . Po pierwsze mechanizm czytnika cd moze byc mniejszy od czytnika kaset o kilka razy . Pozatym monitor 16/9 z e39 jest wymienny z monitorem 16/9 z e38 roznia sie tylko ramka do wkrecenia . Choc mozna je i tak montowac wymiennie. Pozatym widzialem juz osobiscie dynavin d99 zamontowany w e38 i wszystko dzialalo ok . Jedyne co sie nie zgadza to gora radia troszke jest zle wyprofilowana . Pasuje bardziej do x5 .

  5. #25
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    455
    BMW
    e34,e32,e38 740iA 1994r
    Skąd
    szprotawa
    wiem że jest wymienna ale w e39 jest więcej miejsca z prawej strony korpusu radia-zobacz jak wygląda korpus ori navi-http://allegro.pl/bmw-monitor-16-panorama-monitor-bmw-e39-e53-e38-i2176619696.html
    http://allegro.pl/bmw-e39-e38-monito...177668778.html prawa strona korpusu jest wyprofilowana wnęka a dynavin i wszystkie inne tego typu radia mają korpus jak radio 1din, ja też mam radio 1din bisnees i dlaczego jest włożone z boku z lewej strony a po prawej jest schowek na pieniądze lub korektor dźwięku bo głębiej już tam się nic nie zmieści, a po drugie juz wzrokowo widać wielkość płyty cd no to jak może byc mniejszy mechanizm(mówię o zwykłej płycie,nie tej mniejszej) musi mieć swoją szerokość, jeden kolega znalazł opis ze strony angielskiej w zamontowaniu takiego radia ale zrobił przeróbkę-oddzielił korpus od panela na kablach aby móc go przesunąć w lewą stronę ale pożegnał się już z płytą cd, wyciągałem u siebie radio a wiec widziałem jak to wszystko wyglada,nie wiem tylko jak jest jak jest rozbudowany układ ogrzewania w bmw e38 z pokrętłami byc może tam nie ma problemu ale przy klimatroniku jest, byłbym wdzięczny gdybyś wysłał mi jakąś fotkę z taką navi w e38
    sławomir

  6. #26
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    455
    BMW
    e34,e32,e38 740iA 1994r
    Skąd
    szprotawa

    Talking

    Witam -dynavin zamontowany,trochę było roboty ale warto,według mnie radyjko sprawuje się super,spróbuje dodać zdjęcia
    Załączone miniatury Załączone miniatury Obraz 004.jpg   Obraz 005.jpg   Obraz 006.jpg   Obraz 007.jpg   Obraz 008.jpg  

    Obraz 009.jpg  
    sławomir

  7. #27
    Doświadczony Użytkownik Awatar JointoVicz
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    1,019
    BMW
    e32 EX 730 88' m30b30 r6 & e38 730i 95' m60b30 v8
    Skąd
    Torun
    Cytat Zamieszczone przez hektorek106 Zobacz posta
    Witam -dynavin zamontowany,trochę było roboty ale warto,według mnie radyjko sprawuje się super,spróbuje dodać zdjęcia
    opisz kolego jakos szerzej proces montowania tego urzadzonka;) tez mi sie podoba :P nagraj filmik jak dziala itd;) pozdro!

  8. #28
    Vip Vip Awatar lockbud
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    2,433
    BMW
    Było E38 730i 94r. Jest.........................X6 40d.
    Skąd
    - Sosnowiec
    No i ładnie nawet, musiałeś coś wycinać itp?

  9. #29
    Początkujący Użytkownik Awatar Radox
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    55
    BMW
    E38 735 ' 97r. & kawasaki zx9r 96r.
    Skąd
    Goleniów/Szczecin
    Cytat Zamieszczone przez hektorek106 Zobacz posta
    Witam -dynavin zamontowany,trochę było roboty ale warto,według mnie radyjko sprawuje się super,spróbuje dodać zdjęcia
    kolego zrobiłbyś zdjęcie podłączenia kabli (kostek) jak to masz podpięte ?
    może tak jakie musi być wyjście z auta (oryginalne) żeby to podłączyć ?

    ślinie się na to ale boje się kupić w ciemno :D

  10. #30
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    412
    BMW
    E39 540iA 2002r EX:E38 728i
    Skąd
    Świecie
    Radyjko samo w sobie jest na prawdę mega z tego co wiem ALE czy pasuje do E38 moim zdaniem NIE... Ale jeżeli Tobie się podoba to jest OK ;)
    Było E38 728i M52B28 1996r... Jest E39 540iA M62B44TU 2002r... A to dopiero początek ;))

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •